İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Estradıol az yuksek sankı cnm

Canım ben çok anlamam ama senin için baktım ve bu bilgileri buldum umarım işine yarar;

FSH hormonu, erkeklerde ve bayanlarda yaşa göre değişenlik gösterir. 0–6 ay arası olan kız bebeklerinde 1,00–4,00 mIU/ml normal FSH değeridir. FSH, LH, TSH, Prolaktin ve E2 hormonu yüksekliği yaşa ve cinsiyete göre değişkenlik gösterir.

Bayanlarda sırasıyla:

• 7 aylıkken ve 12 yaşlarında 0,20–3,00 mIU/ml
  • 13–15 yaşlarına gelindiğinde 1,00–8,00 mIU/ml
  • 16–50 yaşları arasında 2,00–10,00 mIU/ml
  • 51–60 yaşları arasında ve aynı zamanda menopoz döneminde 20,00–140,00 mIU/ml
  • 60 yaşından sonra ise 30,00–118,00 mIU/ml

Değerleri arasında olmalıdır. Bu değerler kadınlarda yaş sıralamasına göre olması gereken normal değerlerdir.

hamislerin hepsini tebrik ederim rabbim insallah saglikla sihatla kucaginiza almayi nasip eder. Hamilelignizi doya doya yasayin. Hergun cok degerli boyle guzel anlar insan hayatinda cok az. Kizlar kendinize cok iyi bakin ve stressiz bir hayat surdurmeye calisin.

Estradıol az yuksek sankı cnm
Banada oyle geldi ama bakalim doktor ne dicek senin adet ne durumda benim hala geliyo yogun bi sekilde. Bugun dogum kontrol hapi aldim adetim bitince baslicam onunla hormonlarim dengeleniyo 2 ay kullanip birakicam bakalim hayirlisi.

Psikolijikmi başka bişeymi bilmiyorum..Daha ilişki olalı 5 gün oldu.
Olduğu gün doğurgan dönemdeymişim , yani yumurtlama öncesiymiş..
Daha adet günüme 16 Gün var ama kasık agrısı , bel agrısı ve akıntı var bende de.. Geçmeyecek bu 16 gün merakla bekliyorum.
Kızıma hamile kaldığımda sadece bi iğne sağlanması gibi olmuştu kasığıma.öyle hissetmiştim..

Bende 16 gün diye diye son 6 güne indirdim batı bakalım ne olacak İnşallah kalbine göre olur canım.

Ben hiç anlamıyorum canım inşallah doktorun güzel şeyler söyler

Canım çok sevindim Allah sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin inşallah.

Canım güzel haberlerini dört gözle bekliyoruz.Dr kontrolün çok güzek geçsin
Geldim kuzum çok şükür gördük keseyi nokta kadar :)

Benimde ilişkiden 5gün sonra başlamıştı belirtilerim inşallah hamilesindir canım

hayırlısı bakalım
Sana da hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına al inşallah

Banada oyle geldi ama bakalim doktor ne dicek senin adet ne durumda benim hala geliyo yogun bi sekilde. Bugun dogum kontrol hapi aldim adetim bitince baslicam onunla hormonlarim dengeleniyo 2 ay kullanip birakicam bakalim hayirlisi.
Bugun uc dort damla geldı yarın bıtmıs olur cnm bızı yogun bır ay beklıyor onerılerı olan varsa yazsın

Ay tebrık ederım cnm

Canım kasık ağrısı oluyor bende de adet olucakmışım gibi ama saniyelik hemen gidiyor farkkettim her kadık ağrımda akıntım oluyor bi arkadaşa sordum normal dedi rahim genişliyormuş. Bide ben çarşamba günğ gidicektim dr ilk hamileliğim ne yapılır bilmiyorum sen tsh baktırıcam demişsin nedir onlar ben nasıl yol izlemeliyim. Randevuyu anca çarşambaya bulabildik zaten dün değerim 280.6 ydi anca belki keseyi görürürm dedim ama sence ne yapmalıyım

Canım ben aile hekimliğinde yaptırdım aile hekimi idrar testini görünce kesin hamilelik diye detaylı kan tahlili yaptı bana herşeye o zaman bakılmış sen bi kadın doğuma git gerekirse tekrar beta hcg yapabilir ve detaylı kan tahlili ister ondan sonrasını da izah eder sna

Kadın doğuma en erken çarşamba alabildim olmadı sağlık ocağına gideyim bende kan tahlili flan yapılcaksa yapılır bi sorayım ozaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…