İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Sagol canim ya birincisi evlendigimiz hafta oldu. Saf gibi duzensiz icmistim dogum kontrol hapini. Ayrica ustune lekelenme goruncede adet oldum sanmistim bilememistim hamile oldugumu. :olamaz:Simdi istiyoruz bakalim hayirlisi. Daha 3-4 gun oldu yani bu kadar erken belirti olma sansi yok bence muhtemelen usuttum.

Rabbim insallah en kisa surede sizede bir bebis verir.
Hayırlısı cnm bellımı olur bak mınıcık detone kac gun vardı testte cıktı bnm daha cok acık pembe acaba adrtmı kı yoksa ustune gormemı yaa bode sımdı temızlık yapıyom

Hayırlısı cnm bellımı olur bak mınıcık detone kac gun vardı testte cıktı bnm daha cok acık pembe acaba adrtmı kı yoksa ustune gormemı yaa bode sımdı temızlık yapıyom
Valla benimde oyle kuzum acik kahverengi geliyo leke leke ama ilk gun diye oyledir yarin sokulur umutlandirmayalim biz kendimizi.

Valla benimde oyle kuzum acik kahverengi geliyo leke leke ama ilk gun diye oyledir yarin sokulur umutlandirmayalim biz kendimizi.
Belım kasıklarım fenanhala bakalım yatın nolcak gercı olsa test negatıf cıkmazdı ıste aynen umutlanmayalım

Kızlar Benim de göğüslerim 10 gündür hiç olmadığı kadar şiş yürürken bile canım acıyor ,akıntım var normald hiç olmaz.3gindür midem bulanıyor bulantı için çok mu erken bu cuma regli günüm test yaptım ama negatif çıktı çokta merak ediyorum neden bu belirtiler

Kızlar Benim de göğüslerim 10 gündür hiç olmadığı kadar şiş yürürken bile canım acıyor ,akıntım var normald hiç olmaz.3gindür midem bulanıyor bulantı için çok mu erken bu cuma regli günüm test yaptım ama negatif çıktı çokta merak ediyorum neden bu belirtiler
Gogus agrın varsa hamıle olabılırsın cnm

Bana prolaktin normal geldi ama estradiol fazla geldi niyeyse. Suan tek istedigim sokturucu kullanip adet olmak kasiklarim agriyo cunku gunlerdir ama hala kafam karisik napsam bilemedim :KK43: doktora gitsem oda kan tahlili isticek bisey olmadigina eminim ama korkuyorumda.
Ben şey duymuştum ismini bilmiyorum ama bi tane alt söktürücü varmış bebek varsa tutuyormuş ama bence bi doktora danış bunu

Evet cnm en son dört ay once baktırdım normaldı ama tabı haftaya gıdıp bı baktırayom sımdıden folık asıte baslıyım dedıklerını dınlıcem ıkıgunde bır dımı cnm ılıskı
gün aşırı daha garanti olur canım

Ama senın cok erken cıktı testte neguzeş cnm hayırlısı ya
Kuzum ben erken yumurtladım inşallah sağ salim kucağıma aldığım günü de görürüm rabbim size de pozitif çizgileri en kısa zamanda göstersin inşallah sağlık sıhhatle

Kızlar adet daha sökülmedı ya agrımda var wcde sılınce gelıyo pembe anca
Psikolojini etkileme kuzum bırak gelsin adet üstüne görme filan diye düşündükçe sökülmeyebilir

ay kizlar banada bir umut verin. 5 yildir evliyim 1 tane kizim var plansiz olmustu o simdi ikinciyi istiyoruz. Ben ovulasyon tarihimi karistirmisim. Heralde tam yumurtlama gunumde iliskiye girdik ama faydasi olur mu bilemem Ama 3 gundur asiri sekilde gurultu geliyor karnimdan balon gibi sisti karnim
İnşallah hamilesindir canım yumurta catlamadan önce döllenme gerçekleşirse tutunabilir ben gecen ay tam yumurtlama gününü ve sonrasını değerlendirdiğimde tutmamıştı, bu sefer yumurtlamanın öncesini değerlendirdim oldu çok şükür
Bulantı bunyeden bünyeye değişiyor canım, inşallah hamilesindir

Kuzum ben erken yumurtladım inşallah sağ salim kucağıma aldığım günü de görürüm rabbim size de pozitif çizgileri en kısa zamanda göstersin inşallah sağlık sıhhatle

Psikolojini etkileme kuzum bırak gelsin adet üstüne görme filan diye düşündükçe sökülmeyebilir

İnşallah hamilesindir canım yumurta catlamadan önce döllenme gerçekleşirse tutunabilir ben gecen ay tam yumurtlama gününü ve sonrasını değerlendirdiğimde tutmamıştı, bu sefer yumurtlamanın öncesini değerlendirdim oldu çok şükür

Hayırlısı cnm adetten sonra bakalkm hayırlısı bır bıtsınde ınsallah sag saglım alırsın kucagına cnm ogunlerı bız de goruruz

Hayırlısı cnm adetten sonra bakalkm hayırlısı bır bıtsınde ınsallah sag saglım alırsın kucagına cnm ogunlerı bız de goruruz

Kızlar cok kotu agrıbasladı bel kasık hatta okr sıddetlıkı kasılma oluyo napsam ıyı gelır bna onerıde bulunun lutfenn

Hiç ağrımaz normalde kasıklarım ama ölüyorum bende şuan doğru duzgun sokulemedi bide ondanmi agriyo anlamadim. Gribimi bile unutturdu parolda yok sicak su torbasi koyucam insallah faydasi olur :KK43:

Hiç ağrımaz normalde kasıklarım ama ölüyorum bende şuan doğru duzgun sokulemedi bide ondanmi agriyo anlamadim. Gribimi bile unutturdu parolda yok sicak su torbasi koyucam insallah faydasi olur :KK43:
Ay ne oldu bıze boyle sıcak dus aldım sımdı ınsallah gece uyurum ve sabah işe gıderım

Hıc boyle olmazdım nabıcamı sasırdım bacaklarıma bıle agrı gırıyo sureklı wcye cıkıyorum ılacta atınca bana yan etkı yapıyo
canım biz korunmayı bıraktıktan sonra ve daha önce bi kaç kez daha çocuk için girişimde bulunduğumuz aylarda çok şiddetli ağrılı adet dönemleri geçirdim sanırım korunmayı bırakınca bünye şaşırıyor biraz

Kızlar adetimin 3. Günündeyim testler çift çizgi çıktı akşam kan verdim 100.7 çıktı sizce normal mi? Düşük mü değer yorumlarmısımız
Kuzum inşallah kimyasal filan değildir hemen acile git bir görün güzel haberlerini bekliyoruz

Ay ne oldu bıze boyle sıcak dus aldım sımdı ınsallah gece uyurum ve sabah işe gıderım
Kızlar stres yapmayın iyi düşünün adet geldi ve önünüze yeni bir fırsat açıldı, şimdi adet bitince önümüzde ki ayı daha kapsamlı değerlendirirsiniz.. hazır fırsat bulmuşken kan ve hormonlarınıza tekrar baktırın benim tsh yüksek çıktı keşke önceden tahlil yaptırıp önlemimi alsaydım

mi-nick mi-nick kimyasaal olabilir mi :110: adetimin 20 veya 21 inde yumurtam çatladı bugün adetim 3 gün gecikti 100.07 çıktı çok mu kötü ya:KK51:

X