İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Beta hcg bakilmamis ben şuan şok oldum 70lira verdim kan testine sağlık sigortam olduğu halde neye aldılar Bilmiyorum doktor bi gelse sorcam Deli oldum aglıcam neredeyse sinirden iki gündür bunu bekliyorum ben

Kizlar cok kotu kask agrim ve kanamam var ölüyorum resmen neyin nesi bu anlamadim. Utanmasam dusukmu yapiyorum dicem 3 saatte 4 ped degistirdim agridan duramiyorum acile gidicem sanirim az sonra.

Bnde aynıyım cnm ama uzun zamandır gelmedıyse senın cok geşebılır benım tam zamanımda olmasına gore cok gelıyo ve agrılı

Bnde aynıyım cnm ama uzun zamandır gelmedıyse senın cok geşebılır benım tam zamanımda olmasına gore cok gelıyo ve agrılı
Usuttuk galiba ve gribim bide cok fena. Acaba agri kesici olarak hangisini icsem kesmesinide istemiyorum parol kesmez heralde demi kizlar?

Usuttuk galiba ve gribim bide cok fena. Acaba agri kesici olarak hangisini icsem kesmesinide istemiyorum parol kesmez heralde demi kizlar?
Ben ıcmıcem cnm ılac kotu yapıyo ıdrar yolu enfeksıypnu olur bırtonnılac kuşlandım ben sanrm oyızdn

Canım ben geçen ay adet bitiöşnde grip oldum 2-3 Sefer parol içtim ve 1 ay kötü geçirdim. Şöyle diyeyim erken yumurtlardım yumurtlama zamanım bitti ama yunurtlama kanamam olur kahverengi lekelenmem geçmedi arada kan geldi doktora gittim yumurtan var dedi bat tarihine 2 gün kala akıntılarım bitti adetim 8 gün sonra geldi ağrım çok oldu ama ilaç yutmamak için dayandım. Benim Önerim ilaç falan içme belki benim parol içmem yumurtlama düzenimi de bozmuş olabilir. Sıcak suda duş al ben ilk gün öyle yaptım ve duştan çıkınca ağrım hafifledi rahatladım. Sıcak su torbası koy ayakalarının altına.

Aynen bende ılac ıcmeyı sevmıyorum cnm adet donemınde zaten dengeyı bozuyornhersey en guzelı dayanmak

Aynen bende ılac ıcmeyı sevmıyorum cnm adet donemınde zaten dengeyı bozuyornhersey en guzelı dayanmak
Normalde adet zamanları ilaç içmeden duramazdım canım çok ağrılı geçer doktora da sordum içebilirsin sorun yok dedi ama birkaç aydır bebek çalışmalarından dolayı galiba vücudumun dengesi değişti. Adetimi kesmeyen ilaç keser oldu. O yüzden bu ay dayanıcam içmicem dedim tamamen sökülsün diye. Zaten bitsin soğan kürü yapıp içim temizlensin istiyorum.

Cnm sen guzelce de a gıt bo gozuk bende haftaya tandevunaldm dr a gıdıp bı kontrol amaclı test yaptırıcam kendıme

Cnm sen guzelce de a gıt bo gozuk bende haftaya tandevunaldm dr a gıdıp bı kontrol amaclı test yaptırıcam kendıme

Canım gidio muayene olmuştum kist falan birşey Yok demişti. Bir yerde yazıyordu böyle adet düzensizlikleri vücut kendini hamileliği hazırlarmış diye inşallah benimkide ondandır. 1-2 ay daha deneyelim ondan sonra zaten eşiminde benimde tekrar kontrole gitmemiz lazım. İnşallah gerek kalmaz hamile kalırım.

Kızlar sol yumurtalık ağrısı kıvrandırıyor sabahtan beri beni.
Üstüne birde eşimden grip geçti dünden beri boğazlarım şiş yatıyorum hala.Ne ilaç içebiliyorum ne bişey.Bol bol ıhlamur çay.

Arkadaşlar merhaba
Süt kesiği gibi akıntım neden ben dışarı çıktığımda geliyor evdeyken birşey olmuyor birde tek nokta koyu koyu renk geldi .bu ikidir sadece ben dışarıdayken oluyor akıntım neden acaba

Gecmıs olsn cnm ya bnm de adet cok gelıyo agrıda var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…