Ilk buluşmada tacize uğradım kades uygulamasiyla zor kurtuldum nasıl unutucam bunu?

Aynen... Çok sıkıtı tutuyorlar. Bırakmış olamazlar. Yoksa başları yanar

Çok geçmiş olsun! geçecek, biz kadınlar neleri atlatmıyoruz ki..

Allah belasını versin, siz kadesi bilmişsiniz şanslısınız da kim bilir kaç kadına tecavüz etti zorla, cesarete bak! Gebersin inşallah!

Kötü niyetiniz yoktur eminim ama bir kadın olarak bu yorumunuzu üzücü buldum. Keşke önce bir geçmiş olsun dileseydiniz ve naparsa yapsın, ne giyerse giysin bu tecavüze davetiye olamaz, kurbanın suçu değil bu yaşanan, iğrenç bir pisliğin suçu sadece…

Şehir ortasında sizinle normal konuşan eden, herkesin telefonları lokasyonları bilinen bu teknolojide, birinin böyle bir şey yapmaya cesaret edeceğini aslında düşünmek zorunda olmamamız gerek, bu normal değil.

Su heriflere arabasi var diye kanmayin yahu
Adam bu kadar hanzoysa mesajla bile anlasilir ne kadar yilisik oldugu
Mesajda efendiydi de bulusunca mi cozuttu? Lutfen iyi ölçün tartin
Aynen öyle oldu. Inanki benim arabada vs gözüm hiç yok karakterine bakarım her zaman parasına bakıp kimseyle sevgili olmadım bu güne kadar. Sanki farklı biriydi. Ben de şok oldum

Erkekleri biliyoruz ama kadınlar da artık böyle yorumlar yapmaya başladı malesef. Kimsenin başına ne geldiğini bilmeden kınamamak lazım.

Kadese bastıktan sonra şikayetçi olmama gibi bir durum olamaz. Yanındaki adam nikahlı kocası değil,aile ferdi değil. 2 saatlik bir itiş kakış sonrası üstü başı da ciddi derecede etkilenmiş olmalı bu durumdan. Jandarma bölgesinde kim salmış o adamı ? Kolluk kuvvetlerini zan altında bırakıyor şu anda.

Evet gerçekten direnmek yerine oyalamak lazım. direnmek zorundaydım ormandayken gözü dönmüştü çünkü. Son anda aklıma geldi neyseki

İlk buluşmaya gölete kahveye gitmek, hemde yanında kesici, delici ya da ne bileyim biber gazı vs yokken.
2 saat süren elleşme, Allahım korku filminden bir sahne sanki, adamın d*şşaklarına koyamadın mı tekmeyi a kızım.
Bu herif dışarıda sana kafayı da takabilir.
İlk buluşmada mümkünse bildiğiniz ve mümkünse kamerası olan yerler olsun.
Ve aileniz bilmese bile birine mutlaka haber verin. Sevdiğiniz güvendiğiniz bir kişi bilsin.

Ben de bu tarz birşey yaşamıştım.hem de birden çok defa.seni o kadar iyi anlıyorum ki.o korkuyu, kendini iğrenç hissetmeyi.ben sinir bozukluğundan sürekli gülüyordum.annemlere söylemiştim.onlar da hemen koşup geldiler sağolsunlar ama ben nasıl gülüyorum.kendime hakim olamıyorum.onlar da şaşırdı.bizi çağırdın ama gülüyorsun diye.çok acayip bir moddaydım.hayatım boyunca da bir daha öyle bir duyguya girmedim.ne diyebilirim şikayet et mutlaka.allahından bulsun deme.ilk tanıştığın birinin de arabasına binme.kafede buluşun.geçmiş olsun.

Ben bekarken hep biber gazı taşırdım gece geç saatlerde gezerdim arabayla veya yürüyerek,birisiyle ilk kez buluşcaksam özellikle yanımdan eksik etmezdim. Hatta birgün tam kullanacaktım. Sizde bu adam tekrar zarar verebilir yanınıza alın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…