İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bi hadiste okumuştum kadinlar hayz doneminden sonra ilk 5gun icinde hamile kalirsa erkek cocuk olur diye bildigin kuranda peki yumurtlama ozmana denk gelmezse yine de kalma ihtimali olabilirmi soru sacma olabilir ama mrk ettim🙈bende erkek bebek cok istyrm tabiki kismet kizsa bin sukur derim ama bn adet bitince 5 gun icinde 2.gun ve 5.gun birliktelik yasadim acaba ihtimal olabilirmi

Bi hadiste okumuştum kadinlar hayz doneminden sonra ilk 5gun icinde hamile kalirsa erkek cocuk olur diye bildigin kuranda peki yumurtlama ozmana denk gelmezse yine de kalma ihtimali olabilirmi soru sacma olabilir ama mrk ettim🙈bende erkek bebek cok istyrm tabiki kismet kizsa bin sukur derim ama bn adet bitince 5 gun icinde 2.gun ve 5.gun birliktelik yasadim acaba ihtimal olabilirmi
Canım pek bilgim yok bu konuda farklı farklı söylemler var Allah bilir... erkek bebek için yumurtlama günü ve sonrası diyen var yukurtlamaya iki 3 gün kala kız şansı artıyo deniyo erkek spermler az yaşayıp ölüyo ırtamda kızlar oluyo yukurtlamada ama tam tersi diyende var karışık bu konu

Bnm sorum aslinda cinsiyet degil yumurtlama pik olmasa da o gunlerde gebe kalabilirmiyim ihtimal varmi acaba

gaz hamilelikte oluyo ama hadi ıns arka arkaya guzel haberler alırız ıns.kızlar bn 2 gün üst üste pik gördüm kaç gune kadar pik görülüyoki acaba

Merhabalar bende sayfanın başından beri okuyorum anca 70lere kadar okuyabildim 🙈🙈 2 aydır korunmuyoruz normalde adet günlerim öne öne gelir şuan 9 gün var adet olmama ama aşırı kasık ağrısı var 2gündür bugünde belim ağrıdı gece bile ağrıyo bu sabah adet sancısı zannettim ama olmadım beyaz akıntılar gelmeye başladı normalde adet olurum ağrım öyle başlar yada aynı gün. Artık dayanamadım doktora gittim bugün başka bişey varsa bileyim diye yarın tahlil vericem bakalım. Ama merak ediyorum sabırsızlanıyorum acaba olabilir mi diye ultrason la baktı Ağrımı söyleyince kist var demedi idrar ve kan tahlili istedi. Olabilir mi sizce bi yorum yazsanız😔
büyük ihtimalle adet olacaksınız, çok düşündüğünüz için size öyle geliyor.bu kadar erken olan tek belirti birşeyden tiksinme yada aşırı yeme isteği.göğüs hassasiyeti aynı zamanda adet belirtiside olduğu için onu belirti olarak kabul edemeyiz. kişiden kişiye değişir bu. ama kesin olan iki şey var TKSİNME-AÇLIK. bu herkeste görülmemekle beraber hamilelerin %80 inde görülür. ster yapmayın sabredin inşallah hayırlısıyla olur

X