Ilk buluşmada tacize uğradım kades uygulamasiyla zor kurtuldum nasıl unutucam bunu?

Başka sorunların vardı burada kilit nokta. Bana zamanında psikiyatristim asıl sorununun üzerine gitmemek için başka konularla ve başka insanlarla kafanı meşgul etmeye çalışıyorsun demişti. Benim için kırılma noktasıydı. Evet güzelim haketmedin allahtan ucuz yırttın ama o yaşadıkların da yenilir yutulur şeyler değil maalesef ki. Şikayet konusunda da sonucu hiç bir şey çıkmasa da elinden geleni yapmış olacaksın ve bir yerden başlamış olacaksın problemlerin üzerine gitmeye öyle düşün ve bu durumda aileni kötü bir yere koyma başta kızsalar patlasalar bile bence gün sonunda seni koruyacak noktada olacaklar.

Şu an yeni avının pesindedir bile pislik herif. Sosyal medyada sizinle konuşurken aynı anda başkalarıyla da konuşuyordur ve yeni avını buluşmaya ikna etmeye çalısıyordur.
Böyle pislik iki jandarma gördü diye iflah olmaz.
Allah tüm kadınları korusun.

Bir musibet bin nasihattan iyimiş umarım ders almışsındır.Hiç haberde mi dinlemiyorsun.Nasıl cesaret ilk buluşmada arabasına binip bilmediğin yerlere gitmek.Tecavüz edip bi çukura atabilirdi seni.Tanımadığınız insanlara güvenmeyin ortalık sapık dolu.Kalabalık yerler hariç buluşmayın ve mümkünse bir arkadaşınız bi yerlerden sizi izler olsun.Geçmiş olsun.

Benim salaklıklarımı sıraya koysak burdan köye yol olur. Ama olsun bu sayede hayatı öğrenmiş oldum.

Şikayetçi olun, kamu davası açılır, bir duruşmadan sonra gitmek zorunda değilsiniz, adrese tebligat gelir, onu da muhtarı tanıyorsanız size direk vermesini isteyin, ya da annenize atıyorum kyk kredi ödemeleri için vs gibi bir şey uydurun eğer ısrarla onlar bilmesin istiyorsanız, kendini edevletten devam edebilirsiniz.

Konu benim de aklıma yatmadı ama yine de yazacağım. Kades uygulaması niye var telefonunuzda, daha önce de benzer şeyler mi yaşadınız? Sanki yaşamış gibi kurguladınız ve yazdınız gibi geldi. Jandarma arabayla önünüzü kesip sizi çıkarıyor arabadan ama sapığa hadi git koçum diyor. Test yaptılar yazdınız, ne çıktı test sonucu? Madde etkisi altındaysa size yaptığının yanında tehlikeli araç kullanma cezası da mı kesmediler? Tutanak tutulmuş, tutanağı yer-isim-adres-jandarma bölge vs bilgileri silip buraya ekler misiniz? Sosyal medyada kim adres bilgisini koyuyor?
Şehirde kalalım babam ararsa hem ona çarşıda olduğumu söyledim vs dedim.
(Yazdıklarınız eğer gerçekse) Bunu asla bir daha yapmayın. Çok büyük koz veriyorsunuz ellerine. Ben buna istediğimi yaparım sesini çıkaramaz ailesinden korkar der ve demiş de. Benim kızlar haber verdikleri sürece istedikleri yere giderler. Kural basit; şu arkadaşlarımla şuraya gidiyorum. Benim düşünceme göre bir ebeveynin en büyük başarısı çocuğunun yalan söyleme ihtiyacı hissetmemesi. Ergenlik sonrası için konuşuyorum küçük çocuklar için değil. Ailenize söyleyemeyeceğiniz bir şeyi yapmayın ya da her yaptığınızı söyleyin.

Hayatımdaki bütün yaşadığım kötülüklerin sebebi başka sorunlarım hep var olması. Artık çözmem lazım bunun için kesinlikle psikolojik destek almam lazım daha önce aldım ama işe yaramadı ilaç kullandım sadece. Şikayet konusunda tekrar jandarmaya gitmem mi gerekiyor veya süre aşımı var mı diye araştırmam lazım önce ya pek umudum yok ama

Valla alın benden de o kadar. Ve hala daha devam ediyorum yol yapım çalışmalarına
Ya bırada arabasına neden bindin diyenlere şaşırıyorum sanki hiç genç olmadılar hepimiz bir zamanlar beynimizi elimize alıp dolaştık yani. Dolaşmadık mı tek aptal saptan davranan ben miydim. Herkes anasının karnından aristokrat olarak mı çıktı nedir

Öncelikle benim ailem sizin bildiğiniz gibi bir aile değil zaten sorunlu bir aile detayları yazmak istemiyorum ama sizinki gibi değil emin olun. Kadesi lazım olur diye indirdim ki bu ülkede her an başınıza her şey gelebilir ve ilk defa ihtiyacım oldu. Dediğim gibi ben jandarma arabasında ifade verirken ona ne yaptılar bilmiyorum test sonucunu bilmiyorum ben karakola gittim. Tutanak bende değil karakolda imzaladım. Arabadan beni çıkarıp ona hadi git demediler ben şikayetçi olmadığım için testin sonucuna göre bırakıp bırakmadıklarini bilmiyorum. Kusura bakmayın o anın etkisi ve şokuyla o şerefsizin peşine düşmediğim için.

