İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Varmı akıntıdan baska belırtın cnm benım de ucıncu gun adet ama hala cok gelıyo buay herkes bıgarıp
İnşallah hamileyimdir ya daha ikinci ay denememiz.ama bu sarı akıntı ve dışarı çıktığımda neden oluyor da evdeyken olmuyor evdeki hareketsizlikten olabilir mi bilmiyorum ama bu üç oldu dışarı çıktığımda geliyor evdeyken birşey olmuyor öyle .

Kızlar kimsenin umudunu kaybetmesini istemem ama bu ay o kadar büyük bir hayalkırıklıgı yasadımki sizinde yasamanızı istmediğim için paylaşmak istedim. İnternette yazan bütün belirtileri yasadım göğüs agrısı kasık batması bel agrısı sarı akıntı aklınıza ne gelirse hatta silik ikinci cizgiyi bile gördüm 3 tane testte ama kan sonucum negatif cıktı.ve bugun adetim basladı.o yüzden bundan sonra asla kendimi dinlememeye karar verdim cunku bu streste engel oluyor.bunu yasamaktan sıkıldım artık.biz kadınlar hormonlarımızla psikolojik olarak herseyi yapabiliyoruz.tabii bu belirtileri gercekten yasayıp hamile oldugunu öğrenende cook insan var ama adet günü öncesi hicbişe kesin olmuyomus malesef..
İnşallah hepimiz en kısa sürede hamile kalır,bebeklerimizi saglıkla kucagımıza alırız dualarım sizinle..

Yükseldi mi peki canım :KK51: inşallah yükselmiştir
Evet Allah uzun ömürler versin bir oğlum var. Kanamam oldu ama hormonla alakası yokmuş. Başka bir şeyle alakalı olunca progestan takviyesine başladılar. Mühim olan değerin düşüklüğü vs değil iki günde yaklaşık olarak ikiye katlayıp katlamadığı. Yumurtlamadan sonraki 15. Günde yani battan bir gün sonra 22 mi neydi değerim sen düşün.

10 gün var .ama benim adet günlerim değişiyor genelde
Canım yumurtlama süreci 4-5 gün kadar sürüyor. adet günün de değişiyorsa yumurtlama sürecinin akıntısı olabilir. Akıntı ve adet genelde hareket ile birlikte söktüğü için dışarda genelde yürüdükten sonra falan geliyordur. Yumurtlama sürecinde olmadığına eminsen ve geliyorsa ya üşütmüşsündür ya hamilesindir veya hafif iltihap vardır canım. Tavsiyem regl sürecini bekle temizlenince ve akıntı şikayetinde sürüyorsa doktora çık şüpheli görürse smear alır Kadın doğumcu.

Evet Allah uzun ömürler versin bir oğlum var. Kanamam oldu ama hormonla alakası yokmuş. Başka bir şeyle alakalı olunca progestan takviyesine başladılar. Mühim olan değerin düşüklüğü vs değil iki günde yaklaşık olarak ikiye katlayıp katlamadığı. Yumurtlamadan sonraki 15. Günde yani battan bir gün sonra 22 mi neydi değerim sen düşün.
Anladım canım Rabbim uzun hayırlı ömürler versin oğluşuna darısı başıma inşallah :KK200: bende akşam kan vericem dua et bana yükselsin değerim en az iki katı olması lazımmış inşallah akşam musmutlu olurum bende :KK51: buarada içimi rahatlattın çok teşekkür ederim :KK15:

Evettt arıyorum arıyorum böyle bir konu bulamadım e dedim bari ben açayım hem paylaşayım hem paylaşılsın bakalım hamilelik belirtileri gerçekten hemen belli olurmuymuş görelim:anneadayı:
Öncelikle kendimden bahaedeyim;
Allah bağışlarsa 4yaşında bir oğlum var bir süredir düşünsekte bir türlü - tam emin - olarak ikinci çocuğu isteyemedik biraz maddiyat düşüncesi biraz da sanırım rahata alıştığımızdan :KK14:
Neyse sadede geleyim bu ay ilk kez kesin bir kararla yumurtlama günümü değerlendirdik ve ertesi gününü de..
Normalde kendimi çok dinleyen bir insan olarak ilk defa bu sefer 'aman olursa olur olmazsa uğurlar olsun' dedim kendime ve bugün, daha ilişkinin üzerinden iki gün geçmesiyle birlikte bende aniden inanılmaz bir şekilde göğüs ağrısı başladı reglime bir hafta kala hafif şekilde ağrım olurdu ama bu kadar erken ve bu kadar şiddetli ilk defa oluyor ve yine bugün kasıklarım da ve belim de ağrılar yaşadım ara ara. Israrla kendimi dinlemek istemesem de bu aniden başlayan göğüs sancısı beni düşünmeye itiyor ve gerçekten döllenme gerçekleşmişse bu kadar erken hissedilir mi diye merak etmeden duramıyorum. Ne kadar baksam da bu kadar erken hissedilir mi konularını bulamadım bu sebepten an itibariyle ben açıyorum :oha:
Bu konuyu açmamla birlikte burda reglime kadar yaşadığım her keskin belirtiyi paylaşarak sonucunda da yapacağım testle garantilemek istiyorum. Eğer sizler de bu kadar erken hissedip doğruluğunu teyit ettiyseniz lütfen paylaşın:KK45:
Evet şimdi,
Reglime 12gün var, belirtiler; şiddetli göğüs ağrısı ve ara ara uğrayan bel kasık ağrıları..
Bekleyelim görelim :KK51:
Bunlar hamilelik değil, yumurtlama belirtileri :) Bu tarz şeylere ek olarak vajinadan gelen beyaz yapışkan akıntı vs bunların hepsi yumurtlama belirtisi. Konu eski ama başka hanımlara yardımcı olur belki diye yazıyorum. Gebelik belirtisi asla bukadar erken gerçekleşmez

