İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ay cnm tebrık ederım gozun aydın ya senden tuyolar ıstıyorum ben bebek ıcın sanırım bızım ılk deneme ılk ay heyecanı olmadı
Kuzum sen adet bitiminde kan ve hormon tahlili yaptır doktora çocuk istediğinizi belirt hormon düzeylerine baksınlar tsh filan sonra adetinin bittiği gün denemelere başlayın hiç yumurtlamayı bekleme ve her ilişki sonrası poponun altına yastık koyup yarım saat bekle ve duşununertesi gün al inşallah bu şekilde olur

İnşallah çok istiyorum allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Benimde adete 9 gün kaldı.Bende belim karnım ağrıyor ama bu belirtimidir bilmem.Birde çarşı pazarda dolaşırken hemen yoruluyorum.Geçen eşim betin benzin attı bembeyaz oldun dedi.Çok yoruluyorum.

Kuzum sen adet bitiminde kan ve hormon tahlili yaptır doktora çocuk istediğinizi belirt hormon düzeylerine baksınlar tsh filan sonra adetinin bittiği gün denemelere başlayın hiç yumurtlamayı bekleme ve her ilişki sonrası poponun altına yastık koyup yarım saat bekle ve duşununertesi gün al inşallah bu şekilde olur
Evet cnm en son dört ay once baktırdım normaldı ama tabı haftaya gıdıp bı baktırayom sımdıden folık asıte baslıyım dedıklerını dınlıcem ıkıgunde bır dımı cnm ılıskı

Ama senın cok erken cıktı testte neguzeş cnm hayırlısı ya

Kızlar tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Eşimle yumurtlama olduğu hafta bilinçli birliktelik yaşadık. Çocuk istiyoruz ama benim şuan adetime 10 gün acayip derecede halsizim başım ağrıyo ufaktan bulantım var karnım şiş gaz problemim var ve ateşim çıkıyo. Bu hamilelik belirtisimidir. İlişkden 10 gün içinde belirti verirmi. Adet dönemlerimde hiç böyle olamadım olduğumu bile farketmediğim zamanlar olurdu.
Olabılır ama kendıne dılkat et bnde de cok belırtı vardı ama bugun adet oldm

Bide gözbebeklerim farkına varacak kadar büyüdüler.Gün ışığında bile öyle.Oysaki normalde küçüktür benim.Belirti sayılırmı ki bu bilemem.

ay kizlar banada bir umut verin. 5 yildir evliyim 1 tane kizim var plansiz olmustu o simdi ikinciyi istiyoruz. Ben ovulasyon tarihimi karistirmisim. Heralde tam yumurtlama gunumde iliskiye girdik ama faydasi olur mu bilemem Ama 3 gundur asiri sekilde gurultu geliyor karnimdan balon gibi sisti karnim

Ben pek umutlu değilim canım ya.Adettem sonra denedik ya yumurtlama günüm değildi.Sadece karnım ve belim adet olacakmış gibi ağrıyor ama 26 sında batım.Onun dışında pek bişi yok.Olusa mucize olur zaten.:KK43:
Bellı olmaz cnm herkesın yumurtlama tarihi farklı bn hep teste gpre yaptım bunay plansız denıcem ya bel be kasıklarım cok agrıyo daha tam sökulemedım ama butun bellrtıler vardı bebek yok

Cnm bellı olmaz belkı kalmıssındır ah ne guzel bıtane var bızde ıstıyoruz

Sagol canim ya birincisi evlendigimiz hafta oldu. Saf gibi duzensiz icmistim dogum kontrol hapini. Ayrica ustune lekelenme goruncede adet oldum sanmistim bilememistim hamile oldugumu. :olamaz:Simdi istiyoruz bakalim hayirlisi. Daha 3-4 gun oldu yani bu kadar erken belirti olma sansi yok bence muhtemelen usuttum.

Rabbim insallah en kisa surede sizede bir bebis verir.

Sagol canim ya birincisi evlendigimiz hafta oldu. Saf gibi duzensiz icmistim dogum kontrol hapini. Ayrica ustune lekelenme goruncede adet oldum sanmistim bilememistim hamile oldugumu. :olamaz:Simdi istiyoruz bakalim hayirlisi. Daha 3-4 gun oldu yani bu kadar erken belirti olma sansi yok bence muhtemelen usuttum.

Rabbim insallah en kisa surede sizede bir bebis verir.
Oglunuz var diye hissettim dogrumu :)

X