ilk gece gibi

gulec11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
187
1
kızlar ya ben gerdek gecesinde bu kadar zorlanmadım kocamın yanına bile yaklaşamıyorum çok korkuyorum.normal doğum yapmıştım dikişim çok fazlaydı kırkımız çıktı iyileşti sanırım ama yaparsam açılacak gibi hissediyorum ne yapmalıyım bu korku geçer mi?sizler de benim gibi zorlandınız mı????:sm_confused:

ben normal doğum yapmadım.ama buna rağmen çok tedirgindimtatlicadiarzu
bence acele etmeyin.40 ın çıkınca yapacaksın diye hakkında ayet yokfisfisfis
kendinizi hazırlayın önce.ayrıca doktor kontrolündende geç mutlaka.eğer her şey normalse sorun yok.çabuk geçer tedirginliğin.yerimseniben

a.s.ben mart annesiyim dogumdan sonraki 7.haftamda doktor kontrolüne gittim hersey yolunda ve normal dedi doktorum bunu duyunca zaten psikolojik olarak tedirginligin gidiyor canim bence doktor kontrolünden gec bak göreceksin o zaman üzerindeki baski kalkacak..:teselli:

ben sezeryan oldum ama normal doğum gibi sanki dikişim var korkusuyla senle aynı şeyleri yaşadım demek ki doğumdan sonra her kadında oluyor umarım halledebilmiştirsin evet arkadaşlar haklı yinede önce doktoramuayene olmalısın normal yapğtığın için allah cümle kadınlara kolaylık versin her zorluk bizde valla sabır taşımıyız neyiz

ben sezeryen oldumbenneyaptımki
dr bna 40 çıkmasını bekle demişti:mymeka:
ama biz beklemedik tabiii bişide olmadı vallaa.s.

35. gun bugun gittim sac boyami aldim agdami aldim makyaj malzemelerimi komple yeniledim kaslar alindi parfum yenilendi hamilelikte giydigim thy nin parasute benzeyen donlari copu boyladi,kaynakci mustafanin gozlugu gibi sutyenleri toz bezi yaptim, unutmadan kirmizi carsafi olan siyah bir yatak takimi aldim eh gobegim bayagi indi kilomda azaliyor tabi esim benim bu hazirliklarimin arkasindan kizi alip hadi kizim babisle yatsin diye ortamiza yatirmazsa ve ben bunun icin o carsafla herifi cirk diye bogmazsam 1 hafta sonra normale donucez vallahi tum hazirlik yanlis anlamayin depresyon yasamamak icin sut kokan bir milka inegi olduk uyanin kizlar Allahtan sansliyim Ingilterede yasiyorum kocam etrafa bakmaz etraf sisko dolu ben dogum yaptim kilo ortalamam ulke gerisinde zayif kategorisinde sukur hadi birde logusa avcisi kadinlarla ugrasirdik bakalim 1 hafta sonra kadinlik sifatimi annelige ekliycem:)))))

canim ne guzel yazmissin nuraycim valla cok guldum.... bende mi senin yolundan gitsem acaba harikasin masallahhh:))

canim ne guzel yazmissin nuraycim valla cok guldum.... bende mi senin yolundan gitsem acaba harikasin masallahhh:))

once bir deneyim ise yararsa hemen uygula silkinin kendinize gelin degilmi bitti 9 ay normale donme zamani

yaa kızlar ben korkmuyorum ama eşimin beni beğenmemesinden korkuyorum
neticede 2 aydır o şekilde görmedi ve bayaa bir deformasyon var vücutta
bir de ağdaya gitmeyi düşünüyorum ama dikişler zarar görür die korkuyorum
siz ne zaman yaptırdınız?

jilet abicim bizi jilet paklar sir agda aldim bende ama cesaret edemedim durduk yerde bagirsaklarimi dokmeyeyim yerlere gecene kadar dikisler cift bicak isimi gorur sizde oyle yapin dikisler zarar gormez

valla nuraycım çok güldüm çok iyisin ya..insan bunları yaparda hiç strese mi girer..ya inan dediklerini bende yaptım ağda ,saç,parfüm yatak odası dizaynı,dantelli gecelik daha neler neler yoook anam olmuyo valla benim dikiş 24 taneydi sanırım heryerini dikmişler:)))ne yapsam olmuyoo.estetik mi yaptırsam bilmiyorum kendim bile bakınca korkuyorum adam ne yapsın.ayın 12 sinde randevum var doktorumla biraz erkene mi alsam acaba?????

nasil dr oyle 24 dikis tamamen kapatsaydi dikip ne bu overlok dikisi gibi erkene al tabi randevunu tel. konus once anlat sonra kontrole gidersin

canım geri dönecek bi,şey olsa dönderecem valla doktoruma gitmedim devlet hastanesinde vicdansaız bir ebe yaptı .haklısın canım yarın arayım açıkçası biraz çekindim böle bişi için aramak ne bileyim!!! kudurdun mu ne demez inşallah:))) kendimi düşünüyosam ne olayım herif aylardır sabrediyor yazık adama!!

hahahahhaha Allah canını almasın yaa koptum okurken vallahı moralım cok bozuktu duzeldı :dance: :dance:
ınsallahh butun annelerın dıkıslerı cabucak ıyılesır bende normal yapacagım ıcın bu durumdan sımdıden kokruyorum senağlama ama bebegım ııcn katlanıcam.. şakkıdı

kudurmaktan ote bu senin sagliginla ilgili ara arkadasim ac gozluler para alirken pek iyi oluyorlar ise gelince sanki kasaplar hicbirsey diyemez dersede cevabini ver arkadasim babasinin hayrina yapmiyorlar

çok doğru söylüyon canım.türkiyeye gelince nereye geliyorsun canım görüşmeyi çok isterim senle.

esim tekirdagli benim ailem canakkalede oturuyor agustos gibi gelmeyi dusunuyoruz bende seninle gorusmeyi cok isterim guleccim

...........................................................

Son düzenleyen: Moderatör:

ooo siz boyle giderse cok bakisirsiniz arkadaslar gulec yazik elinin ayari olmayan bir ebeye denk gelmis kizi komple dikmis ama akliniz dikisinizde oldugu surece acir bence siz benim sezaryan dikisimi gorseniz nerdeyse etrafimda tur atiyor o kadar uzun o bile iyilesti sizinki de iyilesmistir rahat olun ben sadece eski normal hayatima geri donmek istiyorum hazirliklar tamam 40 ciksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…