İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ben dr kontrolünde yumurta takibi yaptırmıştım canım ordan biliyorum. Ovu testini bende kullanmıştm ama çift çizgiyi yakalayamamıştm
Hmm anladım cnm kosmet bende haftaya gıdıcem gene bakalım oylesıne sende sorun varmıydı yumurta takıbınyaptırdın

Arkadaşlar merhaba
Süt kesiği gibi akıntım neden ben dışarı çıktığımda geliyor evdeyken birşey olmuyor birde tek nokta koyu koyu renk geldi .bu ikidir sadece ben dışarıdayken oluyor akıntım neden acaba
Akıntım sarı renkte bu ne olabilir ve dışarı çıktığımda oluyor bu evdeyken olmayıp dışarda olmasını merak ediyorum

Hmm anladım cnm kosmet bende haftaya gıdıcem gene bakalım oylesıne sende sorun varmıydı yumurta takıbınyaptırdın
Sorun yoktu canım ben istedim yumurta takibi olsun diye doktorda düzenli kontrol etti çatlamaya yakın gün aşırı birlikte olduk çok şükür tuttu.

Akıntım sarı renkte bu ne olabilir ve dışarı çıktığımda oluyor bu evdeyken olmayıp dışarda olmasını merak ediyorum
Cnm üşütmediysen hamılıkte olır adetıme 3 4 gğn kala bende de oldu hamıleyım sandım ama degılmısım üşütmüşüm

Cnm üşütmediysen hamılıkte olır adetıme 3 4 gğn kala bende de oldu hamıleyım sandım ama degılmısım üşütmüşüm
Adetime daha var.ama bu akıntı dışarı çıktığımda oluyor evde çok hareket etmediğimden olabilir mi .garip geldi bana bu üç oldu hep dışarıdayken. Geldi sarı akıntı evde olunca birşey olmuyor öyle

Canım genelde hamililik belirtisinde oluyor dediğin yoğun akıntı beyazımsı inşallah hamişsindir
İnşallah hamileyimdir ya daha ikinci ay denememiz.ama bu sarı akıntı ve dışarı çıktığımda neden oluyor da evdeyken olmuyor evdeki hareketsizlikten olabilir mi bilmiyorum ama bu üç oldu dışarı çıktığımda geliyor evdeyken birşey olmuyor öyle .

Feeling07 Feeling07 Canım nasıl oldun iyimisin biraz daha.Çok geçmiş olsun grip olmuşsun bide.:KK43:
Valla canim dayanamadim hap ictim oglen o iyi gelmisti suan tekrar basladi kasik agrim uyumaya caliscam az sonra. sabahtan beri 10 ped bitirdim 2 aydir adet gormuyodum ondan galiba cok geliyo neyse icim temizleniyo polikistik over oldugum icin gelmesi iyi aslinda.

İnşallah hamileyimdir ya daha ikinci ay denememiz.ama bu sarı akıntı ve dışarı çıktığımda neden oluyor da evdeyken olmuyor evdeki hareketsizlikten olabilir mi bilmiyorum ama bu üç oldu dışarı çıktığımda geliyor evdeyken birşey olmuyor öyle .
İnşallah canım adet gününü kaç gün var

Valla canim dayanamadim hap ictim oglen o iyi gelmisti suan tekrar basladi kasik agrim uyumaya caliscam az sonra. sabahtan beri 10 ped bitirdim 2 aydir adet gormuyodum ondan galiba cok geliyo neyse icim temizleniyo polikistik over oldugum icin gelmesi iyi aslinda.

Baya yoğun olmuşsun canım ya.Umarım ağrıların kısa sürede geçer.

X