Ilk bulusmadaki davranis - fikirlerinize ihtiyacim var

İlk bulusmada tabiki erkek odemeli size sormasi cok ayip sizinde soruldugu halde bilmemki demeniz biraz sacma olmus sorduguna gore paylasmak istemis. Ben olsam direk sogurdum
Bende dogru tepki veremedim. Hak veriyorum. Bir kac sefer yazdim, bos bulundum bir an diye :). Bende biraz heyecanliydim. Ama evet insani teredüt ettiren bir durum.

Yabancı ülkeyle hiç alakası yok.
Hollandada yaşıyorum ve buralı erkekler bile davet ettiyse ödemeyi teklif eder.
Türk erkekleri hele asla ödetmez kavga bile eder😁
Kendi davet ettiyse kendi ödemeli tabii ki ben de ilk buluşmada nezaket gereği erkeğin ödemesini tercih ederim ama birden kestirip atmak yerine biraz daha tanıyıp gözlemlemesinin doğru olacağını düşünüyorum. Hemen felaket senaryosu kurmaya gerek yok. Ben öyle fevri hakaret eden biri olamıyorum yani 😄

Ahahaha sen öyle istersin diye sormuştur diyenler varda bana hiç öyle gelmedi,, hep erkek öder diye bi kaide yok ama ilk bulusma da da teklif etmezsin üstüne kahveyi kitlemezsin, sen zaten kendin kahveyi öderdin ama söylenince cirkin oluyor belli ki ince düşünceli biri değil cimri birkac görüşmeden sonra anlarsın,
Erkekler o kadar gelişkin beyne sahip canlılar değil.

Yani demekki bazı konularda nezaketli değil.
O gün söyleyemedin diye hiç söyleyemezsin diye birşey yok.
Ben olsam o öyle dediği anda yemeğin hepsini öder ve kahveye gerek yok teşekkür ederim diyip ordan ayrılırdım.
Sen çok hoşlandıysan biraz daha gözlemleyebilirsin.
Birdahaki buluşmalarda bakarsın hareketlerine.
Baktın aynı şeyler devamm ediyor ozaman bitirirsin. Eğer şimdi bitirirsen aklın kalacak gibi çünkü.
Evet, bende en azindan ikinci bulusmada daha iyi anlarim diye düsündüm. Fevri davranmamak icin :).

İlk bulusmada bana dönüp nasıl yapalım dese kartı uzatır ben ödüyorum der bozardım. Otursun totosunun üstüne. Çok düşüncesiz bi hareket bence.
Bu arada kadın öderse bşdaha bulusmak istemiyodur diye bişey ilk defa duydum öyle bişey yok :)
Onu ben de ilk defa duydum ya şimdi sosyal medyaya baktım bununla ilgili video çeken bile olmuş biz geride kalmışız 😄

İlk bulusmada bana dönüp nasıl yapalım dese kartı uzatır ben ödüyorum der bozardım. Otursun totosunun üstüne. Çok düşüncesiz bi hareket bence.
Bu arada kadın öderse bşdaha bulusmak istemiyodur diye bişey ilk defa duydum öyle bişey yok :)
Öyle bir kural yok tabi ama insan öyle düşünüyor mantıken.adama minnetim kalmasın seks falan beklemesin diye.ertesi gün iletişim kurmak istemediğinde başına kakmasın diye.

Biraz aşırı bir tepki olmaz mı bu? Bence biraz daha gözlemlemekte fayda var. Bir de yabancı bir ülkede yaşıyorlarmış. Belli bir yaştan sonra ani ve fevri kararlar da doğru değil bence.
gayet yerinde bir tepki çünkü adam bir yemeği bile layık görmemiş
gözlemimi yapmışım zaten, daha da fazlasına gerek yok
asıl belirli bi yaştan sonra, böyle üç kuruşluk yemeğin hesabını yapan adamlarla hiç işimizin olmaması gerekiyor
cimri insan ömür törpüsüdür, çekilmez, sürekli parayı dert eder
kendisini bir yemeğe dahi layık görmeyen kadınlar devam edebilirler böyle tiplerle, ben layık görmediğim için devam etmem
bana kendimi seyit onbaşı gibi hissettirecek adamın hayatımda ne işi var

Kendi davet ettiyse kendi ödemeli tabii ki ben de ilk buluşmada nezaket gereği erkeğin ödemesini tercih ederim ama birden kestirip atmak yerine biraz daha tanıyıp gözlemlemesinin doğru olacağını düşünüyorum. Hemen felaket senaryosu kurmaya gerek yok. Ben öyle fevri hakaret eden biri olamıyorum yani 😄
Bende öyleyim. Fevri davranamiyorum ve bu yüzden suan tahmin dahi etmiyor bir seyin yolunda olmadigina . :) Hic bir sekilde belli etmedim cünkü. Bende dalginliga geldim o da diyorum kendime suan :). En azindan öyle olmasini isterim ama bakalim.

Onu ben de ilk defa duydum ya şimdi sosyal medyaya baktım bununla ilgili video çeken bile olmuş biz geride kalmışız 😄
Şimdi bu bir kural değil tabi ama mantıken insan böyle düşünüyor.mantık tamamen adama minnetim kalmasın ki beni eve falan bırakırken benden beklentiye girmek hakkı olması.hani reddedeceksin ya adamı senin için para harcamış olmasın diye.

gayet yerinde bir tepki çünkü adam bir yemeği bile layık görmemiş
gözlemimi yapmışım zaten, daha da fazlasına gerek yok
asıl belirli bi yaştan sonra, böyle üç kuruşluk yemeğin hesabını yapan adamlarla hiç işimizin olmaması gerekiyor
cimri insan ömür törpüsüdür, çekilmez, sürekli parayı dert eder
kendisini bir yemeğe dahi layık görmeyen kadınlar devam edebilirler böyle tiplerle, ben layık görmediğim için devam etmem
Ben sizin tutumunuzuda cok iyi anliyorum. Hatta bir acidan hak veriyorum. Bazen insan dalgin olabiliyor diye düsünüyorum bende. Yani heyecanina verdim durumu. Ama bir cok hanimin dedigi gibi, ikinci seferde belli olur gibi geliyor banada :).

Bende öyleyim. Fevri davranamiyorum ve bu yüzden suan tahmin dahi etmiyor bir seyin yolunda olmadigina . :) Hic bir sekilde belli etmedim cünkü. Bende dalginliga geldi o da diyorum kendime suan :). En azindan öyle olmasini isterim ama bakalim.
Diğer üyelerin dediği gibi de olabilir. Ama ben yine biraz daha gözlem yapmasını tavsiye ederim. İkincide de aynı durum olursa kesersiniz görüşmeyi o zaman.

Ben sizin tutumunuzude cok iyi anliyorum. Hatta bir acidan hak veriyorum. Bazen insan dalgin olabiliyor diye düsünüyorum bende. Yani heyecanina verdim durumu. Ama bir cok hanimin dedigi gibi, ikinci seferde belli olur gibi geliyor banada :).
hayır, heyecanla hiç ilgisi yok :)
ama sen bilirsin tabii
bi sonraki buluşmaya cebinde bi miktar fazla parayla git bari :KK70:

Şimdi bu bir kural değil tabi ama mantıken insan böyle düşünüyor.mantık tamamen adama minnetim kalmasın ki beni eve falan bırakırken benden beklentiye girmek hakkı olması.hani reddedeceksin ya adamı senin için para harcamış olmasın diye.
Valla bir yemek bir kahveye de öyle seks beklentisine giren adam zaten benim hayatımda olmasın ya.

X