İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Daha regli olmadım:halay: sürekli tuvaletteyim sadece akıntı var çok az kahverengi gibi ama çoook açık şekilde acaba normal mi Kızlar ? Normalde kırmızı şekilde gelirdi hamilelikten kaynaklı mı acaba ?

Bilerek test yapmıyorum olmazsa üzülmeyeyim diye :) yarını da bekleyeceğim olmazsam test yaparım diyorum dayanabilirsem tabiki de.

Daha regli olmadım:halay: sürekli tuvaletteyim sadece akıntı var çok az kahverengi gibi ama çoook açık şekilde acaba normal mi Kızlar ? Normalde kırmızı şekilde gelirdi hamilelikten kaynaklı mı acaba ?

Bilerek test yapmıyorum olmazsa üzülmeyeyim diye :) yarını da bekleyeceğim olmazsam test yaparım diyorum dayanabilirsem tabiki de.
Ay ben şimdiye çatlamıştım yapsana kız :))

Ay ben şimdiye çatlamıştım yapsana kız :))
Değilsem üzülürüm diye yapmıyorum yaaa ☺️ Ama sürekli tuvaletteyimm bugün 15-20 kez gittim adet olacakmışım gibi ama akıntı dışında bişey yok.
Normalde adetim hiç gecikmezdi benim ilk oldu bilemiyorum ama meraktan kuduruyorum :KK49:

Değilsem üzülürüm diye yapmıyorum yaaa ☺️ Ama sürekli tuvaletteyimm bugün 15-20 kez gittim adet olacakmışım gibi ama akıntı dışında bişey yok.
Normalde adetim hiç gecikmezdi benim ilk oldu bilemiyorum ama meraktan kuduruyorum :KK49:
Hadi insallah bebistir :)

Dusununcede gelmez kuzum adetin bence umutlandirma kendini derimm :KK43:

Meraba arkadaslar ben 3 aylik evliyim 1 ekimde adet oldum ve bu sabah siddetli kasik agrisi oldu ve aksam uzeri lekelenme seklinde kanama oldu adetime 8 gun var hamilemiyim bilgisi olan paylassin lutfen

Meraba arkadaslar ben 3 aylik evliyim 1 ekimde adet oldum ve bu sabah siddetli kasik agrisi oldu ve aksam uzeri lekelenme seklinde kanama oldu adetime 8 gun var hamilemiyim bilgisi olan paylassin lutfen
Yerlesme kanamasi olabilir canim takip et bakalim lekelenmenin devami gelecek mi

Hadi gözün aydın canım darısı bizim başımıza aramızda iki gün var benimde gözükür İnşallah:)
Sagol kuzum sende hemencik gorursun insallah haber et :)

Bu ay mujdeli haberini aliriz insallah :) calisirken hamilelik zor ben uc ay once istifa etmistim isimden simdi evdeyim :)
Baya sıkıntı cnm ama allahtn gene vardıyalı calısmıyoruz gercı esım spora godıyo hafta arası buaralar sıkıntı zaman gorusebılırsek iyidir.sen en guzelını yapmıssın cnm

Gunaydinnn.. :KK76:
Dun aksam bisiler oldu bana ama bilmiyorum:KK53:
Atesim cikti belimde kasiklarimda ağrı artti.
Kizimi tuvalete otururturken sanci girdi.
Yumurtlama günümdu galiba:KK45:

X