İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar adet olupta hamıle oldugunu ogrenen bırı olarak soyleyebılırım kı adetın ucuncu gunu falan bı beta baktırın ılla kı. Benım progesteron-östrojen hormonu dengesızlıgınden hamıle kaldıgım halde adet olmustum. Yabana atılacak bir konu değil zannımca. Ve eklemeliyim ki +4Ay daha adet oldum tam zamanında. Demem o kı doktorlar boyle bısey olamaz yerlesme kanaması yok az olur bılmem ne deseler de olmayacak sey yok ben 5.ayımı bıtırıcem allah ızın verırse :anneadayı:
Bende adet olarak kalmıştım ama dış gebelik oldu

Kızlar bende ilk çocuğumu evliliğimin 2. Haftasında, gece sürekli uyanıp idrara çıkma isteğimle fark ettim sürekli uyanıyodum ve lavaboya gidiyodum akıntımda vardı beyazdı, ve açıkçası çocuk olma ihtimalini hiç düşünmedim bu kadar erken belirti olmaz dedim ama oldu iyikinede olmuş rabbim olmayanlarada nasip etsin inş :dua::KK54:

Kızlar merhaba bişey öğrenmek istiyorum sizden. şimdi ovulasyon testi yaptım t çizgisi c den bi tık silik gibi yumurtlama olduğunu düşünebilir miyim ki?

Kızlat merhaba regliye son 5 fakat 2 akşam önce dişim yüzünden acillik oldum antibiyotik verdi ağrın oldukça iç dedi içiyorum mecbur çok ağrım var çünkü :KK43: hergünde 1 iğne vurluyorum 2 tane kaldı.. sizce gebelik varsa bi sıkıntı olur mu ...

Kızlat merhaba regliye son 5 fakat 2 akşam önce dişim yüzünden acillik oldum antibiyotik verdi ağrın oldukça iç dedi içiyorum mecbur çok ağrım var çünkü :KK43: hergünde 1 iğne vurluyorum 2 tane kaldı.. sizce gebelik varsa bi sıkıntı olur mu ...
Antibiyotik ve ağrı kesiciler bebeğe zarar verir gebelik şüphesi var deseydin ona göre verildi diye düşünüyorum

Benim kadındoğum doktorum ilk ay ya hep ya hiç demişti. Zarar vermişse gebelik oluşmaz tutunamaz demişti eğer gebelik olmuşsa zarar vermemiştir demişti. Hatta derlerki yaradan öyle bir yaratmıştır ki kadınlar hal zamanına kadar bebekleri korunur yedikleri ve içtikleri zarar vermez. Ancak hal durumundan sonra anne mesuldür. O yüzden için rahat olsun canım.

Benim kadındoğum doktorum ilk ay ya hep ya hiç demişti. Zarar vermişse gebelik oluşmaz tutunamaz demişti eğer gebelik olmuşsa zarar vermemiştir demişti. Hatta derlerki yaradan öyle bir yaratmıştır ki kadınlar hal zamanına kadar bebekleri korunur yedikleri ve içtikleri zarar vermez. Ancak hal durumundan sonra anne mesuldür. O yüzden için rahat olsun canım.
Ayy canım Allah razı olsun 🙏🏻

kanda baktırsaydın %100 belli olurdu streste yapmamış olurdun.

Kızlar benim iliski gece yarısı oldu ertesi gün akşam bıçak spalanir gibi bel ağrım var ve geçmiyor 3 gündür neden olabilir? Bilen arkadaşlar. ?

TIBBEN doktorum var dedi. Ama tutunamayacak dedi ve tutunamadı.
döllenme gerçekleşip tutunamıyorsa kesede bebek yoktur yada kese dahi oluşmamıştır.her döllenen yumurtadan bebek oluşmuyor. prof olan dr lar kalp atışını duyuncaya kadar o hamileliğe kesin gözüyle bakmıyorlar

Merhabalar bende sayfanın başından beri okuyorum anca 70lere kadar okuyabildim 🙈🙈 2 aydır korunmuyoruz normalde adet günlerim öne öne gelir şuan 9 gün var adet olmama ama aşırı kasık ağrısı var 2gündür bugünde belim ağrıdı gece bile ağrıyo bu sabah adet sancısı zannettim ama olmadım beyaz akıntılar gelmeye başladı normalde adet olurum ağrım öyle başlar yada aynı gün. Artık dayanamadım doktora gittim bugün başka bişey varsa bileyim diye yarın tahlil vericem bakalım. Ama merak ediyorum sabırsızlanıyorum acaba olabilir mi diye ultrason la baktı Ağrımı söyleyince kist var demedi idrar ve kan tahlili istedi. Olabilir mi sizce bi yorum yazsanız😔

X