ilişkim bitti

son aldıgı cicek odamda gozumun onunde daha solmadan ayrıldık, haklı olarak cok kırılmıstır ve yorulmustur bu gelgitli durumdan umarım eskisi gibi olabiliriz ama bu gönül alma olaylarini pek beceremiyorum iste
Yüzüne söyleyemezsen mesaj at. Şöyle yaz
" seni çok kırdım ve üzdüm. Farkındayım. Çok özür dilerim. Seni çok sevdiğim için haliyle senin yanımda olmanı istedim. Ama bunu isterken işe gitmek zorunda olduğunu düşünemedim, kusura bakma. Bundan sonra böyle saçma davranmayacağım ve aramızı böyle ufak tefek şeylerin bozmaması için elimden geleni yapacağım "

7-4 çalışıyor 24 saat değil derken bile o işin yorumculuğunu iş hayatının zorluğunu problemlerini görmeden küçümseyiş hissettim .
7'de çalışan çocuk 6'da kalkıyordur, her gün her gün 6'da kalkmak kolay mı? Eşim de 6 da kalkıyor, erkenden yatıyor hatta ben git erkenden uyu, iyice dinlen diyorum. Niye ben akşam yalnız oturuyorum demiyorum, bencillik olur bu.. Bu çocukcagiz bu kadar erken kalkıp bir de yol çekiyorsa yazıktır, günahtır.

İş yerlerinin, iş hayatının nasıl bir şey olduğundan haberin var mı şımarık kız? İnsan böyle bir konuyu arkadaşlarına anlattığında " işe geç gitse ne olacak" diyene salak arkadaşları olduğu için utanır öncelikle. Akıl var mantık var, arkadaşların ve sen kullansanız iyi olur.

Sizin yaşlarınız tam staj bulma, stajyer olarak çalışma yaşı. Ne biçim üniversite öğrenciliği yapıyor senin gibi tipler anlamıyorum.

Haklı değilsin

bende zamanında özel sektorde hatrı sayılır bi firmada kısa donem calıstım ve su an sahip oldugum telefonumdan tutun her turlu ihtiyacımı istegimi kendim karsıladim yine turkiye sartlarinda akla ilk gelen en iyi bölümlerden birini devlette kazandım yakında da okulum bitecek. ben kendimi sımartıyosam hayatımdaki insanda bunu yapmalı ondan bana vakit yaratmasını bekledim milyon dolarlar istemedim. bu beklentimi biraz yanlıs ifade ettim kalbini kırdım ama onu sevdigim icin duzeltmeye calısacagım zamanla bu sorunlar devam ederse sonuc olarak her insan her insanın beklentisini karsılayamaz gerekirse yollarımızı ayırırız

Eminim kazanıp, çalıştın ve bir insanın devlet veya özel sektörde çalışırken işine keyfi için birkaç saatçik geç gidebileceğine okeysin. Bir ay staj yapan biri bile bu saçma fikre kapılmaz. Mesai saati bellidir. Kendini şımartmak yerine kendini geliştir, aç gözlü olmak yerine görgü kurallarının ne olduğunu öğren.

ozel sektorde bir iki saatligine izin alınacagına okeyim evet zorlugu kolaylıgı tartısılır ama patron calısan iliskisi iyiyse bir iki saatlik bir izin daha sonrasında ek mesai yapma sartıyla alınabilir, dedigim gibi herkesin iliskiden ve hayattan beklentileri farklıdır sizinki dusukse bu benim sorunum degil

Haberin bile yok iş hayatının nasıl işlediğinden, olabilir alınabilir gibi kesin olmayan şeyler yazabiliyorsun sadece. Özel sektörde sigara için verilen aralar bile patronun gözüne batar. Hele bir tane görgüsüz arkadaşlarının aklıyla gazıyla hareket eden, ilgi meraklısı, ilişki yaşamayı profil hesabına harf koyarak yaşayan birinin sevgilisinin keyfi için öyle o izni vermezler.

Düzgün ilişki yaşamak, sevgililik böyle saçma harflerle, böyle saçma triplerle olmaz. Hele kendi keyfi için, arkadaşlarının gazıyla onu iş yerinde zor duruma düşürmeye kalkmakla hiç olmaz. Belliki sevmediğin biri bu adam, sırf ilgisinden besleniyorsun, ilgi olmayıp sen arkadaşlarına hava atamayınca bay bay yapmışsın.

Ben gerçek ilişkiler yaşadığım için yeterince iyi, düzgün ilişkiler yaşadım. İlişkileri sadece sevgilimizden ilgi görmek, pohpohlanmak için kurmayız, sevdiğimiz sevildiğimiz insanlarla beraber hayatı yaşamak için kurarız. Bu senin anlayacağın bir şey değil.

Aklın varsa o arkadaşlarını bir daha dinlemezsin. İlişkinin detaylarını asla anlatmazsın. Sevgilin senin ehliyet sınavına gelecekmiş gelmeyecekmiş onlara ne oluyor. Bir güzel manipüle olmuşsun.

