Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri İlişkiye girdikten sonra göğüs büyüyor mu ?

Pardon ya cinsellik yasadim derken?? Ve 17 yasindasin...ohaoldumsmile

yaşadım demiyor
yaşamadım o yüzden bilmiyorum diyor
vallaha bizim dönemimizde yani dinazorlar döneminde biz 17 yaşında bunlaı hiç düşünmezdik
düşünmemiz gereken bir çok şey vardı
mesela gelecek gibi

Pardon ya cinsellik yasadim derken?? Ve 17 yasindasin...ohaoldumsmile

necinsellik yaşadım demiş yani yaşamamış arkadaşlar ltfn abartmayalım kız bilememiş ben ayrıca yanlış bilineni doğruya çevirdim desteklemedim bu kan dolaşımıyla ilgili onuda masajla halledebilir...brz daha akıllıca cvp verseniz konu açanı ezmeye çalışmasanız bence daha iyi olur arkadaşlar...

Haha ya tamam anladim sonradan özür diledim yaaa....

pardon aysima msjı yazdıktan sonra gördüm öbür msjını ama sdc sana değil sözüm herkese kıza o kdr yüklenmeye gerek yok bildiği bilgi yalan değil yanlış bi bilgiydi bizde onu ezmeden doğruları söyleyebilirdik dmk istediğim buydu...

Pardon ama gülünicek birsey yok iliskiye girdikten sonra hormonda bazi degisiklikler oluyo ve azda olsa büyüyo ama abarticak sekilde degil...

ilişkiye girdikten sonra hormanlardaki değişiklikler nedeniyle göğüste dolgunluk olur ama bir süreliğine... sonradan eski haline döner eğer öyle olmasaydı burdaki evli arkadaşlarımızda dahil evli olanlar neden göğüslerini büyütmek için o kadar uğraşsınlarki ben sadece biraz daha mantıklı düşünmeye davet ettim...

hamileyken büyür diye duymuştum göğüslere süt doluyo çünkü ama bu okudugum olanaksız bence ohaoldumsmile

Bizim ülkede nedense bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan çok insan var.
Konu başlığı açan arkadaşıma söylüyorum: Evet öyle birşey var. Her bünyede olucak diye bir geçerliliği yok istisnalar olabilir ama, düzenli seksin göğüs büyütme etkisi gerçek. Yani bunu yadırgıyorsak çörekotunu küç'ü çayları masajı falan da yadırgamalıyız. Tam bilimsel bir geçerlilikleri yok çünkü.
Düzenli birliktelikte uyarılmaya bağlı olarak göğüsler büyüyor, dokular daha iyi besleniyor. Bu devamlı oldukça kalıcı bir büyüme sağlanabiliyor. Benzer bir mantıkla masajda olduğu gibi.

Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum göğüsler ilişki esnasında maksimum boyuta orgazm anında ulaşıyor. Düzenli sex değil belki düzenli orgazm demek daha doğru olur bu yüzden. Her evli bayan için bu geçerli olmayabilir ayrıca. Daha cinsel organlarının bilincinde olmayan bir sürü evli bayan var ülkemizde, ve bu konu böyle ayıp karşılanıp alay edildikçe soru soranın ağzına tıkıldıkça tabu olmaya devam edicek. Kadınlar da kendinden bihaber yaşamaya devam edicek. Önyargılı olmayalım lütfen.

samantha'ya katılıyorum, evli kadınlardan ilişki esnasında uyarılmaya bağlı olarak göğüslerin diklerşip,dolgunlaşıp, irileştigini duydum. tıpkı masaj yaparkaen oldugu gibi. masajda sagladıgımız o anlık büyümeler nasıl ki zamanla kalıcı olmaya başlıyorsa, ilişki sırasında sağlanan büyüme de aynen oyle bence. üstelik burada hormonların aktif olma, değişme durumu da var. biraz araştırıp fikir belirtmek lazım. mantıklı değil ama bir fikrim yok,bilmiyorum deseniz neyse. herkes kesin yargılarla konuşmuş. göğüs byüyütmeyle ilgili her yöntemde oldugu gibi bunda da bünye meselesi söz konusu. kişiden kişiye değişir...

tamam size bir şey diyeyeim tamamiyle doğru
kardeşim dedğim en yakın dostumla ikimizin göğüzleri aynydı..onun çk az dha byktü.. snra o bşka şehire taşndı.. tekrar görştğmzde 80 beden takıyordu.. erkek arkdşyla yatmış hmde düzenli fln =/ ben çok üzülmştm çnkü kardş gbi ya ne bileyim.. hamile bile kaldı.. 2 aylıkkken aldırdı.. şimdi benden zayıf ama göğüsleri 80.. bebekten öncede öyleydi.. ama diyorum size sadece 5 ay da bi avuç göğüsü vardı 75 bile dolmuyordu.. yaşımız 18 geçen sne oldu bu olay.. benim hala 75 doldulmaz.. annesi genetik demeyin kadının hiç yok

alemsiniz kızlar keramet erkekte değil ha:)kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:
haklısın canım masaj bibi olursa bi nebze büyüyor
ilişkiyle alakası yok

anlatamıyoruz galiba, ilişkide uyarılmaya bağlı olarak büyüyor, olay erkeğin ellemesi yani masaj etkisi değil sadece...

gerçkmi bende deniycem kararmı verdim kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…