Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri İlişkiye girdikten sonra göğüs büyüyor mu ?

:):) yapmak için yapılmaz tabi de en verimli yaşlar 20'li yaşlar. 20 yaşındaki bir kadının vücuduyla 35 yaşındaki bir midir şimdi.. kendini sakla sakla nereye kadar sümüklü bir erkek gelip de seninle o sebepten evlencek diye. önemli olan seni sen olduğun için sevebilmesi. ben bakireyken bile değilim diyordum gitcek mi kalcak mı acaba diye. gidene uğurlar olsun. kendileri fanusta saklıyorlar bedenlerini sanki. kıyamet kopcak mı bilemem de ölümlü dünya olduğu aşikar. hayattan o zevki tadamadan gitmek de var. kimin için ne için? bir de onu düşünmek lazım. kimseye git yap demiyorum ama kendin için yaşıcaksın, gerisi teferruat.

:):) yapmak için yapılmaz tabi de en verimli yaşlar 20'li yaşlar. 20 yaşındaki bir kadının vücuduyla 35 yaşındaki bir midir şimdi.. kendini sakla sakla nereye kadar sümüklü bir erkek gelip de seninle o sebepten evlencek diye. önemli olan seni sen olduğun için sevebilmesi. ben bakireyken bile değilim diyordum gitcek mi kalcak mı acaba diye. gidene uğurlar olsun. kendileri fanusta saklıyorlar bedenlerini sanki. kıyamet kopcak mı bilemem de ölümlü dünya olduğu aşikar. hayattan o zevki tadamadan gitmek de var. kimin için ne için? bir de onu düşünmek lazım. kimseye git yap demiyorum ama kendin için yaşıcaksın, gerisi teferruat.

çok güzel yazmışsın cnm :)

Hahaha :)))) Bi de bi laf vardır; erkek eli değince büyür diye :)) Tabi saçmalık bunlar. Erkek eli değince büyümüyor sarkıyor bence sempatiksalakcinni

büyüyo muymuş??
ben de diyodum niye sığamıyorum sütyenlere:roflol:
alaksı yok öyle saçma şeymi olur..
şaka mı bu soru??

ilginç
soruya soru şimdii her dokunduğundamı büyüyormuş
yoksa ilk dokunmada aniden büyüyüp öylemi kalıyomuş
bunu bir sorsana hayrına
hayır her dokunmada azar azar büyüyosa o kötü

valla bence ellenince kücülüyor .. elle elle a$inma oluyor yipraniyor diye düsünüyorum bende :roflol:

Arkadaşlar neden tepki gösterdiniz anlamadım.
Bir arkadaş da buna benzer bir topic açmıştı
evlendikten sonra ama hamile kalmadan göüsleri büyüyenler var mı? buraya lütfen

http://www.kadinlarkulubu.com/dogal...gogusleri-buyuyenler-var-buraya-lutfen-7.html

Ayrıca doğum kontrol hapı falan kullanınca göğüsler büyür. Arkadaşınız ilişkiye giriyorsa ve korunmak ıçin bu yolu seçiyorsa büyümesi normal.
Ayrıca düzenli masaj falan iyi geliyor diyordunuz büyüme için yanlış hatırlamıyorsam.
E erkek eli masaj yapmak için değerse ilişki sırasında :)))sempatiksalakcinni

Ya daha neler...
akannehir
Benim kuzeninki de küçüldü evlendikten sonra şu an sadece uçları var.
O demek ki başka bir boyuttan gelmiş...
:tomato:

sempatiksalakcinni

Büyüsünler diye bi onu yapmadığım kaldı sırnaşık şey

"Erkek eli değince büyüyor" diyenlerden sonra bir komik soru daha -tatlicadiarzu-
neymiş bu cinsellik,neymiş bu erkek eli yahu...
ilişkiye girmek göğüs büyütmez canım mantık olarakta böyle...
ancak o erkek eli dediğiniz şey çok ellerse büyüyebilir.. ( bizim yaptığımız masajlar misali )
yani keramet erkekte değil tatlım:nazar:

katılıyorum kesinlikle..ama işte maalesef konuya cahilce yaklaşıyolar erkek eli fln :) iksirmi var erkeğin elinde kaydirigubbakcemile3

arkadaşın dalga geçmiş olabilirmi
ilişkiden sora göğüs büyüyo olsaydı şuan sırf göğüs olarak gezmemiz gerekirdi akannehirakannehir

konuyu sonradan okuyan arkadaşlar, getirilen açıklamaları görmek için konuyu en baştan okusanız da en ufak bir araştırma yapmadan, konuyu açana, bunu sorana veya boyle düşünenlere cahil gibi seviyesiz laflar söylemeseniz!! asıl araştırmadan, fikir sahibi olmadan konuşmak cahilliktir kanımca... mantıksız gelebilir zaten bu durum %100 herkeste olacak diye birşey de yok ama olanlara şahit oldum, araştırdım, olabileceğini düşünüyorum bazı arkadaşlar gibi... konuyu baştan okuyun lütfen...

Dediğim gibi oladabilir olmaya da... ama herhangi bir alanda profösörmüş gibi kesin konuşmak bana çok garip geliyor...

mesela; hamilelikte göğüsleri büyüyüp sonra eski haline gelenler de var, daha çok küçülen de, büyük haliyle kalan da... yağ masajlarıyla büyütebilen de var, büyütemeyen de... şimdi çocuk doğurup da mem konusunda olumsuz sonuç alanlara bakıp, "oyle olsaydı bütün doğum yapan kadınlar C-D olurdu" gibi mantıksız bir çıkarım mı yapalım? azınlıkta da olsa sütten kestikten sonra göğüsleri aynen kalan veya az küçülen insanlar var, annem gibi mesela...
hep söylüyoruz herkesin bünyesi farklı...

bir alıntı:
Kadınların seksten sonra vücutlarında artan östrojen hormonunun faydası saymakla bitmiyor. Daha düzenli regl görmekten tutun da saçların canlanmasına kadar vücutta sayısız birçok olumlu etki yaratıyor. Haftada bir kez seks yapan kadınların kandaki östrojen miktarı iki kat artıyor. Bunun sonucunda vücutun her bölgesinde olumlu değişimler yaşanıyor.

cinsellik.meleklerm....com/tag/seks-faydalari

Son düzenleme:
Ephotcum aynen.. Hayır gülünecek ne var bunda onu bir anlasam. Okuyup düşünüp hımm sanmıyorum şundan ötürü denebilir de neden bu düşüncedeki insanları aşağılama yoluna giriliyor, hahahha'larla konu sabote ediliyor, gerçekten gülmekten bu kadar katıldığınızı düşünmüyorum zira. Yeni fikirlere açık olmakta her zaman fayda vardır. Yok daha neler'ler yüzünden gelişme göstermiyor olabilir göğüsler ayrıca. Her yeni şeye karşı beyni kapatma fikrini, kendi cehaletinizi bir de karşı tarafa aşılamaya çalışıyorsunuz. Farz edin ki eşinizin elinde iksir var :) Neden bu kadar tepkilisiniz?

X