ilk evlilik yıldönümüm ne yapmalıyım ?

bahar1212

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2009
599
1
38
kızlar 1 mayıs 2008 de evlendik yani bi gün kaldı acil cevap bekliyorum nasıl bi süpriz yapabilirim fazla bütçe ayıramıyorum onuda belirteyim evde küçük çaplı veya dışarda herneyse yorum bekliyorum yardımmm:içelim:

canimcigim esine romantik bi masa hazirla mum isiginda falan sende süslenip püslenip en seksi gecelik veya ic camasirini giyersin üstünede normal SIK bi kiyafet

daha sonra esine ufak ufak istersen atesli notlar yazarsin evin her bi kösesine
ben gecen ay sonu evlilik yil dönümümüz icin topik acmisdim saolsun bircok arkadasim fikir vermisdi onlardan bildiklerimide yaziyorum simdi sana
yada istersen balon sisirir notlari icine koyarsin ve her bi balonun üzerine numara yazarsin 1 2 3 diye sirasiyla patlatip bakar
bi fikir daaha ev kapisinin girisinden yatak odaniza kadar ister mumlarla ister gül yapraklariyla siralarsin
romantik ask parcasi yada sizin parcanizi koyarsin
suan bunlar geliyo aklima umarim yardimci olabilmisimdir canim

canimcigim esine romantik bi masa hazirla mum isiginda falan sende süslenip püslenip en seksi gecelik veya ic camasirini giyersin üstünede normal SIK bi kiyafet

kesinlikle katılıyorummm...:1hug:
madem bütçeyi zorlayamıyorsun sen de ewde böyle bi çözüm bul.nasılsa ilk yıldönümüymüş.seneye daha başka bi sürpriz ayarlarsın...
bu arada mutluluğunuz daim olsun canımmm a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…