Ilk deneme olan arkadaşlar haydi buraya

kıslar ya kan testi yaptıramadım bugün
eşim biraz daha bekle dedi
negatif çıkarsa üzülürüz dedi
bir müddet daha bekleme kararı aldık
ne diyim artık hakkımızda hayırlısı:KK16:

arkadaslar ilk denemelerinizi hangi tarihte yaptiniz;

ovulasyon gunlerine dikkat ettiniz mi?

benn nette ovulasyon hesaplayicilara bakiyorum; hepsinde farkli tarihler cikiyor, kafam karisti iyice,

28 gunde bir adet oluyorum,
en verimli gunler adetin baslangicindan itibaren 12,14,16. gunler mi???

tatlım benim bu ay ikinci denememdi
yumurtlama günlerini bu ay tam tutturamadım ben sanırım
28 günde bir adet gören bir kadının 12-14-16 günlerde sık yapmaları gerekirmiş
şans fazlaymış yani
doktorum öle demişti:21:

canım benım 3 gun gecmıstı test yaptım ılk basta tek cızgı cıktı atmıstım hemen esım getır bakayım dedı getırdım o zaman gorduk ıkı cızgıyı yoksa atıyodum ben beklemek lazımmıs 5 dk kadar falan canlarım ben hamıle olmadan oncede adetımın 2 hafta gecıktıgını bılıyorum bazen sıkıntıdanda gecıyo olabılır senın ne kadar zaman gectı canım ınsallah hamılesındır bazen testlerde yanılıyo olabılır bız herkezın dedıgı gıbı adet gununu sayıpta beraber olmustuk ama o zaman denk gelemdı bu sefer rast geledenedık tuttu desem yerı var yanı canım

canım benım 3 gun gecmıstı test yaptım ılk basta tek cızgı cıktı atmıstım hemen esım getır bakayım dedı getırdım o zaman gorduk ıkı cızgıyı yoksa atıyodum ben beklemek lazımmıs 5 dk kadar falan canlarım ben hamıle olmadan oncede adetımın 2 hafta gecıktıgını bılıyorum bazen sıkıntıdanda gecıyo olabılır senın ne kadar zaman gectı canım ınsallah hamılesındır bazen testlerde yanılıyo olabılır bız herkezın dedıgı gıbı adet gununu sayıpta beraber olmustuk ama o zaman denk gelemdı bu sefer rast geledenedık tuttu desem yerı var yanı canım

ben testi attıktan sonra gene gidip baktım ama hep aynı tek çizgiydi...
benim hiç şaşmazdı asıl sıkıntıyı geçen ay yapmıştım
ilk defa bebek için çabaladık geçen ay çok gerilmiştim
ama günümde oldum
bu ay adet sonuna doğru ümitlenmeye başlamıştım
bu ayda pek umudum yoktu yumurtlama günlerini tam yakalayamamıştık
ayın birinde olmam gerekiyodu ama hala tık yok
birde aşırı derecede akıntım var hiç böyle olmazdım ya
korkmaya başladım kist falanmı var diye
yoksa normalde bile akıntım olmazdı benim...

canım bence sen cok bekleme kan testı yaptır rahatla yanı bu kadar kafana takmazsın hem sonucu ogrenırsın bızde müjdeli haberlerı alırız senden :) ben duramadım aksam 8de gıtmıstım kan testı yaptırmaya sen yıne ıyı duruyosun yanı maşallah canım

canım bence sen cok bekleme kan testı yaptır rahatla yanı bu kadar kafana takmazsın hem sonucu ogrenırsın bızde müjdeli haberlerı alırız senden :) ben duramadım aksam 8de gıtmıstım kan testı yaptırmaya sen yıne ıyı duruyosun yanı maşallah canım

dayanıyorum napıyım eşim istemiyo
şimdi yaptırmamı
biraz daha bekle diyo
bilmiyorum ya inşallah müjdeli haber verebilirim sizlere
inan çok istiyorum bunu ya

izmit valla çok sabırlısın canım ya bravo ben olsam çoktan kanda baktırmıştım

arkadaslar ilk denemelerinizi hangi tarihte yaptiniz;

ovulasyon gunlerine dikkat ettiniz mi?

