İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kontrole gitmeden önce ilişkimiz olmuştu ama çatlamaya kadar herhalde canlı kalmamışlardır diye düşünüyorum. Hiç yaşamadığım tarzda bir göğüs ağrısı yaşıyorum altları kesiliyor ve uçları acıyor ilaçtan herhalde. Ben doktora kist oluşur mu dedim bana hayır öyle bir şey olmaz dedi. Aslında tek şikayetim çok geç regl olmaktı başka bir bilinen problemim yoktu o yüzden tekrar kullanmakta kararsızım. 1 ayım boşa gitti moralimi çok bozdu bu olay. Bakalım regli bekleyeceğim ben de inş sizin gibi adetle kurtulurum hepsinden:KK43:

Kist oluşumu da olabiliyor çok olunca benim olmuştu ama neyseki diğer adetle attı vücudum. Ama insanı daha çok strese sokuyor ilaçlar yani ben kendim için öyle düşünüyorum ilaç kullandığım aylar daha çok üzüldüm
peki sizde kanama oldu mu hiç? benden çok az kan gelmiş bugün acaba kist olabilir mi diye endişe ediyorum.

Kontrole gitmeden önce ilişkimiz olmuştu ama çatlamaya kadar herhalde canlı kalmamışlardır diye düşünüyorum. Hiç yaşamadığım tarzda bir göğüs ağrısı yaşıyorum altları kesiliyor ve uçları acıyor ilaçtan herhalde. Ben doktora kist oluşur mu dedim bana hayır öyle bir şey olmaz dedi. Aslında tek şikayetim çok geç regl olmaktı başka bir bilinen problemim yoktu o yüzden tekrar kullanmakta kararsızım. 1 ayım boşa gitti moralimi çok bozdu bu olay. Bakalım regli bekleyeceğim ben de inş sizin gibi adetle kurtulurum hepsinden:KK43:
Inşallah . Öyle düşünmeyin. Denemeseydiniz keşke deneseydim , belki de olurdu derdiniz . Hayırlı ne ise o olsun ve vakti ne zaman ise o zaman gelsin genişlerimiz. Sağlıksız ve sorunlu olup kayıp yaşayacaksak varsın olmasın, geç olsun.

peki sizde kanama oldu mu hiç? benden çok az kan gelmiş bugün acaba kist olabilir mi diye endişe ediyorum.
Çatlamanın kaçıncı günü? Net bi şekilde kan mı gelen ?

Merhaba hanimlar ben bu ay bi kür deniyorum adetin 2.gunu baslamistim adet biteli 3 4 gun oluyo bugun yine leke geldi ve kasiklarim agriyor yumurtlama agrisi gibi ve rahim agzini kontrol ettim yukari cikmis ve yumusamis bu da yumurtlamayi gösteriyor sizde bi zarari olur mu bu kadar erken yumurtlamanin

Inşallah . Öyle düşünmeyin. Denemeseydiniz keşke deneseydim , belki de olurdu derdiniz . Hayırlı ne ise o olsun ve vakti ne zaman ise o zaman gelsin genişlerimiz. Sağlıksız ve sorunlu olup kayıp yaşayacaksak varsın olmasın, geç olsun.

Çatlamanın kaçıncı günü? Net bi şekilde kan mı gelen ?
Çatlama gününü net bilmiyorum ama reglime 5 gün var. Çamaşırıma gelmiş birkaç damla sadece sonra devamı da gelmedi.

Bu ay ben de meraklardayım. Normalde bebek düşünmüyorduk ama henüz çocuğumuz olmadığı için aşırı kontrollü de davranmıyorduk. Şimdi regle 6 gün var. Aşırı akıntım ve göğüs ağrım var. Bir de iştah açılması. Bir hafta öncesine kadar da bolca sol kasık ağrısı vardı bakalım merakla bekliyorum.

Bu ay ben de meraklardayım. Normalde bebek düşünmüyorduk ama henüz çocuğumuz olmadığı için aşırı kontrollü de davranmıyorduk. Şimdi regle 6 gün var. Aşırı akıntım ve göğüs ağrım var. Bir de iştah açılması. Bir hafta öncesine kadar da bolca sol kasık ağrısı vardı bakalım merakla bekliyorum.
Hayırlı zamanda nasip olur inşallah. Kasık ağrısı, vaktine göre yumurtlama ağrısıdır. Şu anki belirtiler gebelik olabilir. Inşallah tabii :) benim de son 5 kaldı.
kahverengi koyu idi ama çok az geldi akıntıyla beraber gibi.
Kırmızı değilse yerleşme olabilir. Ya da başka bi şey. Inşallah gebeliktir yaaa . Kaç gün kaldı ? Aynıyız galiba

Hayırlı zamanda nasip olur inşallah. Kasık ağrısı, vaktine göre yumurtlama ağrısıdır. Şu anki belirtiler gebelik olabilir. Inşallah tabii :) benim de son 5 kaldı.

Kırmızı değilse yerleşme olabilir. Ya da başka bi şey. Inşallah gebeliktir yaaa . Kaç gün kaldı ? Aynıyız galiba
4 günüm kaldı bilmiyorum çok ihtimal veremiyorum son ilişki kontrolümden önceydi. :/

merhaba regl oldum bayağı ağrılı bir şekilde şimdi sırada doktor kontrolü var bakalım ne diyecek :/

Kızlar adet olupta hamıle oldugunu ogrenen bırı olarak soyleyebılırım kı adetın ucuncu gunu falan bı beta baktırın ılla kı. Benım progesteron-östrojen hormonu dengesızlıgınden hamıle kaldıgım halde adet olmustum. Yabana atılacak bir konu değil zannımca. Ve eklemeliyim ki +4Ay daha adet oldum tam zamanında. Demem o kı doktorlar boyle bısey olamaz yerlesme kanaması yok az olur bılmem ne deseler de olmayacak sey yok ben 5.ayımı bıtırıcem allah ızın verırse :anneadayı:

X