İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Söylediğin belirtilerden hamile olduğun sonucunu çıkardım.Geç döllenme mi bilemiycem ama siyah akıntı gebeliğin ilk haftasında geldi.Sanırım rahim temizlensin diye geldi.Sonradan gebeliğin belirtisi olan pembe akıntı geldi ve adetim gecikti.Adet gecikmesinden bi kaç gün sonra test yaptım ve çizgi silik çıkınca emin olamadım.Kan testi hamile olduğumu gösterdi.Bnce sende kan testi yaptır.Şu an 8.haftam.Allah inşallah sana en hayırlısını verir.
Canm malesef bugün kan verdim ve dış gebelik dendi hamile Değilim malesef

Oldu kuzum malesef gebe değilim dış gebelik silik çizgiler hiç koyulasmamis günümde 12 gün gecti ve değer bugüne göre çok düşük ilaç verdi adet olcam 1 haftaya vücut kendisi aticak işte
Geçmiş olsun kuzum çok üzüldüm vardır bunda da bi hayır diyelim inşallah bi sonraki aylar gönlüne göre olur canım benim :KK15:

Geçmiş olsun kuzum çok üzüldüm vardır bunda da bi hayır diyelim inşallah bi sonraki aylar gönlüne göre olur canım benim :KK15:
Amin canm insllh kuzum belki.klomene devam ederim yada bırakırım kendi haline bilmiyorum

Kızlar belirtilerinize kulak verin kendinize dikkat edin ama kesin hamileyim gözüyle bakmayın. Üşütme, adet ve hamilelik belirtileri birbirleriyle çok benzer. Dediğim gibi geçen ay kesin oldu diye düşünürken olmadı ve bu ay çokta emin değilken oldu. Kendinizi dinleyin ama bu belirtileri sürekli düşünmeyin, sürekli düşündüğünüz zaman bünye otomatik olarak düşündüğünüz şeyleri aktif hale getiriyor ve bunun sonucunda da ya adet gecikiyor ya erken geliyor ya da tam gelemiyor. Rabbim en kısa zamanda herkese nasip etsin inşallah.. ve her hamilelik belirtisi de bir değilmiş, oğlumda ilk zamanlar ağrıdan sızıdan nefes alamazken, ayağa kalkamazken şimdi çok rahatım hatta keseyi, bebeği ve kalp atışlarını görmeden kesin hamileyim demiycem çünkü hiçbişey hissetmiyorum, belki ikinci olduğu içindir tabi onu da bilmiyorum ama bekleyip görcez bakalım.
Hayırlı olsuuuun:anneadayı:

X