İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Slm arkadaslar aranuza yeni katildim benim sorum olacak size benim yasadiklarimi yasayip hamile kaldigini ogrenen varmi onu merak ediyorum..
Son regli tarihi 15 agustos eylulun 4de iliski yasandi iliskiden 3 gun ve 4gun icnde gogus uclarim cok acidi sizladi dokunamadim cok aciyordu 5gun sonra bulanti bas donmesi kasik agrisi halsizlik surekli uyku hali ve ates basmasi soguk ter atma bulanti sanki yuzum ensem den alev cikiyor gibiydi ve asiri bulanti oldu iliskiden 6 gun sonra kahve rengi akinti ve bir gun sonra kanama sancisiz denecek kadar az agrim oldu normalde cok sancim olur ve adetim 5gun erken oldu 1hafta surdu bitti yorgunluklar uyku hallerim devam ediyor ates basmalarim her gun oluyor bu tarihe kadar geceleri ates basmasindan uyuyamuyorum serin yerler ariyorum uyumak icin ve goguslerim hafif dolgunluk var 5 gundur ve aci hissi tuttugumda sizlama gibi hani sut kanallarini tuttugumda sizliyor ve 2 gundur batma gibi bir aci oluyor iki gogsumde aniden geciyor ve goguslerde dolgunluk elimle tuttugumda farkediliyor dun de kasiklarimda adet sancisi gibi bir agri oldu ve bir islaklik hissettim ne oluyor adet mi oldum dedim peceteyle baktim sivi kivamli beyaz akinti islak gibiyim sanki akintimdan dolayi... sag sol kasiklarimda ara ara batma her gun surekli yorgunum halsizim goz kapaklarimda agirlik var sanki test yapmadım adet oldum diye ama belirtiler devam ediyor. Bunlari yasayip adet tarihinden once adet olup da hamile oldugu ogrenen varmi cevaplariniz icin simdiden tesekurler.

Tüm belirtileri n benimkiyle tıpatıp aynı. Kasıklarım şu anda şiş ve çok gezince ayakta durunca batmalar oluyor. Ayrıca ilişki esnasında da şiddetli kasık ağrılarım oluyor. Kist desem değil çünki göğüslerim de çok hassas ve ara ara sızlıyor. Hamilelikten şüpheleniyorum ama idrar testlerim hep negatif. Önümüzdeki bi kaç gün içinde ultrasonda gidicem inşaALLAH kötü bişey yoktur bebiştir. Senin de sonucunu çok merak ediyorum bişey öğrenir öğrenmez haberdar edersin olur mu?

Kızlar hamile olupta idrar testleri hep negatif olan var mı? Oluyor mu böyle şeyler?

Kızlar hamile olupta idrar testleri hep negatif olan var mı? Oluyor mu böyle şeyler?
İdrar kandan daha sonra yükselir canım yani kanda pozitif olduğu zaman idrarda negatif gözükebilir gayet normal. Yani önce kanda sonra idrarda pozitifi görürüz ikisi arasında 5 gün gibi bir fark olabilir. Bazı kişilerin değerleri sonradan yükselir. Mesela ben hamile olduğumda bir marka hariç diğer testler negatif çıkmıştı. 1-2 gün sonra kanda 22 idi değerim. Fakat senin durumun biraz daha farklı sanırım canım.

İdrar kandan daha sonra yükselir canım yani kanda pozitif olduğu zaman idrarda negatif gözükebilir gayet normal. Yani önce kanda sonra idrarda pozitifi görürüz ikisi arasında 5 gün gibi bir fark olabilir. Bazı kişilerin değerleri sonradan yükselir. Mesela ben hamile olduğumda bir marka hariç diğer testler negatif çıkmıştı. 1-2 gün sonra kanda 22 idi değerim. Fakat senin durumun biraz daha farklı sanırım canım.

Evet canım benim durumum çok çok farklı. Eşimin işlerinden dolayı henüz doktora gidemiyoruz ama kafayı yiyicem. Hamilemiyim kistim mi var dış gebelik mi yoksa hiçbiri mi bilemiyorum çıldırıcam resmen. Regl oldum sanmıştım ya belki hatırlarsın beni. 4gün önceden geldi ve pıhtı şeklinde. Kafamda bitirdim tamam regl oldum hamile değilim dedim. Regl bitti bu sefer belirtiler daha şiddetli olmaya başladı. Kasıklarımda geçmek bilmeyen batmalar. Göğüs kenarlarım ağrıyor sızlamalar var. Belim çok feci durumda ağrıyor. Bu sabah da aşırı mide bulantısıyla uyandım. Test yaptım yine negatif. Eşim bu hafta ultrasona gideriz dedi ama ben sabredemiyorum delirmek üzreyim acaba kötü bişey mi var diye.