benn nette ovulasyon hesaplayicilara bakiyorum; hepsinde farkli tarihler cikiyor, kafam karisti iyice,

28 gunde bir adet oluyorum,
en verimli gunler adetin baslangicindan itibaren 12,14,16. gunler mi???

evet canım ilk adet gününden başlayarek 14 gun sayıyosun o tarihler ovulasyon günü oluyor benımde ılk denemem regl 1 gun geçtı beklıyorum hayırlısı

izmit valla çok sabırlısın canım ya bravo ben olsam çoktan kanda baktırmıştım

sabrediyorum çünkü artık takmıyorum canım
ne olacaksa olsun diyorum
bekliyorum bakalım
hayırlısıysa allah verecek zaten
kendimi sıkmanın mantığı yok diye düşünüyorum
öbür türlü daha çok geriliyorum
iyisimi böyle aheste aheste beklemek:KK16:

sabrediyorum çünkü artık takmıyorum canım
ne olacaksa olsun diyorum
bekliyorum bakalım
hayırlısıysa allah verecek zaten
kendimi sıkmanın mantığı yok diye düşünüyorum
öbür türlü daha çok geriliyorum
iyisimi böyle aheste aheste beklemek:KK16:

Valla bekle en iyisi
İnşallah hamilesin canım
Ama yarın yaptır yahu
Biz de merak ediyoruz :KK1:

Bayanlar çokk mutluyum. Az evvel kan sonucumu öğrendim. Doktor hamilesin dedi. Heyecandan hiç bişey sormadan çıkmışım Beta-hcg değerim 1955 çıkmış. Şimdi ben kaç haftalık hamileyim? Bunu bile sormamışım doktora. Bilen var mı aranızda. son adet tarihim 30 eylüldü.
İnşallah tüm isteyenlere Allahım nasip eder, izmit_1982 güzel haberlerini bekliyorum.

Bayanlar çokk mutluyum. Az evvel kan sonucumu öğrendim. Doktor hamilesin dedi. Heyecandan hiç bişey sormadan çıkmışım Beta-hcg değerim 1955 çıkmış. Şimdi ben kaç haftalık hamileyim? Bunu bile sormamışım doktora. Bilen var mı aranızda. son adet tarihim 30 eylüldü.
İnşallah tüm isteyenlere Allahım nasip eder, izmit_1982 güzel haberlerini bekliyorum.

tebrik edrim canım alalh sağlıkla bebeğin, kucağına almayı nasip etsin a.s.
bizimde 2. denememiz bakalım ne olcak bu ay :KK53:

Sanırım 4+6 haftalık yani yarın beş haftalık :)
Tebrik ederim Allah hayırlısıyla kucağına da almayı nasip etsin
Şimdi sen ellerini açıp diyorsun ki Allah'ım tüm isteyenlere özellikle soulflye izmite oğlağa bebiş nasip eyle :KK1: :KK16: :21:

süper değer hayırlsı olsun allah tamamına erdirsin

Allah'ım tüm isteyenlere özellikle soulflye izmite oğlağa bebiş nasip eyle Amin Amin Amin
Allahım tüm tüm isteyen bayanların yüznü güldürürsün inşallah :13: Sizlerin güzel haberlerini de alaım burdan

kızlar meleğim geliyoooooo
hamileyimmm
bu akşam idrar testi yaptım çıktı
çok mutluyum allah isteyen herkese nasip etsin ya

oo birisi daha girdi aramıza oh ne guzel maşallah canım allah hayırlı dogurmalar hamılelıkler nasıp eder ınsallah hepımız ıcın canım kac aylık hcg kac cıktı

X