İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Slm arkadaslar aranuza yeni katildim benim sorum olacak size benim yasadiklarimi yasayip hamile kaldigini ogrenen varmi onu merak ediyorum..
Son regli tarihi 15 agustos eylulun 4de iliski yasandi iliskiden 3 gun ve 4gun icnde gogus uclarim cok acidi sizladi dokunamadim cok aciyordu 5gun sonra bulanti bas donmesi kasik agrisi halsizlik surekli uyku hali ve ates basmasi soguk ter atma bulanti sanki yuzum ensem den alev cikiyor gibiydi ve asiri bulanti oldu iliskiden 6 gun sonra kahve rengi akinti ve bir gun sonra kanama sancisiz denecek kadar az agrim oldu normalde cok sancim olur ve adetim 5gun erken oldu 1hafta surdu bitti yorgunluklar uyku hallerim devam ediyor ates basmalarim her gun oluyor bu tarihe kadar geceleri ates basmasindan uyuyamuyorum serin yerler ariyorum uyumak icin ve goguslerim hafif dolgunluk var 5 gundur ve aci hissi tuttugumda sizlama gibi hani sut kanallarini tuttugumda sizliyor ve 2 gundur batma gibi bir aci oluyor iki gogsumde aniden geciyor ve goguslerde dolgunluk elimle tuttugumda farkediliyor dun de kasiklarimda adet sancisi gibi bir agri oldu ve bir islaklik hissettim ne oluyor adet mi oldum dedim peceteyle baktim sivi kivamli beyaz akinti islak gibiyim sanki akintimdan dolayi... sag sol kasiklarimda ara ara batma her gun surekli yorgunum halsizim goz kapaklarimda agirlik var sanki test yapmadım adet oldum diye ama belirtiler devam ediyor. Bunlari yasayip adet tarihinden once adet olup da hamile oldugu ogrenen varmi cevaplariniz icin simdiden tesekurler.
Canım aklında şüphe varsa en azından evde gebelik testi yap bence. Bir ihtimal üstüne görmüş olabilirsin.

Canım aklında şüphe varsa en azından evde gebelik testi yap bence. Bir ihtimal üstüne görmüş olabilirsin.
Goguslerde ki sizlama cok kafami karistirdi aniden basliyor ayni anda iki goguste hemen geciyor ve arka arkaya böyle sizlama devam ediyor allahtan surekli olmuyor dayanilmaz hamile olan arkadaslar sizlama böyle mi oluyor

Yok canim negatif 0.29
Çok heyecanlandım sayfaları atlarken ama yoksa üzerine düşme canım kafanı başka şeylerle mesgul et bi sonra ki ay olur inşallah bende gecen aydan ne kadar umutluydum oysa ki ama olmayınca da olmuyor pes etmek yok bende kendime ipler çıkardım örgü örmeyi deneyeceğim işi bıraktım malum kafa dağıtmaya calışıyorum bu ay hiç üzerine düşmeyeceğim

Goguslerde ki sizlama cok kafami karistirdi aniden basliyor ayni anda iki goguste hemen geciyor ve arka arkaya böyle sizlama devam ediyor allahtan surekli olmuyor dayanilmaz hamile olan arkadaslar sizlama böyle mi oluyor
Test yap canım evde, varsa çıkar inşallah bize de haber et

Doğum kontrol hapı kullandıysan onlardaki gibi oluyor aynı üstüne yatamıyorsun sağa sola dönerken bile acıyor ve sert oluyor ayrıca kasıklarda iğne batması gibi bazen daha keskin krampların oluyor. Belin sürekli çok yorulmuşsun gibi ağrıyor. Miden sebepli sebepsiz bulanıyor. Ara ara ekşimeler oluyor. Ayrıca uykuyu sevmeyen ben bile oğluma hamileyken kaç kez uyuyakaldığımı hatırlamıyorum. Öyle uyuma isteği değil bildiğin başımı koyduğum yerde uyuyakalıyordum. Hatta birkaç kez yemek yakmışlığım var bu yüzden. İdrara normalden sık çıkılıyor. Sabahları ağızda metalik garip bir tatla kalkıyorsun. Vücut ısın normalden 0.3 derece kadar artıyor.

Ben oğluma hamile olduğumu öğrenmeden bir hafta önce aşırı şekilde göğüs ağrısı çekmeye başlamıştım hem ağrı hem şişkinlik vardı dokunamıyordum bile sonra hamile olduğumu öğrenmiştim

Bilgi için teşekkür ederim:) Hani emzirirken içten içe yanma ve sızı olur ya o şekilde ifade edeyim ağrımı. Kafama takılan ise hamilysem eğer 15 gün önceden göğüs hassasiyetinin başlamış olması çok ilginç geliyor :) başkası söylese inanmazdım. hayırlısı olsun bakalım inşallah ikinci bebeğime hamileyimdir :)

Çok heyecanlandım sayfaları atlarken ama yoksa üzerine düşme canım kafanı başka şeylerle mesgul et bi sonra ki ay olur inşallah bende gecen aydan ne kadar umutluydum oysa ki ama olmayınca da olmuyor pes etmek yok bende kendime ipler çıkardım örgü örmeyi deneyeceğim işi bıraktım malum kafa dağıtmaya calışıyorum bu ay hiç üzerine düşmeyeceğim
Canim benim alamadığım idrarda evde cıktı kanda çıkmadı ve adetim geçti alındım çok sizi gibi birseyler oluyor kasigimda anlamiyorum

