Ilk deneme olan arkadaşlar haydi buraya

eşim çok kötü grip oldu yumurtlama tarihini kaçırcaz sanırım. artık benimki bidahaki aya kaldı heral.

Kızlar kan testi yaptırdım iyice kafam karıştı
Şimdi 7,01 mi ne öyle bir şey çıktı
Labarotuvardaki kız bu çok düşük gebesin diyemeyiz ama değilsin de diyemeyiz belki dış gebeliktir dedi
Adet günün ne kadar geçti dedi ben de 1 dedim
Bilmiyorum bi doktora görün adet olmazsan dedi
Şimdi neyim ben yahuuuu
offfffffffffffff

canım 2gün sonra git gene kan verdir 2katına çıkmışsa kan değerin hamilesindir inş.da hamilesindir...şuanda beklemekten başka çare yok gibi

hayatım adet gününü bir gün geçtiyse normalde 200lü bir rakam olması gerek ama belki geç yumurtlamışsındır o yüzden çok yenidir gebeliğin normaldir canım

hayatım adet gününü bir gün geçtiyse normalde 200lü bir rakam olması gerek ama belki geç yumurtlamışsındır o yüzden çok yenidir gebeliğin normaldir canım
İnşallah
Ama şu da var ben 5 ekimde doktora gitmiştim yumurtan oluşmuş demişti yani o zaman yumurtlamış olmuyor muyum
Bir de geç döllenme olmuş olabilir diyorlar nasıl bir şey bu geç döllenme bilginiz var mı?
Bi de hamile değilsem niye yükseliyo ki bu :1no2:

hayatım benim kızımda geç döllenme olmuştu 1 hafta geç yumurtlamışsın buna paralel geç döllenme olmuş demişti doktorum inşallah öyledir

hayatım benim kızımda geç döllenme olmuştu 1 hafta geç yumurtlamışsın buna paralel geç döllenme olmuş demişti doktorum inşallah öyledir

İnşallah
çok oluyorum ama dayanamıcam bir şey daha sorucam :1rolleyes: siz test yapmış mıydınız kızınzda ne zaman öğrenmiştiniz hamile olduğunuzu

İnşallah
çok oluyorum ama dayanamıcam bir şey daha sorucam :1rolleyes: siz test yapmış mıydınız kızınzda ne zaman öğrenmiştiniz hamile olduğunuzu

ben kızımda adetimi 5 gün geçe öğrendim kaybettiğim 2.bebeğimde adetime 2 gün kala idrar testiyle öğrendim aynı gün hcg baktırdım 78 çıkmıştı canım

tatlım sters yapma şuan hamilesin 5 in üzeri hamile kabul ediliyo ama arkadaşın dediği gibi tekrar yaptır iki katına çıkması lazım üzülmek için çok erken :))

tatlım sters yapma şuan hamilesin 5 in üzeri hamile kabul ediliyo ama arkadaşın dediği gibi tekrar yaptır iki katına çıkması lazım üzülmek için çok erken :))

Biraz önce dış gebelikle ilgili bi konu okudum aynı durum bende de var
İkinciz çizgi çok silik varla yok arası beta çok düşükmüş onun da dış gebelik oluşmuş
Bir de sol tarafımda sürekli bir ağrı var ama çok aşağıda
Yıkık durumdayım
Ayrıca anksiyete boukluk var ben de panik atağım anlayacağın böyle durumlarda mahvoluyorum

bebeğim başka şeyler okuyup kendine yorma lütfen ben çok gördüm değeri düşüp olup sonradan artan hayırlısı için dua et her zaman kendinide üzme hep iyi düşünki iyi olsun karamsar olma

bebeğim başka şeyler okuyup kendine yorma lütfen ben çok gördüm değeri düşüp olup sonradan artan hayırlısı için dua et her zaman kendinide üzme hep iyi düşünki iyi olsun karamsar olma

Canım çok sağol ya içimi açtın
Allahım en hayırlısını versin hepimiz için

Canım çok sağol ya içimi açtın
Allahım en hayırlısını versin hepimiz için

sen daha bişi olmadan karamsar oluyosun bebeğinin zaten gelmeye niyeti varsa gelir yeterki allah hayırlısını versin bize kök söktürüyolar böle işte olduğunda totoşuna iki şaplak atarsın:roflol:

sen daha bişi olmadan karamsar oluyosun bebeğinin zaten gelmeye niyeti varsa gelir yeterki allah hayırlısını versin bize kök söktürüyolar böle işte olduğunda totoşuna iki şaplak atarsın:roflol:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
Allah iyiyliğini versin emi :)

inşallah güzel haberlerini alırız canım yarın sabah mutlaka sonucu yaz buraya inş yaşadıkların hamilelik belirtilerindir canım...

kızlar günaydın

beklenen yani beklenmeyen adet günüm 1 gün geçti bu sabah gebelik testi yaptım negatif
ama gittigidiyordan coretests markalı ovülasyon testlerinden almıştım testlerden o testlerden hiç memnun kalmamıştım bu yaptığımda aynı markanın gebelik testi elimde bir tanede gelanik markasının erken gebelik testi var eğer pazar gününe kadar adet olmazsam onu yapıcam bakalım hayırlısı adet olacak gibi hissetmiyorum bakalım...

Kızlarm ben bu sabah saat altıda şiddetli ağrıyla uyandım ama ne şiddet yarabbim
Sonra tuvalete gittim tuvalet kağıdına baktım pembe bi leke ama akan bişey yok sürünce geliyor
Neyse tekrar uyudum şimdi yine şiddetli ağrı ve yine aynı leke biraz daha fazla
Bu ne ola ki adet oldum desem böyle değil benim adetlerim bir de betama göre gebeydim anlamadım ben bu işi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…