Ilk bulusmadaki davranis - fikirlerinize ihtiyacim var

İlk buluşmada kadın hesabı öderse bir daha görüşmek istemiyordur, bir sosyal kural mı ben de ilk defa duydum da. Adamın da duyduğunu pek sanmıyorum. Pahalı alkollü bir yere gittiyseniz ayrı ayrı ödenebilir tabii ki ama orta düzey bir yerse ben de erkeğin ödemesini tercih ederim, nezakettir. Bir şey demeyin, belli etmeyin. Biraz gözlemleyin bakalım bir sonraki buluşmada da bu tarz şeyler yapacak mı?

Bende zaten tam düzgün tepki veremedim. Insan bazen bos bulunur ya. Tam o misal oldu sanirim. Bende sevmem öyle seyleri söz konusu etmek. Bu yüzden takildim zaten sanirim :).

Sormasa şık olurmuş.
Bence konuyu şuan konuşmaya gerek yok, bundan sonra ki buluşmalarınızda ki tavırına dikkat edin, bu konuda ki düşüncesi ne?
Cimri olabilir, siz ödeyin isteyebilir, ortak ödensin isteyebilir, kişisel tercihler sonuçta, size uyar uymaz .
Benim beklentim ilkinde sormaması, sonrakiler de arada o arada benim ödemem olurdu. İlkinde ki tavrı tam net veri olmayabilir.

Zaten söz konusu olmasini garipsedim. Aslinda kendiside cok nezaketli biri gib. Diyorum ya, bos bulundum bende bir an ne diyecegimi sasirmis buldum kendimi :).

Yaşlarınız kaç bilmiyorum ama adamlarında işi zor . Sosyal medya yuzunden bir taraf kadınlar güçlüdür hakimiyet kurmayın herkes kendi hesabını öder derken bir taraf erkek bonkör olmalı diyor belki o da heyecan yaptı diye yumuşatmak istiyorum . Ama bende sorulmasını bile hoş bulmuyorum hesap konusunun erkek ödemeli ilkte belli bir konumdaysa yaşlar ve hayatlar .

Anliyorum sizi. Benimde aklima bu yüzden soru isareti geldi zaten. Tavir önemli aslinda. Bende gözlemlemeyi düsünüyorum.

Olmaz böyle birinden.
İlk buluşmada erkek öder.
Ondan sonra yeri gelir sende ödersin.
Ama ilk buluşmada nasıl yapalım diyen ve sonrasında kahveler senden diyen birinden asla olmaz.

Ikimizde 30lu yaslardayiz. Evet, bu da geldi aklima. Heyecanladi diye düsündüm cünkü heyecanli oldugunuda bir kac kez söyledi o gün :).

Bende bos bulundum bir an. Ne diyecegimi sasirdim. O yüzden birak garip bir durum olustu evet. Bende sevmem aslinda böyle konulari :).

Olmaz böyle birinden.
İlk buluşmada erkek öder.
Ondan sonra yeri gelir sende ödersin.
Ama ilk buluşmada nasıl yapalım diyen ve sonrasında kahveler senden diyen birinden asla olmaz.
Garip olan yanida bu. Aslinda cok nezaketli biri. Yani bana öyle davraniyor. Böyle olmasi beni bu yüzden böyle düsündürdü. Kendimde istedigim tepkiyi bir an veremedim. Öyle gecti gitti durum.

Ikimizde 30lu yaslardayiz. Evet, bu da geldi aklima. Heyecanladi diye düsündüm cünkü heyecanli oldugunuda bir kac kez söyledi o gün :).
İlk buluşmalar çok heyecanlıdır gerçekten :) Şimdilik çok üstünde durup duygularınızın önüne geçmesine izin vermeyin . Bakın bakalım yeme içme vs para harcama uslubu nasıl . Şunu da unutmayın hayat çok pahalı hepimiz hayat gayesi içineyiz . Ama cimri bir insanla da ömür geçmez ince ince gözlem yapıp adım atın .

Yok hayir, orta düzeyede bir yerdi. Haklisiniz bende gözlemeyi tercih ediyorum zaten. Tesekkür ederim.

Diyorum ya, bos bulundum . Bazen insan duraklar ya öyle bir sey oldum. Evet, bende öyle diyorum hep, kahvelerde bari benden olsun diye .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…