İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Değerim düşük mü die kafama taktım da hala inanamadım biraz daha yüksek bekledim ama yumurtam geç çatladı biliorum takip ettirmiştim ondan olabilir mi
Kuzum geç döllenmedir o zaman değerin ne kadar olduğu önemli değil iki günde bir artması önemli takılma sen degere :) oğlumda 79 çıkmıştı ama çok şükür artmıştı inşallah seninkide artar ay bi an korktum şükürler olsun, hadi gözün aydın Allah sağ salim kucaklamayı nasip etsin :)

Ayy sağol kuzum içim rahatladı inşallah artar perşembe vericem tekrar amiiin inşallah canım sende kucağına sağ salim alırsın inşallah, Rabbim oğluşunuda sana bağışlasın maşallah

Idraryolu enfeksiyon u gecırdım ya sanırım ondan oldu buayda kotunmadık ılk kez hayırlısı bakalım

Bat 20 pek emin degilim sanki adet olacakmışım gibi sancı giriyor kasıgıma hayırlısı olır inşaallah

Var gibi canım inşallah koyulaşır elinde test varsa yine yap bakalım koyulaşıcakmı

3 gün önce memleketime geldim evde 4 test aldım cantama atmıştım yarın tekrarlıyacam canım testi eşime söylemedim henüz olursa 3 ci cocuk olacak benim eşimin 2 ci ama biraz tedirginim ayın 10 da diş röntgeni cektirdim

Oh maşallah kızlar cogaliyoruZ hepinizin adına çok sevindim adet gören arkadaşlar için de şunu diyebilirim adet bitimi başlayın gerçekten çalışmaya çünki benim öyle oldu Rabbim aratmasın isteyene İnşallah benim 109du bugün tekrar tahlil olacak umarım artmıştır değerim

Dua et cnm bız de bıdahakı ay kalalım tabı du adet donemını sag saglım atşatırsak

Kötü düşünme canım bişey olmaz Allahın izniyle

İnşallah artar değerin kuzum

İnşallah canım değerin artmıştır sonuçlarını bizimle paylaş olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…