İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Arkadaşlar merhaba,

uzun süredir ara ara takip ediyorum ancak bugün yazma fırsatı bulabildim. benim de bir sorum olacak. sat 1 eylül, bat ise 29 eylül olarak hesapladım.yani tam olarak adet olmama 1 hafta var. yumurtlama dönemi olduğu hafta 2-3 kez eşimle beraber olduk ve yumurtlamadan 3-4 gün sonra göğüs uçlarımda şiddetli bir ağrı oluşmaya başladı, ayrıca canım çok fazla tatlı çekiyor. ilk hamileliğimde hamileliğimi kesinleştikten sonra göğüs acılarım başlamıştı ve 3 ay devam etmişti. şimdiki tamemen göğüste ağrısı değil, uçlarda sızlama ve yanma olarak devam ediyor ve uçları çok belirginleşti. göğüs ağrısı her ne kadar hamilelik belirtisi olsa da bu kadar erken bu durumda olup hamile kalan var mı aranızda? gerçekten çok merak ediyorum. bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Arkadaşlar merhaba,

uzun süredir ara ara takip ediyorum ancak bugün yazma fırsatı bulabildim. benim de bir sorum olacak. sat 1 eylül, bat ise 29 eylül olarak hesapladım.yani tam olarak adet olmama 1 hafta var. yumurtlama dönemi olduğu hafta 2-3 kez eşimle beraber olduk ve yumurtlamadan 3-4 gün sonra göğüs uçlarımda şiddetli bir ağrı oluşmaya başladı, ayrıca canım çok fazla tatlı çekiyor. ilk hamileliğimde hamileliğimi kesinleştikten sonra göğüs acılarım başlamıştı ve 3 ay devam etmişti. şimdiki tamemen göğüste ağrısı değil, uçlarda sızlama ve yanma olarak devam ediyor ve uçları çok belirginleşti. göğüs ağrısı her ne kadar hamilelik belirtisi olsa da bu kadar erken bu durumda olup hamile kalan var mı aranızda? gerçekten çok merak ediyorum. bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Ben oğluma hamile olduğumu öğrenmeden bir hafta önce aşırı şekilde göğüs ağrısı çekmeye başlamıştım hem ağrı hem şişkinlik vardı dokunamıyordum bile sonra hamile olduğumu öğrenmiştim

Inş ekim ayı uğurlu gelir bize ben halla olmadım klomene bağlıyorum şaşırttı yarin olurum gibi negatif cıktı zaten 0.46 yukselmez

Umitlendirmek istemem ama benim 0.19 'dan 14 çıkmıştı. Bi gece yarısı 0.19 cıktı 4.gunun sabahı 14 küsür. Inşallah vardır bebişin:)

Slm arkadaslar aranuza yeni katildim benim sorum olacak size benim yasadiklarimi yasayip hamile kaldigini ogrenen varmi onu merak ediyorum..
Son regli tarihi 15 agustos eylulun 4de iliski yasandi iliskiden 3 gun ve 4gun icnde gogus uclarim cok acidi sizladi dokunamadim cok aciyordu 5gun sonra bulanti bas donmesi kasik agrisi halsizlik surekli uyku hali ve ates basmasi soguk ter atma bulanti sanki yuzum ensem den alev cikiyor gibiydi ve asiri bulanti oldu iliskiden 6 gun sonra kahve rengi akinti ve bir gun sonra kanama sancisiz denecek kadar az agrim oldu normalde cok sancim olur ve adetim 5gun erken oldu 1hafta surdu bitti yorgunluklar uyku hallerim devam ediyor ates basmalarim her gun oluyor bu tarihe kadar geceleri ates basmasindan uyuyamuyorum serin yerler ariyorum uyumak icin ve goguslerim hafif dolgunluk var 5 gundur ve aci hissi tuttugumda sizlama gibi hani sut kanallarini tuttugumda sizliyor ve 2 gundur batma gibi bir aci oluyor iki gogsumde aniden geciyor ve goguslerde dolgunluk elimle tuttugumda farkediliyor dun de kasiklarimda adet sancisi gibi bir agri oldu ve bir islaklik hissettim ne oluyor adet mi oldum dedim peceteyle baktim sivi kivamli beyaz akinti islak gibiyim sanki akintimdan dolayi... sag sol kasiklarimda ara ara batma her gun surekli yorgunum halsizim goz kapaklarimda agirlik var sanki test yapmadım adet oldum diye ama belirtiler devam ediyor. Bunlari yasayip adet tarihinden once adet olup da hamile oldugu ogrenen varmi cevaplariniz icin simdiden tesekurler.

Valla kuzum Merhaba öncelikle :) okudum yazını yorum yazmak istedim. Ben dün karin kasik agrisiyla aşırı bel agrisiyla ozel hastaneye gittim ayriyeten onu da soyliym adetim 7 gun gecikti 14 unde olmam lazimdi bugunle beraber 8 gün yani. Doktor kist var dedi sol yumurtalikta beta hcg istedi kan tahlili. 1 haftalik hamileyim :anneadayı: ve eşimle ben bu ay basi 4 unde iliski yasamistim korunmasiz ondan öncesi korunuyorduk hersey nasip kader kismet canim degerim 800 çıktı
Sağlıcakla gelsin bebeğin. Tebrikler.

X