Bilgi için teşekkür ederim:) Hani emzirirken içten içe yanma ve sızı olur ya o şekilde ifade edeyim ağrımı. Kafama takılan ise hamilysem eğer 15 gün önceden göğüs hassasiyetinin başlamış olması çok ilginç geliyor :) başkası söylese inanmazdım. hayırlısı olsun bakalım inşallah ikinci bebeğime hamileyimdir :)
İnşallah :)

Merhaba burda yeniyim bat 2 ekim 8 gün kaldı tam yumurtanın çatladığı günü değerlendirdim dün gece sol kaşığıma batan ağrı ve bu sabah inanılmaz halsiz ve fırında akşamdan kuruttuğum meyvaların kokusunu alınca çok kötü oldum birde göğslerimde hafif bir dolgunlaşma var sanırım umarım psikolojik değildir Allah hepimize vatana millete hayırlı evlatlar verir inşallah .::

Evettt arıyorum arıyorum böyle bir konu bulamadım e dedim bari ben açayım hem paylaşayım hem paylaşılsın bakalım hamilelik belirtileri gerçekten hemen belli olurmuymuş görelim:anneadayı:
Öncelikle kendimden bahaedeyim;
Allah bağışlarsa 4yaşında bir oğlum var bir süredir düşünsekte bir türlü - tam emin - olarak ikinci çocuğu isteyemedik biraz maddiyat düşüncesi biraz da sanırım rahata alıştığımızdan :KK14:
Neyse sadede geleyim bu ay ilk kez kesin bir kararla yumurtlama günümü değerlendirdik ve ertesi gününü de..
Normalde kendimi çok dinleyen bir insan olarak ilk defa bu sefer 'aman olursa olur olmazsa uğurlar olsun' dedim kendime ve bugün, daha ilişkinin üzerinden iki gün geçmesiyle birlikte bende aniden inanılmaz bir şekilde göğüs ağrısı başladı reglime bir hafta kala hafif şekilde ağrım olurdu ama bu kadar erken ve bu kadar şiddetli ilk defa oluyor ve yine bugün kasıklarım da ve belim de ağrılar yaşadım ara ara. Israrla kendimi dinlemek istemesem de bu aniden başlayan göğüs sancısı beni düşünmeye itiyor ve gerçekten döllenme gerçekleşmişse bu kadar erken hissedilir mi diye merak etmeden duramıyorum. Ne kadar baksam da bu kadar erken hissedilir mi konularını bulamadım bu sebepten an itibariyle ben açıyorum :oha:
Bu konuyu açmamla birlikte burda reglime kadar yaşadığım her keskin belirtiyi paylaşarak sonucunda da yapacağım testle garantilemek istiyorum. Eğer sizler de bu kadar erken hissedip doğruluğunu teyit ettiyseniz lütfen paylaşın:KK45:
Evet şimdi,
Reglime 12gün var, belirtiler; şiddetli göğüs ağrısı ve ara ara uğrayan bel kasık ağrıları..
Bekleyelim görelim :KK51:
ben 8 eylülde adet oldum buay ovu testleri kullandim ve hergün ilişki oldu bu ay hicbirgunu kacirmadim önce hayirlisi tabi şimdi geçen Ayın 13 ünde adet oldum ama bu ay 8 inde oldum hesapladigmda 26 güne oluyo suan adetimin 17. Günü yani kasık ağrısı batması yaşıyorum arada belim ağrı giriyo buaralar çok yorgunluk var ve uyku basıyor ateş basması var akıntı krem gibi adetime 9 gün kaldı her kasik agrisina heyecan basıyor ne garip sabahları kalkarken başım dönüyo hani ozellikle belirtiyim sol kasigima sizilar batmalar giriyo hareket ettikce sizce belirti olabilirmi bu ay çok çabaladim ve hep hayırlısını

ben 8 eylülde adet oldum buay ovu testleri kullandim ve hergün ilişki oldu bu ay hicbirgunu kacirmadim önce hayirlisi tabi şimdi geçen Ayın 13 ünde adet oldum ama bu ay 8 inde oldum hesapladigmda 26 güne oluyo suan adetimin 17. Günü yani kasık ağrısı batması yaşıyorum arada belim ağrı giriyo buaralar çok yorgunluk var ve uyku basıyor ateş basması var akıntı krem gibi adetime 9 gün kaldı her kasik agrisina heyecan basıyor ne garip sabahları kalkarken başım dönüyo hani ozellikle belirtiyim sol kasigima sizilar batmalar giriyo hareket ettikce sizce belirti olabilirmi bu ay çok çabaladim ve hep hayırlısını
Hemen hemen aynı bende 8 Eylül'de olmuştum buğünü saymazsak bir hafta kaldı fakat benim akıntım Yok kupkuruyum hayırlısı inşallah hamileyizdir.

:emir_bebek:Rabbim siz isteyin ben vereyim der inşallah sonucunu takip Edicem canım​
Kızlar Acil hamileliğinden şüphe duyan varsa cevap verebilirmi eskigünler sende hemen kendini bir yoklasana göğsünüzün her hangi birinde kahve rengi çember olan yerde bastırınca hassasiyet varmı yadan bilenler bu hamilelik işaretimi yemin ederim çok heyecanlandım

X