Kızlar kimsenin umudunu kaybetmesini istemem ama bu ay o kadar büyük bir hayalkırıklıgı yasadımki sizinde yasamanızı istmediğim için paylaşmak istedim. İnternette yazan bütün belirtileri yasadım göğüs agrısı kasık batması bel agrısı sarı akıntı aklınıza ne gelirse hatta silik ikinci cizgiyi bile gördüm 3 tane testte ama kan sonucum negatif cıktı.ve bugun adetim basladı.o yüzden bundan sonra asla kendimi dinlememeye karar verdim cunku bu streste engel oluyor.bunu yasamaktan sıkıldım artık.biz kadınlar hormonlarımızla psikolojik olarak herseyi yapabiliyoruz.tabii bu belirtileri gercekten yasayıp hamile oldugunu öğrenende cook insan var ama adet günü öncesi hicbişe kesin olmuyomus malesef..
İnşallah hepimiz en kısa sürede hamile kalır,bebeklerimizi saglıkla kucagımıza alırız dualarım sizinle..
Cnm benımde buay cok belırtım olmustu hatta kesın hamıleyım defımm suan felaket bır sekılde kanama ve agrım var

Anladım canım Rabbim uzun hayırlı ömürler versin oğluşuna darısı başıma inşallah :KK200: bende akşam kan vericem dua et bana yükselsin değerim en az iki katı olması lazımmış inşallah akşam musmutlu olurum bende :KK51: buarada içimi rahatlattın çok teşekkür ederim :KK15:
Sağol canım. İnşallah değerlerin yükselir. Sağlıcakla tutunur ve sağlıcakla dünyaya gelir bebişin.

Kızlar belirtilerinize kulak verin kendinize dikkat edin ama kesin hamileyim gözüyle bakmayın. Üşütme, adet ve hamilelik belirtileri birbirleriyle çok benzer. Dediğim gibi geçen ay kesin oldu diye düşünürken olmadı ve bu ay çokta emin değilken oldu. Kendinizi dinleyin ama bu belirtileri sürekli düşünmeyin, sürekli düşündüğünüz zaman bünye otomatik olarak düşündüğünüz şeyleri aktif hale getiriyor ve bunun sonucunda da ya adet gecikiyor ya erken geliyor ya da tam gelemiyor. Rabbim en kısa zamanda herkese nasip etsin inşallah.. ve her hamilelik belirtisi de bir değilmiş, oğlumda ilk zamanlar ağrıdan sızıdan nefes alamazken, ayağa kalkamazken şimdi çok rahatım hatta keseyi, bebeği ve kalp atışlarını görmeden kesin hamileyim demiycem çünkü hiçbişey hissetmiyorum, belki ikinci olduğu içindir tabi onu da bilmiyorum ama bekleyip görcez bakalım.

Dogru haklısın cnm dedıgın gıbı yapıcam bende bıdakı ay daha rahat olcam kosmet dıcem su adetı atlatsam iştekyken cok zor

Sennne durumdasın cnm adete kc gun var

Canım merhaba;
Ben grip ten yatıyorum yatak döşek :kızgın: Adet 26 sında az kaldı.Bugün göğüs damarlar baya bir belirginleşti acayip karın ve kasık ağrısı var.Bekliyoruz bakalım.

İnşallah değerin artar canım sağlıkla.

Canm benimde bugün adetim gecikeli 1 hafta oldu yani 7 gunbenimdevajinamin üst kısmindaa ağrılar var kasiklarimda batmalarım ani harekette ağrı ve dün ilk defa pişmiş tavuktan midem.kalktı kokusu çok kötü geldi bende bugün test yaptım ve böyle cikti çok silik 2. Cizgi hafta ici tekrarliycam inşallah tam.net çıkar ya canm senin adetin 7 gün geçti ve hamileligini öğrendiğinde 3 haftalık hamileydin demi canımın allah bende senin gibiyimdir yaaa benim kahverengi lekeleme adete 6 gün varken gelmişti suan kaç haftalık hamilesin geç dollenmemi olmuş sende soktun bişe dedimi canm benim testim böyle ciktiEki Görüntüle 2055437
Söylediğin belirtilerden hamile olduğun sonucunu çıkardım.Geç döllenme mi bilemiycem ama siyah akıntı gebeliğin ilk haftasında geldi.Sanırım rahim temizlensin diye geldi.Sonradan gebeliğin belirtisi olan pembe akıntı geldi ve adetim gecikti.Adet gecikmesinden bi kaç gün sonra test yaptım ve çizgi silik çıkınca emin olamadım.Kan testi hamile olduğumu gösterdi.Bnce sende kan testi yaptır.Şu an 8.haftam.Allah inşallah sana en hayırlısını verir.

X