Dünya sizin etrafınızda dönmüyor. Şımarıklık sizin yaptığınız. Kendiniz söylemişsiniz beni çok seviyor, çok ilgili, mükemmel bir sevgili diye. Ama sırf çalıştığı için ehliyet sınavınıza gelemedi diye ilişkiyi bitirme noktasına getirmişsiniz. Bencillik bu yaptığınız.

İlişki iki kişiliktir, sadece sizin istek ve beklentilerinize göre yaşanamaz. Kimse ilişkide tek başına verici olmak istemez, bu yorar insanı. Belli ki sevgiliniz de yorulmuş ki profilinden baş harfinizi kaldırmış. Bence bu olaydan ders çıkarın ve onu kaybetmek istemiyorsanız daha özenli davranın. Şimdi geri dönse bile bu kafayla devam ederseniz bir daha telafisi olmayabilir.

Ya sen nasıl bir egoya sahipsin uzmanlar incelesin
Kendi kendini istediğin kadar şımart, istediğini al, harca, ye, iç. Anlamadığın şu kimse senin kaprisini çekmek zorunda değil. Çünkü onlarda kendisinin biriciği. Hani senin gibi 1 kere geldiler dünyaya ?
Neden sen piremses iken o hayatını seni mutlu etmeye adamış, işi gücü bile önemsiz biri olsun ki ?

Şu yazılanı keşke erkek arkadaşına atabilsek. Gram kadar aklı varsa sana dönmez. Dönerse de kendine zerre kadar saygısı yoktur. Bu saatten sonra eğer başkası hayatına girerse de ona da Allah selamet versin.
Siz bu akılla mutlu olmazsınız. Bu şımarıklık değil aşırı bencillik. Dünya sizin etrafınızda dönmüyor.
Dönecekseniz de gururunuzdan ya da sevdiğinizden değil böyle bir enayiyi daha bulamazsınız diyedir.

Pic me girl + kezbanlik = siz

Çok sevgili patronum taçlı sevgilim bugün sürücü sınavına girecek biraz geç gelebilir miyim ?söz akşam esek gibi çalışır geç çıkarım ,çünkü benim bir hayatım ailem yok ben sevgilime endeksliyim bak izin vermezseniz çıkarım işten gününüzü görürsünüz.........
Tekrar tekrar yazayım dilerim bu çocuk kendini sizden kurtarır ,iyi günde kötü günde yanında olacak aklı basinda bir kız bulur Sizin kafada biriyle hiç bir erkek uzun vadede mutlu olmaz, olamaz Sizin bencil şımarık halden anlamaz haliniz en büyük aşığı bile sizden soğutur ,bıktırır.......

Özel sektördeyim, şefimle aram iyidir birbirimizin ilişkisinin detaylarına, evine her yeni giren aksesuara bile hakimiz, arkadaşız yani, doktor randevusuna gideceğim zaman izin alırken anam ağlıyor. Hayattan beklentiniz hayatla uyuşmadığı zaman sorun çıkıyor işte şekil A.

Lütfen gururunuzun önüne geçmeyin ve iletişime geçmeyin.Karşınızdakine yapabileceğiniz en büyük iyilik bu olur.bunu sadece bu olayda verdiğiniz ani tepki diye düşünmedim genel tavrınız bu kadar şımarık ve bencilce bence.Yazık karşınızdakine bir iyilik yapın ve iletişime geçmeyin

sorun
siz hic sinir anında agır konusup sonrasında bi pismanlık yasamadınız mı ?
Sorun son konuşmanızdaki senin sarfettiğin ağır sözlerde değil. Sizin ilişkiniz orta boyutta toksikmiş ve bunun sebebi sensin. Bu senin kötü biri olduğun anlamına gelmez. Zaten yazmışsın kaçıngan bağlanma var bende diye. Bazı insanlar çok iyi bir karaktere sahip olmasına rağmen özel ilişkilerinde bambaşka davranışlar sergiler. Ehliyet sınavına gelemeyeceğini söylemiş ve arkadaşların seni dolduruşa getirmiş. Sonra çocuk aramış ve sen açmamışsın. Yani çok çocukça açıp söyleyebilirdin sebebini, kırıldım diyebilirdin. Çocuk hiç bişeyin farkında bile değil. Tahminen tüm ilişki boyunca bu tarz şeyler yaptın. İsteklerin beklentilerin oldu ama açıkça söylemedin onun anlamasını bekledin ve hep trip attın. Karşı taraf bundan sıkılmış, yorulmuş, haliyle sevgiside pek kalmamış. Seviyor diyorsun ama seninle aynı oranda sevmiyordur emin ol. Erkekler bazen tek bir harekette bile soğur. Kadınlar gibi değildirler. Belli zaman geçince dönse bile senin bu hareketlerin devam ederse en kısa sürede tamamen bitecektir. Kendin yalnız kal, hatalarını anla ve düzelmek için çaba sarfet mesela en başta trip atmak hemen ayrılmak yerine konuşma fikrini kafana yerleştir. Umarım faydalı olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…