Sende jandarmanın numarası telefonda hala varsa ara ben şikayetçi olmak istiyorum o an panikle korktum bana yol gösterin de. Canım yardım istemek kötü bir şey değil jandarmadan da psikiyatriden de. Sadece ilaç kullanılarak çözülecek şey değil maalesef şu beynimiz ruhumuz. Terapi alman gerekiyor. Kendini bi noktada açacaksın terapide de ama ya şimdi ya 10 seans sonra acele etmezsen asıl noktayı iyi ifade edebileceğin seni anlayan güvenebileceğin uzmanı bulursan gerisi kolay. O hep var olan sorunların belki hep var olmaya devam edecek ama eskisi kadar can yakmayacak göreceksin.

Eskiden sosyal medyadan tanışma diye bir şey yoktu, iş arkadaş okul ortamında tanışıyordun. Zaten senden önce birileri tanıyordu o kişiyi ve kötüyse kulağına fısıldıyorlardı. Hiç tanımıyorsun hatta tipinden bile emin değilsin, belki oynanmış fotoğraf koyuyor ve o kişinin arabasına binip gölete bilinmeze doğru gidiyorsun. Bu yaratık iş veya okul çevresinden olsaydı sağır sultan duyardı yaptıklarını ama şimdi çoktan yeni ava hazırlanıyordur.

Aynı karakola gitmek zorunda mıyım evimin yanında başka bir karakol var oraya gidebilirim

Ay yok be herkes hayatının bir döneminde saçmalıyor, gençken saçmalamak daha bile iyi

Ben de konuya inanmayanları anlayamadım, tutarsız bir şey demiyor, inanması mümkünsüz bir şey değil, eline geçecek bir şey yok, şüphe neden?

Sen bunu şu anki bilincinle yazıyorsun ben de şu anki bilincimle zaten yapmam o da şu da. Ama kişi belli ki genç kız ailesiyle yaşıyor baskıcı aile çevresindeki arkadaşlarına bakıyor dizilerde görüyor belki sevmek sevilmek istiyor romantik ilişkilere imreniyor ya da hepsini geçtim kötü bir dönemden geçiyor biri ile sohbet etmek sorunlarından uzaklaşmasını sağlıyor kendini anlatmak anlaşılmak istiyor macera heyecan istiyor hayatında vs vs vs… psikolojisi belli noktada bozulduysa hele günümüzde gençler sosyal medyadan sadece bize ilgi gösterecek kişilere muhtaç hissediyor kendisini. Ben arkadaş doğru bir karar vermiş doğru davranmış demiyorum sadece anlamaya çalışıyorum. Ve evet sosyal medyada çok fazla sapık var şikayet etmesi kendisi için de iyi olacaktır ama yasaların ne gibi bir sonuca vardıracağından emin değil arkadaş. Ben de diyorum ki sonuç hiç bir şey olmasa bile bir yerden başlamasına adamı atmasına yardımcı olur şikayetçi olması.

Aynı karakola gitmek zorunda mıyım evimin yanında başka bir karakol var oraya gidebilirim
Aynısına gitmen gerekir mi bilmiyorum ama sen sendeki numarayı bi ara bakalım gelemem dersen yakınındaki karakola git derler bence. Kolaylık sağlarlar ara sen kuzum

Ya işte günümüzde insanlar birbirlerine gerçek hayatta o kadar çok yalan söylüyorlar o yüzden insanlar da hep o yalanı ortaya çıkarıp hadi be ordan diyemiyor sahte sahte gülümsüyor ki burada tanımadıkları kişiye böyle bir konuda bile hadi ordan deyince aaa yalanmış noktasına getirince konuyu ego tatmini oluyor

Onları ciddiye alan kim ki zaten büyük bir gizem çözmüş edasıyla devam etsinler. Kendilerini de yalanlayanlar olur mutlaka bir gün

Onları ciddiye alan kim ki zaten büyük bir gizem çözmüş edasıyla devam etsinler. Kendilerini de yalanlayanlar olur mutlaka bir gün
Canım boşver sen onları sen şikayetini et psikolojine ve kendini bu noktadan sonra sevmeye odaklan lütfen. Bence kendini değerli hissetmeye ihtiyacın var. Bunu başkalarından ziyade kendinde bulmaya çalış ve terapi yapan iyi bir psikiyatri bul

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…