ilişkim bitti

Onun tavrindada yanlis bir sey sezseydim, özür dileyin demezdim.
sınavdan onceki gun telefonlarını acmadıgımda kavga ettik ama ayrılmadık ona ragmen gidip biyografisinden harfi kaldırınca dogal olarak sinirlendim bu hareketi yapmasaydı simdiye kadar arayıp gonlunu alırdım ama yine de deneyecegim

Merak ettim, o "işe biraz geç gitse kovmazlar yaaaeeehh" diye ağzını gere gere konuşan arkadaşlarınız şuan ki duruma ne diyorlar? "Asla geri adım atma, özür dileme, sürünsün, kapında köpek olsun, vs" tarzı şeyler söylediklerine yemin edebilirim, o ışık var onlarda. Aksi olsa, hatalı olduğunuzu bile bile, hâlâ, "geri adım atamam, vs" tarzı saçmalamazdınız. Hâlâ...

Henüz ergenlikten çıkamamış gibi duruyorsunuz. Kız arkadaşlarınızın lafına bu kadar kapılıyorsanız onlardan öneri destek alın. 21 yaşındayım dediniz ancak anlattıklarınız 16 yaş gibi. Kimse hastalık vb durumlar dışında işinden izin almak zorunda değil ve gerçek dünyada yaşıyor olsaydınız siz ve çevrenizdeki kız arkadaşlarınız, iş yerinden izin almanın nasıl zor olduğunu bilirdiniz. Sadece bu konuda da değil genel olarak çok ergen davranarak bir ilişki yürütüyorsunuz. Erkek arkadaşınızın yerinde olsam sizinle barışmam ancak o kadar güveniyorsanız sizinle barışacağına lütfen deneyin şansınızı.

Arkadaşların sevgilin için " birkaç saat işe geç gitse nolacak mı?" dedi!? Afedersin de hay ben öyle arkadaşlara. Arkadaşların aşırı sorumsuz, belli ki daha büyümemişler. Sen de onların aklına uyduğuna göre sen de büyümemişsin, kusura bakma.

Altı üstü bir sınava girmişsin, hem de ehliyet sınavı. Sevgilin müsait olsa eminim seni yalnız bırakmazdı ama işe gitmesi gerekmiş işte. Ne deseydi patrona? " Aşkitoşkomun ehliyet sınavı var, o yüzden geç kalacağım" mı?

Ben olsam ben de sevgilin gibi yapabilirdim. O yüzden sana tek tavsiyem biraz büyü, olgunlaş. Ve o arkadaşlarınla gerekirse arana mesafe koy. Çünkü onların aklına uyduğun için sevgilinle aran bozuldu.

Bağlanma stiliyle konunun zerre ilgisi yok. Adam kumara, pavyona gitmemiş, işe gitmiş. İş hayatı acımasızdır. En ufak hatanda ( ki bazen hatan olmasa da) kovulursun.

Bu konuda tamemen sen hatalısın. Adam işe giderken ilgi beklemişsin, arkadaşlarının aklına uymuşsun.

O size cok kirilmis ve üzülmüs. O da bir insan. Bu sekil tepki vermis. En azindan sizin gibi hemen ayrilmaya yeltenmemis. Bir düsünün: Sizin gibi tepki verse ne yapardiniz? Siz bir daha onun yüzüne bakmazdiniz. Bu sekil bir tavir sergiliyorsunuz burada cünkü. Biraz daha ilimli olmak iyi oluyor bazen. Sevgiliye nazlanmaktan ötürü bu daha cok kaprise dönüsmüs. Usanmis belli. Bu sefer durumu sizin düzeltmeniz gerekiyor iletisim olmasini istiyorsaniz. Benim tavsiyem bu.

