ilişkim bitti

psysylz1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2024
13
-51
21
merhaba ilk defa konu acıyorum son birkac gundur psikolojik olarak coktum hem icimi dokmek hemde sizden fikir almak amaclı bir konuya deginecegim. yaklasık 5 aydır devam eden bi iliskim vardı ben 21 yasındayım erkek arkadasim 24. o calısıyor bende universite ogrencisiyim. 1 senelik bi tanısıklık sonucu beni iliskiye ikna etti kendisi cunku basta bir sey hissetmiyordum ama sonradan onu sevmeye basladim. belirtmek istiyorum kacıngan baglanma stiline sahip bi bireyim oldum olası tum iliskilerimi boyle yasadim erkek arkadasimda guvenli baglanma stiline sahip. genel olarak kavgasız sorunsuzdu iliskimiz cunku kendisi hep alttan alırdı ben en ufak sorunda ayrılmaya calısırdım o da iliskinin yapıcı tarafıydı ama artık yorulmus olmalı ki son ayrılıgımızda cabalamadı. ben ilgiyi flortlesmeyi dusunulmeyi cok severim hangi insan sevmez soyle bi sorun oldu iliskinin basları canım cicim ayları oldugu icin mukemmeldi ama bi sure sonra monotonlastıgını hissettim hakkını yemek istemem yine cicegini falan eksik etmezdi ama onceden beni bes dk gormek icin gelen adam simdi izinli gununde evde uyur oldu ona da hak veriyorum cok calıstıgı icin ve sabah 6 gibi uyanıyor. kendisine eskisi gibi beni heyecanlandırmadıgını sanki kırk senedir evliymisiz gibi davrandıgını soyledim o da bu durumu duzeltecegini soyledi. gecen hafta benim ehliyet sınavım vardı haliyle onunda gelecegini dusundum ama o gun calısıyordu bana bi kac gun onceden sen sabah sınava girersin bende isten cıktıktan sonra seni alırım aksam guzel bi mekana gideriz yemek yeriz dedi tamam dedim ama sınavıma gelmeyecegi icin bozuldum cunku arkadaslarim “erkek arkadasin sınavına gelmeyecek mi, işe bi iki saat gec gitse kovmazlar ya” gibi seyler soyledi benimde aklıma yer etti tabi bundan ona bahsetmedim. sınavdan bi gün önce arkadaslarimla bulustum beni 6-7 kere aradı acmadım daha sonra sinirlendi ve kavga ettik. sonrasında gitti biyografisinde bas harfim vardı kaldırdı. sınav sabahı gunaydın mesajı attı basarılar diledi cevap vermedim sınava girdim gectim. bi kuru mesajla beni sınava gonderdigi icin haliyle bozuldum ve ayrılmaya yeltendim baya agır konustum kendisiyle yasadigim her sey icin pisman oldugumu soyledim ciddiye alınmıcak bi insan olduğunu eskisi gibi yanımda olmadıgını destek olmadıgını soyledim. sonuc husran cunku cabalamadı. muhtemelen kırıldıgı ve gucendigi icin veya kaldıramadıgı icin. bende geri adım atamıyorum kendisini seviyorum onunda beni sevdigini biliyorum ama o harfi kaldırıp su an boyle cabalamaması beni cok uzdu o yuzden asla geri adım atamam sizin öneriniz nedir ?

Şaka mı bu

Ay bu kadar şımarıklık beni bile daralttı

Bir sürü laf söyledin, yine de peşinden koşup yalvarmasını bekledin, beklediğin olmayınca da tutustun. Çok komik gerçekten.
Çocukça bir ilişki.
siz hic sinir anında agır konusup sonrasında bi pismanlık yasamadınız mı ?

sevilen her kadın sımarır ki zaten tepkimin fazla oldugunu kabul ediyorum pisman da oldum
Bu simarmak değil ki bu ayrı bir boyut. Sevilen her kadın bu şekilde davranmaz, sevginin kıymetini bilmeyenler bu şekilde davranır. Ama atladiginiz şöyle bir şey var karşınızdaki kendisine saygı duyan aklını kullanan biriyse bunlari çekmez en fazla bir süre idare edip duzeltmenizi bekler sonunda da eski sevgilinizin yaptıgini yapar aklı olan.

İnsanların bulunduğu şartları sırça köşkünüzden bakarak anlamanızı bir aciz kullar beklemiyoruz,dışardan sokma akıllı olmaniza ise yorum bile yapmayacağım ALLAH çocuğa acımış sizden kurtarmış kadir kıymet bilen biriyle çok mesut olur İNŞALLAH.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…