Merhaba burda yeniyim bat 2 ekim 8 gün kaldı tam yumurtanın çatladığı günü değerlendirdim dün gece sol kaşığıma batan ağrı ve bu sabah inanılmaz halsiz ve fırında akşamdan kuruttuğum meyvaların kokusunu alınca çok kötü oldum birde göğslerimde hafif bir dolgunlaşma var sanırım umarım psikolojik değildir Allah hepimize vatana millete hayırlı evlatlar verir inşallah .::
Insallah hamilesindir canim sonucunu bizimle de paylas olur mu :)
ben 8 eylülde adet oldum buay ovu testleri kullandim ve hergün ilişki oldu bu ay hicbirgunu kacirmadim önce hayirlisi tabi şimdi geçen Ayın 13 ünde adet oldum ama bu ay 8 inde oldum hesapladigmda 26 güne oluyo suan adetimin 17. Günü yani kasık ağrısı batması yaşıyorum arada belim ağrı giriyo buaralar çok yorgunluk var ve uyku basıyor ateş basması var akıntı krem gibi adetime 9 gün kaldı her kasik agrisina heyecan basıyor ne garip sabahları kalkarken başım dönüyo hani ozellikle belirtiyim sol kasigima sizilar batmalar giriyo hareket ettikce sizce belirti olabilirmi bu ay çok çabaladim ve hep hayırlısını
Mesajlarini okuyunca hamilesin diyesim geldi insallah hamilesindir canim
Bi yakinim var canim gunu gectigi halde idrar testinde cikmamis kan da cikmis

Kızlar Acil hamileliğinden şüphe duyan varsa cevap verebilirmi eskigünler sende hemen kendini bir yoklasana göğsünüzün her hangi birinde kahve rengi çember olan yerde bastırınca hassasiyet varmı yadan bilenler bu hamilelik işaretimi yemin ederim çok heyecanlandım
Hamilelikte kahverengi cember koyulasip buyuyor ve hassaslasiyor canim insallah bebisin seninledir

Canım şimdi de dış gebelik düştü aklıma korkuyorum. Acaba belirtileri nedir? Dış gebelik idrarda çıkıyor mu?

Bu sabah uyandığımda hiç bir ağrım yada belirtim yoktu biraz gaz problemi o kadar dün gece çok heyecan yapmıştım Biranda şimdi daha umutsuzum inşallah buradaki tüm kızlardan birer birer hamileyim haberini alırız kendi adıma gerçekten çok mutlu olurum :emir_bebek::dua:

Bu sabah uyandığımda hiç bir ağrım yada belirtim yoktu biraz gaz problemi o kadar dün gece çok heyecan yapmıştım Biranda şimdi daha umutsuzum inşallah buradaki tüm kızlardan birer birer hamileyim haberini alırız kendi adıma gerçekten çok mutlu olurum :emir_bebek::dua:
Insallah canim umutsuzluga kapilma hemen daha regline cok var

Benim ilk gebeliğim. Bir yakınım bana demişti insan hissediyor diye bende hadi canım nasıl hissediyomuşsun diye söylenmiştim içimden :) başıma gelene kadar 2 yıllık evliyim ve şuan 12 haftalık hamileyim. Ve kesinlikle hissediyormuş insan 2 yıllık evliliğimde ilk defa şüpheye düştüm, duygusal olarak farklıydım çok tuhaf bir his ve adet günümü bekledim sabırsızlıkla kimseye söylemedim kuruntu yapıyorsun demesinler diye, sol kasık tarafımda ağrı adetime 2 gün kalada adet ağrılarım oldu şişkinlik ve beklenen çift çizgiyi gördüm şükürler olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin..

Benim ilk gebeliğim. Bir yakınım bana demişti insan hissediyor diye bende hadi canım nasıl hissediyomuşsun diye söylenmiştim içimden :) başıma gelene kadar 2 yıllık evliyim ve şuan 12 haftalık hamileyim. Ve kesinlikle hissediyormuş insan 2 yıllık evliliğimde ilk defa şüpheye düştüm, duygusal olarak farklıydım çok tuhaf bir his ve adet günümü bekledim sabırsızlıkla kimseye söylemedim kuruntu yapıyorsun demesinler diye, sol kasık tarafımda ağrı adetime 2 gün kalada adet ağrılarım oldu şişkinlik ve beklenen çift çizgiyi gördüm şükürler olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin..
Allah kucağınıza almayı nasip etsin :)

Kuru incir ye seviyorsan hem işede yarar.. benim umutlar tren istasyonunda vapur bekliyorsa eğer ben hayıt otu şurubu , incir ..., Allah ne verdiyse artık yapıcam :oops:
İnciri severim ama hiç böyle şeyler yapasım yok olursa olur psikolojisine girdim kendimi hiç kasmıycam :) şunu farkettim adetim dün bitti ve bugün akıntı ve ağrım var sanırım hemen yumurtlama dönemine girdim sadece günleri değerlendirip bekliycem

X