İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Şimdi beklenen adet tarihinde gebelik 4 haftalık kabul ediliyor. Aslında yaklaşık 14 gün önce yumurtladığından ve döllenme de yumurtlamadan sonra olduğundan 2 haftalık oluyor o zamanda yani döllenmiş embriyo 3 ila 4 haftalık olduğunda. Son adet tarihinden 5-6 hafta geçtiğinde görebiliyorsunuz. Kısaca istisnai durumlar haricinde son adet tarihinden yaklaşık 1.5 ay sonra görebiliyorsunuz.

Benim durumum için çok kötü bu yani

Bende aynı durumdayım. Yeni evliyim fakat ben. İlişkimden 15 gün geçti ve sık idrara çıkma var. Aferdersiniz çıktığım halde kendimi sanki ıdrarîmı tam bosaltamamışım gibi hissediyorum. Ve bugün pembemsi bir kan geldi.

Bende aynı durumdayım. Yeni evliyim fakat ben. İlişkimden 15 gün geçti ve sık idrara çıkma var. Aferdersiniz çıktığım halde kendimi sanki ıdrarîmı tam bosaltamamışım gibi hissediyorum. Ve bugün pembemsi bir kan geldi.
Hayırlısı olsun canım.

Kanda çıktığı sürece var kabul edilir. Görüp görmemeleri bir şey değiştirmez. Son adet tarihini sorarlar sadece hamile olduğunu nereden biliyordun diye sorabilirler.

Eklentiler

• IMG_9112.JPG
    IMG_9112.JPG
    23,1 KB · Görüntüleme: 509
  • IMG_9113.JPG
    IMG_9113.JPG
    23,3 KB · Görüntüleme: 517
Hayirlisi olsun canim insallah bebisin seninledir

Kizlar benim bugun hafif bel agrim kasik agrim ve beyaz su gibi akintim var merakla bekliyorum ama denemelere de devam ediyorum bat 18 ekim onumde haftalar var resmen :oha:

Tam net belli olmuyor canim test bozuk gibi sen biraz daha bekle ve ilac kullanma

Kesinlikle test bozuk canım en iyisi beklemek bu sabah hastanede kurula çıktım Çapa'da hocalık yapan çok duyarlı bir hoca kesinlikle kortizon ları kullanmamam gerektiğini varsa gebeliğin ilk 3 ayında kesinle engelli olur dedi

Test bozuk gibi yatay pembelik olmaması gerekiyor ama test yerinde hafif çizgi gibi bir şey de gördüm. Hakkında hayırlısı birkaç gün daha bekle en azından.

Test bozuk gibi yatay pembelik olmaması gerekiyor ama test yerinde hafif çizgi gibi bir şey de gördüm. Hakkında hayırlısı birkaç gün daha bekle en azından.

Ben erken belrtilere inaniyorum yumurtlamadan 2 gun once esimle beraber oldum tam yumurtlama zamani goguslerim acimaya basladi once supheye dustum acaba yumurtlamadan mi agriyor dedim ama onceki aylar hic boyle olmazdi adete bir hafta kala agrirdi. Iliskiden 5 gun sonra inanilmaz bel agrisi basladi adete 10 gun kala gogus uclarim sizliyordu belim kirilacak gibiydi bu bizim ilk ay denememizdi. Benimde 4 yasinda bi oglum var ve ilk korunmasiz denemede ogluma hamile kaldim bundada hissetim adete 10 kala test yapmaya basladim once hicbisi cikmadi 5 saat sonra golge beyaz cizgi cikti adere 6 kala yine test ve kasiklarda agrida eklendi ustune yine 3 saat sonra beyaz cizgi en son adete 3 kala test ve 5 dakika icinde cikan silik pembe cizgi ayni gece acile gittim hcg 35 cikti doktor vucudumu cok iyo tanidigimi soyledi bu kadar erken farketrigim icin beni tebrik etti suan adetim 4 gecti yarin tekrar kana gidecegimm:KK76:
hyirlisi olsun canim darisi bizlere insallah

X