ilk buluşma

aaaaaaa ne güzel yhaaaa buluştunuz demek :)) bebeklerde çokk şekerrrrrrr yerim onlarıı.. oy oy oyyy :)maşallah:)

ksmetse bayramdada tontişim tatlı kızım elvinim süt annesinin elini öpmeye gelcek inş.

aaaaaaaa yaaaaaa ne güzelll görüşün valla süper olmuş.. inşş. bigün bizde buluşuryz yazın felan :)))

canımm ne güzel buluştunuz çok güzel çıkmışınız hepinide..bebişlere maşllahhh:nazar:a.s.

Yaaa Ankaradaki arkadaşlar bizde buluşalım yaa ben çok istiyorum bebekli arkadaşlarım olsun. Dikmen taraflarında oturan yokmu yaaa?

kızlar sitedeki ilk buluşmayı arzu(ecenas) ile ben yapmıştım.ecenasın doğumuna gitmiştim.bu ilk değil yani :))))))))))))))
çok şeker kuzucuklarda hanginiz hanginizsiniz esmer olan ertuğ sanırım dimi :)

kızlar sitedeki ilk buluşmayı arzu(ecenas) ile ben yapmıştım.ecenasın doğumuna gitmiştim.bu ilk değil yani :))))))))))))))
çok şeker kuzucuklarda hanginiz hanginizsiniz esmer olan ertuğ sanırım dimi :)

pembe olan benim kızım zeynep mavili olan Tuğba nın oğlu ertuğ :)))

off bende burda cok yalnızım yokmu bursa yada yalovadan arkadaslar ya kızlar asıl soyle bi yaz gelse hepimiz rahat rahat gorusssek yazın ist gelip herkezle gorusmek istiyorum ist burnumda tuttu:)

arzucuum tıklayınca hemen açılıyo kız şimdi tekrar baktım belki yoğundu site ondan açılmamıştr tekrar dene kuşum

baktım canım şimdi pek tatlı oğluşun maşallahh, kızımızle pek yakışmışlar :))))))))

X