Ilk buluşmada tacize uğradım kades uygulamasiyla zor kurtuldum nasıl unutucam bunu?

Bu kadar körü körüne güvenmemesi lazım siz uzayda yaşıyorsunuz herhalde ortalık piskopat sapik kaynıyoorr
Körü körüne güvenilmez zaten kimseye. Ben de olsam arabasına binmezdim tabi ama konu sahibi güvenmiş, hata etmiş. Siz orada arabasına bindin bunu hakettin gibi söylemişsiniz.

Körü körüne güvenilmez zaten kimseye. Ben de olsam arabasına binmezdim tabi ama konu sahibi güvenmiş, hata etmiş. Siz orada arabasına bindin bunu hakettin gibi söylemişsiniz.
Hiç kimse böyle biseyi haketmez ben onun ucuz kurtulduğunu ve bir daha öyle biseye kalkismamasini kastettim

Konu sahibini sucladigim kanisina nasil vardiniz?
Arabası var diye kanmayın demişsiniz.Mesajlarda anlamadınız mi demişsiniz.Daha ne diyeceksiniz ki.Bunlar mağduru suçlama cümleleri.Yani maddiyata önem vermişsin ve aslında anlayabilirdin ya salaksın ya da bile bile gitmişsin gibi.

O saatte orda ne isin var da demis miyim
Bu sizin farkli algilamaniz bence
Niye gittin niye bindin arabasina mustehak sana deseydim o zaman suclamis olurdum
Yolda yururken bir araba yaklassa buyrun gotureyim dese binmeyiz degil mi? Ilk bulusmada da kalabalik ortamlari secmek cok onemli
Mesajlarda cok efendi biriydi diyor ama suraya eski konusmalari atsa konu sahibi, kimbilir kac kez fire verdi sapik adam, konu sahibi de flortlesiyor sanmis olabilir
Salaksin gibi hitaplarda bulunmam kimseye, sadece ilgisine kapilip mantikli dusunememissin derim
Suclama goremiyorum burada
Dedigim gibi sizin alginizla alakali

Tamam

Seni bi ben anlarım o korkuyu o endişeyi. Aynısını bu sene arabanın içerisinde ilk buluşmadı yaşadım başta şaka sandım ama üstüme çullanıp kollarımdan tutup hayvnası öpmeye çalışınca yapma diyerek bağırdım arabadan indim sağolsun bi abi vardı otoparkta adam bizi duyduda başıma bi şey gelmedi. Çok geçmiş olsun sanada

Şuanda güncelleme yapıyorum bunu jandarmanin çözeceği yok, onun için başka çözüm buldum iç soğutacak bir şey öğrenmek isteyen mesaj atabilir

Allah korumuş çok gecmıs olsun

ayrıntıları okuyunuz o halde ve canlı konumdan takibi ancak savcılık izni ile yapmaları mümkün.
çok enterasansınız
kız whatsappdan konum atıyor, o konumda, küçük bir ilçede, tenha bir yerde, o vakitte o renkte kaç tane araba olacak?

ben tacize filan uğramadım ama bekçisinden kuryesine kamudan özelden telefon açıp konum isteyen oluyor, sizin yazdığınız o yasaları da çok da takıyorlarlar sanki ülkede...

hele geçen zabıtanın bir tanesi aradı, aramasından istediği şeye kadar (bunun istediği konum değil, başka bir mevzu vardı) yaptığı herşey suç ama adama "bu yaptığınız şey suç" dedim diye neredeyse telefonda dövüyordu beni....ne hukuk biliyor ne KVKK, ülkede üniversitenin üst düzey idari memuru bile bilmiyor KVKK'yı mesela.

+
polise jandarmaya işiniz hiç düşmedi herhalde
işiniz düşsün, tüm gayretleri aman şikayetçi olmayın, bizi de uğraştırmayın yönündedir, 2 sefer mağdur olup şikayetçi oldum ikisinde de şikayetçi olana kadar göbeğim çatladı....(tabi ki hiçbir sonuç da çıkmadı)

Bu yorumu yazan kişi kimin g..t...nü ya..ıyor bilmiyorum ama çok güveniyor nedense zan altında bırakıyorsun falan dedi bana internetten okuyup yazıyor buraya enayi. Aynen o şekil beni uğraştırma yeter kafasında bunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…