Ilk buluşmada tacize uğradım kades uygulamasiyla zor kurtuldum nasıl unutucam bunu?

sinemnmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2024
38
20
20
Bunu nasıl unutucam bilmiyorum aynısını yaşayan birileri varsa cevaplarsa sevinirim. İlk buluşmada normal bi kahve içeriz sanmıştım. Arabaya bindim beni gölet gibi bir yere goturecegini söyledi. Şehirde kalalım babam ararsa hem ona çarşıda olduğumu söyledim vs dedim. 5 dk yol dedi tamam dedim bir sorun yoktu buraya kadar. Yolda elini bacağıma attı ilk başta yukarı çıkarmaya çalışınca elini aldım çektim abartma dedim. Güldü. Anlamıştır diye düşündüm bu arada biz gidiyoruz yol bitmiyor. Dedi ki hızlı sürsem 5 dk. Neyse biz gittik kahve icecektik beni zorla yatirmaya çalışıyor ben kalkıyorum sonra tekrar sarılmaya çalışıyor bir yandan elliyor istemediğimi belirtiyorum ve 5 dkda bir tekrar yapıyor zor kurtuluyorum geri dönmek istediğimi söyledim. Ormana çıkardı arabayı. Açık ayakkabı giydiğimden arabadan inince çalılar battı beni kucağına aldı zorla indirmedi ellemeye devam etti öpmeye çalıştı ve hayvan gibi bişey gücüm yetmiyor. Arabaya bindim üstüme cullandi fena şekilde ve kalkmıyor ittirdim kafasını birkaç kez arabaya vurdu güldü umrunda bile değil ben istemiyorum dedikce ittirdikce. En son yalandan tuvaletim geldi benzinlik bul dedim. Sonrasında rahat olucaz mi dedi evet dedim benzinlik bulamadık biz ararken bir yandan kades tuşuna bastım. Jandarma beni aradı şifreli şekilde konuştum kargo gelmiş gibi eve. Gri fondöten filan dedim arabanin rengini söyledim. Aracın önünü kesip beni aldılar taksiyle eve döndüm. Ama aklımdan çıkmıyor o üstüme cullanisi beni defalarca kez 2 saat için 200 kere zorla her yerimi elledi ve çok güçlüydü asla bir şey yapamadım. Aileme tasinmasin diye de şikayetçi olmadım. ben bunu nasıl unutucam. Gerçekten yaşamış birileriyle konuşmak isterim kötü bi durumdayim her saniye pişmanlık yaşıyorum.

Oy kıyamam sana şerefsiz git şikayetçi ol hiç korkma bir şey yapamaz ailene de söyle en fazla kızarlar döverler ama başına bir iş gelmesini engellemiş olursun işte erkeklere güvenilmeyeceğinin garantisi devir çok kötü çok.

Ayrıca sosyal medya üzerinden mi tanıştın büyük ihtimalle sana kendini farklıymış gibi tanıttı ah güzel kızım umarım hayatın hep çiçekli olur bundan sonra

Çok geçmiş olsun, sanal ortamda mi tanıştınız?

Keşke şikayetçi olsaydın. Ailenin haberi olmazdı.

Keşke şikayetçi olsaydınız başkalarına da bu şekilde davranamasaydı. Siz kurtulmuşsunuz belki o kişinin şansı olmayacak.
Büyük geçmiş olsun. Hala geç değil şikayet edin

Öncelikle çok geçmiş olsun ama Bu devirde hırlı mıdır hırsız mıdır psikopat mıdır bilemeden nasıl güvenip bindiniz arabaya ? Lütfen kimseye güvenmeyin yine ucuz kurtulmuşsunuz sonu çok farklı bitebilirdi

Kades uygulamasına bastınız, jandarma sizi aldı; adamı gitmesi için bıraktılar mı öylece ? İfade, şikayet, sorgu, hastanede fiziki kontrol ve muayene ? Jandarma sizi öylece taksiye bindirip, eve yollamış olamaz.

Bana dediler ki şikayetçi olursanız ikinizi karakola götürüp ifade alacağız. Ben de aileme taşınmaması için şikayetçi değilim dedim sadece beni goturduler. Ona da uyusturucu testi vs yapip saldılar. Yani ben istemedim zaten olsam da elimde kanıt yok.

Senin bilgilerin var mı onda adreslerin falan? Rahatsız etmesin? Takip edememesi açısından sosyal medyanı gizliye al tanımadığın insanları listeden çıkar bence

Yok aileme giderse bana da kötü yansır kendimi yakmak istemiyorum. Kanitim olsa anında şikayetçi olurdum ama babam bunu öğrenirse kendi gidip öldürür iyice bela çıkar sacece unutmak istiyorum bunu allah belasini versin serefsiz itin kafası yerinde değildi zaten

Senin bilgilerin var mı onda adreslerin falan? Rahatsız etmesin? Takip edememesi açısından sosyal medyanı gizliye al tanımadığın insanları listeden çıkar bence
Kapattim hesabımı zaten de adresim var malesef takip eder mi bilmiyorum tek başıma dışarı çıkmam uzun bir süre.

Böyle olaylarda kamu davasına dönmüyor mu, illa şikayetçi mi olmak lazım...

Geçmiş olsun. Keşke şikayetçi olsaydınız. Sağlık raporu ile belli olurdu. Psikolojiniz bozulmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…