7-4 çalışıyor 24 saat değil derken bile o işin yorumculuğunu iş hayatının zorluğunu problemlerini görmeden küçümseyiş hissettim .
Ehliyet sınavına girme hakkı 4. Madem sevgilisinin ilgisini bu kadar istiyor. Bu ilk sınavdan kalsaydı, ikinci sınavı sevgilisinin izin gününe getirseydi. Veya daha en baştan ilk sınavı sevgilisinin izin gününe getirseydi. Hani madem sevgilisini yanında istiyor...

Ya bir de konu sahibi sevgilisine haksızlık yaptığını, onu ne kadar kırdığını düşünüyor mu acaba merak ediyorum . Çünkü bundan çok harf silme olayına bozulmuş gibi duruyor. O da bana çok çocukça geldi .

boyle konustugunuzda kendimi dunyanin en acımasız kadını gibi hissediyorum gercekten bu zamana kadar olan tum iliskilerimi boyle yasadim ve kimse cikip bana yanlıssın demedi elbet elestiriye acıgım yazılanları da dikkate alacagım illa

elbet sinirle dusuncesizlik yaptıgımı kabul ediyorum yazdıklarınızdan sonra inadımı da kırdım gidip özür dileyecegim ama o yaptıgı hareket cok sinirlerimi bozdu ki bence az da olsa haklıyım, o harf kaldırma olayı olmasaydi simdiye gidip gönlünü almıs olurdum konu buralara gelmezdi

Dost acı söyler. Demek ki bugüne kadar hiç dostun olmamış. Çevrene çok dikkat et. Seni yanlış yönlendiriyorlar.

Harf konusuna fazla mana yüklemeyin derim. Zaten bu ne ifade ediyor ki? O kadar cok insan var birbirini seven o sekil hic bir sey yazmayan. Sizde icten ice biliyorsunuz düsündügünüz seyin mantiksiz oldugunu. Bence bu durumdan ders cikarip daha saglikli bir iliski kurabilirsiniz. Böyle seylere takilmayin. Sizin aranizda harften haric bence daha önemli noktalar var konusulmasi gereken. Bu da bir abla tavsiyesidir :) (arkadaslarinizda cünkü bu kadar olgunluk yok; belli onlarda sizin gibi yanlis düsünüyor; olgunlasmamislar). Hayat film gibi degildir. Bunu söylemekten his usanmayacagim. :)

İşte sen nasıl ki bir anlık sinirle hareket ettin, o da bir anlık sinirli harfi silmiş. Çok takılmaya gerek yok.

Bir daha arkadaşların ilişkini yönlendirmesin ve arkadaşlarını çok iyi seç. Sevgilinle her yaşadığını onlara anlatma. Çünkü hem bu konudaki gibi aranı bozabilirler hem de sevgilinin sana yaptığı hoş şeyleri aşırı kıskanıp çekemezler. İnsanların içini bilemezsin.

Sevgilinden özür dile, hatta sen onu yemeğe çıkar. Çok hoşuna gider.

son aldıgı cicek odamda gozumun onunde daha solmadan ayrıldık, haklı olarak cok kırılmıstır ve yorulmustur bu gelgitli durumdan umarım eskisi gibi olabiliriz ama bu gönül alma olaylarini pek beceremiyorum iste

son aldıgı cicek odamda gozumun onunde daha solmadan ayrıldık, haklı olarak cok kırılmıstır ve yorulmustur bu gelgitli durumdan umarım eskisi gibi olabiliriz ama bu gönül alma olaylarini pek beceremiyorum iste
Engellemediyse, normal bir sekilde telefon acmaniz yeter. Arayin, "nasilsin, konusabilirmiyiz bu sekil davranmak istemiyorum. Seni özledim. Özür dilerim. Konusabilirmiyiz? Hatta yüz yüze görüselim, sana sevdigin bir yemegi/pastayi (neyse, siz bilirsiniz bu kismi) ismarlayayim" deseniz bile olur bence. Bu kadar yani. Cok basit. O da sizi seviyorsa zaten yumusar ve konusmayi kabul eder bence. Nazikce yanasin o kadar. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…