ilişkim bitti

sorun

Sorun son konuşmanızdaki senin sarfettiğin ağır sözlerde değil. Sizin ilişkiniz orta boyutta toksikmiş ve bunun sebebi sensin. Bu senin kötü biri olduğun anlamına gelmez. Zaten yazmışsın kaçıngan bağlanma var bende diye. Bazı insanlar çok iyi bir karaktere sahip olmasına rağmen özel ilişkilerinde bambaşka davranışlar sergiler. Ehliyet sınavına gelemeyeceğini söylemiş ve arkadaşların seni dolduruşa getirmiş. Sonra çocuk aramış ve sen açmamışsın. Yani çok çocukça açıp söyleyebilirdin sebebini, kırıldım diyebilirdin. Çocuk hiç bişeyin farkında bile değil. Tahminen tüm ilişki boyunca bu tarz şeyler yaptın. İsteklerin beklentilerin oldu ama açıkça söylemedin onun anlamasını bekledin ve hep trip attın. Karşı taraf bundan sıkılmış, yorulmuş, haliyle sevgiside pek kalmamış. Seviyor diyorsun ama seninle aynı oranda sevmiyordur emin ol. Erkekler bazen tek bir harekette bile soğur. Kadınlar gibi değildirler. Belli zaman geçince dönse bile senin bu hareketlerin devam ederse en kısa sürede tamamen bitecektir. Kendin yalnız kal, hatalarını anla ve düzelmek için çaba sarfet mesela en başta trip atmak hemen ayrılmak yerine konuşma fikrini kafana yerleştir. Umarım faydalı olur.
evet toxic oldugumun farkındayım ama iliskimize bunu yansıtmıyordum cunku erkek arkadasim yeterince sabırlı bi insan o yuzden pek sorun cıkmıyodu trip atmak gibi bi mizacım da yok genelde beklentilerimi isteklerimi direkt olarak ifade edebiliyorum karsımdaki de ona gore davranıyor sadece bu son olayda sinirime yenik dustum sevgilim sınava gelemeyecegim demedi, sınavdan sonra seni alırım yemege gideriz dedi bende bi anlık gaflete dustum ve birazda arkadaslarimin soylediklerinin etkisine kapılarak anlayıssızlık yaptım. dediginiz gibi sevgisi azaldıysa yapacak bir sey yok kabullenip kendi hayatıma devam edebilirim

evet toxic oldugumun farkındayım ama iliskimize bunu yansıtmıyordum cunku erkek arkadasim yeterince sabırlı bi insan o yuzden pek sorun cıkmıyodu trip atmak gibi bi mizacım da yok genelde beklentilerimi isteklerimi direkt olarak ifade edebiliyorum karsımdaki de ona gore davranıyor sadece bu son olayda sinirime yenik dustum sevgilim sınava gelemeyecegim demedi, sınavdan sonra seni alırım yemege gideriz dedi bende bi anlık gaflete dustum ve birazda arkadaslarimin soylediklerinin etkisine kapılarak anlayıssızlık yaptım. dediginiz gibi sevgisi azaldıysa yapacak bir sey yok kabullenip kendi hayatıma devam edebilirim
Ohhhh çok güzel olmuş.v hshs

Bu yeni psikolojik laflar da burç yorumuna döndü iyice. Ben kaçıngan bağlanmayım o güvenli bağlanma yükselenim prenses sendromu. Kaçıngan filan değilsin konu sahibi direkt yapışkan tripsin

merhaba ilk defa konu acıyorum son birkac gundur psikolojik olarak coktum hem icimi dokmek hemde sizden fikir almak amaclı bir konuya deginecegim. yaklasık 5 aydır devam eden bi iliskim vardı ben 21 yasındayım erkek arkadasim 24. o calısıyor bende universite ogrencisiyim. 1 senelik bi tanısıklık sonucu beni iliskiye ikna etti kendisi cunku basta bir sey hissetmiyordum ama sonradan onu sevmeye basladim. belirtmek istiyorum kacıngan baglanma stiline sahip bi bireyim oldum olası tum iliskilerimi boyle yasadim erkek arkadasimda guvenli baglanma stiline sahip. genel olarak kavgasız sorunsuzdu iliskimiz cunku kendisi hep alttan alırdı ben en ufak sorunda ayrılmaya calısırdım o da iliskinin yapıcı tarafıydı ama artık yorulmus olmalı ki son ayrılıgımızda cabalamadı. ben ilgiyi flortlesmeyi dusunulmeyi cok severim hangi insan sevmez soyle bi sorun oldu iliskinin basları canım cicim ayları oldugu icin mukemmeldi ama bi sure sonra monotonlastıgını hissettim hakkını yemek istemem yine cicegini falan eksik etmezdi ama onceden beni bes dk gormek icin gelen adam simdi izinli gununde evde uyur oldu ona da hak veriyorum cok calıstıgı icin ve sabah 6 gibi uyanıyor. kendisine eskisi gibi beni heyecanlandırmadıgını sanki kırk senedir evliymisiz gibi davrandıgını soyledim o da bu durumu duzeltecegini soyledi. gecen hafta benim ehliyet sınavım vardı haliyle onunda gelecegini dusundum ama o gun calısıyordu bana bi kac gun onceden sen sabah sınava girersin bende isten cıktıktan sonra seni alırım aksam guzel bi mekana gideriz yemek yeriz dedi tamam dedim ama sınavıma gelmeyecegi icin bozuldum cunku arkadaslarim “erkek arkadasin sınavına gelmeyecek mi, işe bi iki saat gec gitse kovmazlar ya” gibi seyler soyledi benimde aklıma yer etti tabi bundan ona bahsetmedim. sınavdan bi gün önce arkadaslarimla bulustum beni 6-7 kere aradı acmadım daha sonra sinirlendi ve kavga ettik. sonrasında gitti biyografisinde bas harfim vardı kaldırdı. sınav sabahı gunaydın mesajı attı basarılar diledi cevap vermedim sınava girdim gectim. bi kuru mesajla beni sınava gonderdigi icin haliyle bozuldum ve ayrılmaya yeltendim baya agır konustum kendisiyle yasadigim her sey icin pisman oldugumu soyledim ciddiye alınmıcak bi insan olduğunu eskisi gibi yanımda olmadıgını destek olmadıgını soyledim. muhtemelen kırıldıgı ve gucendigi icin veya kaldıramadıgı icin cabalamadı.bende geri adım atamıyorum kendisini seviyorum onunda beni sevdigini biliyorum ama o harfi kaldırıp su an boyle cabalamaması beni uzdu sizin öneriniz nedir ?
Savaş kapıda ayrıca özel sektör babanızın işi değil izin almak zor

bende zamanında özel sektorde hatrı sayılır bi firmada kısa donem calıstım ve su an sahip oldugum telefonumdan tutun her turlu ihtiyacımı istegimi kendim karsıladim yine turkiye sartlarinda akla ilk gelen en iyi bölümlerden birini devlette kazandım yakında da okulum bitecek. ben kendimi sımartıyosam hayatımdaki insanda bunu yapmalı ondan bana vakit yaratmasını bekledim milyon dolarlar istemedim. bu beklentimi biraz yanlıs ifade ettim kalbini kırdım ama onu sevdigim icin duzeltmeye calısacagım zamanla bu sorunlar devam ederse sonuc olarak her insan her insanın beklentisini karsılayamaz gerekirse yollarımızı ayırırız
Bencede ayır. Hakeden birisi muhakkak bulur sevgilin.

X