İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Merhabalar bende sayfanın başından beri okuyorum anca 70lere kadar okuyabildim 🙈🙈 2 aydır korunmuyoruz normalde adet günlerim öne öne gelir şuan 9 gün var adet olmama ama aşırı kasık ağrısı var 2gündür bugünde belim ağrıdı gece bile ağrıyo bu sabah adet sancısı zannettim ama olmadım beyaz akıntılar gelmeye başladı normalde adet olurum ağrım öyle başlar yada aynı gün. Artık dayanamadım doktora gittim bugün başka bişey varsa bileyim diye yarın tahlil vericem bakalım. Ama merak ediyorum sabırsızlanıyorum acaba olabilir mi diye ultrason la baktı Ağrımı söyleyince kist var demedi idrar ve kan tahlili istedi. Olabilir mi sizce bi yorum yazsanız😔
Benim ilk goguslerim agridi mide yanmam var ve yumurtanin kokusundan tiksindim birde beyaz losyon gibi akinti var

Merhaba arkadaşlar satım 7 mayıs bat 3 haziran ama iki üç gün öne gelebiliyor. ovulasyonla takip ettim bu ay yumurtlamamı inşallah tutmuştur günler geçmek bilmez şimdi 😊 vücudumda belirti ararsan çok bulursun ama yormak istemiyorum bakalım hayırlısı diyorum
Şu anda hissettiklerim karnımın altı şiş ve sert doluluk var ara ara belimde sızı oluyor bazen de kasık ağrısı göğüslerde falan bi hassasiyet yok dahalık. Daha önceki gebeliğimde adete yakın beyaz kremsi çok yoğun akıntım vardı ikide bir tuvalete gidip adet mi oldum diyr bakıyordum ama her gebelik farklı belirti verebiliyor

Merhaba canim bnmde 4haziran adet bitiminden duzenli iliskiye grdik ins nasip olur gecen ay kimyasal gebelik yasadim ins bu defa saglikli olur 🤲hepimize nasip olsun ins birlikte bekleyelim

Ben 3-9mayis da adet oldum gecen ay kimyasal gebelik olmustu simdi4haziran bat dun pik gordum ovulasyon da bugunde pik gordum bakalim hayrlisi artk

Benm ilk gebelik olcak nasip olursa😞oyy ne guzel 3. İcin bile hic olmadigi halde bizim kadar heyecanlısın ins erkek olur bu defa😁

Benm ilk gebelik olcak nasip olursa😞oyy ne guzel 3. İcin bile hic olmadigi halde bizim kadar heyecanlısın ins erkek olur bu defa😁
İnşallah sağlıklı sıhatli bir de farklı cinsiyeti tadarım canım 👏 evet sanki ilk olacak gibi heyecanlıyım annelik böyle bşr şey kadın olmak böyle bu hislerle doluyux inşallah sen de kavuşursun ilk bebeğine sakın stres yapma oluruna bırak bu arada benim ovulasyon pik yaptıysada ben testi akşam yaptım en koyu o zamandı ertesi sabahta yapsaydım belki pik olurdu ama olmasada olur diyolar bak bneim testim böyleydi yumurtlamayı tutturdum diye düşünüyorum çünkü çok akıntı ıslaklık ve çatlama sancılarım oldu

Eklentiler

• IMG_20190520_150733.jpg
    IMG_20190520_150733.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 80
19 u ovulasyondu beklenen adet 3 haziran takvimde ama bimkaç gün öncede gelebilir şu an karnımın alt kısmı çok sert gergin ve sanki doluluk hissi var bakalım ne olacak

Akinti 2 gundur bende de vr ama senin tm pik gbi degil sanki devam ediyosun dimi ovulasyon a

Bak bnm piki atiim burda bi arkadas takip ediyo sen 2kizina nasil hamile kaldin ovulasyonlami

Akinti 2 gundur bende de vr ama senin tm pik gbi degil sanki devam ediyosun dimi ovulasyon a
Canım benim düzenlidir genelde ovulasyon testi 5 li olanlardan almıştım kullandım bitti devam etmedim ilk denemeydi zaten... Ama yumurtladım biliyorum belirtilerimi dediğim gibi en koyu olan 2. Si akşamdı diğerini de akşam yaptım yani sabaha yapsam belki daha da koyulacaktı koyuluktan gördüğün gibi sonra siliğe geçmiş baya en sonda çok az kalmış ovulasyon olup bitmiş yani ben böyle yorumladım

Bnm bugunku testlerim

Eklentiler

• DD4A1E25-D133-48D1-AAAA-D8D043C719AA.jpeg
    DD4A1E25-D133-48D1-AAAA-D8D043C719AA.jpeg
    71,9 KB · Görüntüleme: 75
Bak bnm piki atiim burda bi arkadas takip ediyo sen 2kizina nasil hamile kaldin ovulasyonlami

Hayır benim ilk kıızmda doğum kontrol hapını bıraktım takvimden yumurtlama zamanıma göre takip ettim öncesinde ve sonrasında hep ilşki oldu o ay hamile kaldım adete 5 gün kala içime gelen bşr hisle test yaptım ama çok uyku bastırıyordu 2. De 5 ay denedim gelmedi ondada takvimii takip ettim aman boşver kafana takma diyip bıraktığım zaman 5 ay sonra geldi

Akintin cok olduysa catlamistr ozman bn isin ehli degilim yanlis anlama🙈hani kacirma kesin olsun diye dedim yoksa sen deneyimlisin coook daha bilgilisin bana gore

Bnm bugunku testlerim
Evet senin tam olmuş ama genelde yakalamak zor çünkü sürekli 4 saate bir test yapacaksın ben hep akşam 10 da yaptım o sabah kalksaydım yapsaydım belki benimki piki o zaman gösterecekti ama o kadar ayrıntılı bakmadım belirtilerimden herşeyden anladım ama yumurtlamayı

Cidden de takmayinca oluyo sanirim bn gecen ay piki gordum birlikte olduk kimyasal olunca yikildim resmen😞bu ay düzenli iliski yapmaya calisiyoruz bakalim nolcak

Akintin cok olduysa catlamistr ozman bn isin ehli degilim yanlis anlama🙈hani kacirma kesin olsun diye dedim yoksa sen deneyimlisin coook daha bilgilisin bana gore
Yok canım sağol neden yalnış anlıyım ben de ovulasyonda deneyimli değilim ilk defa aldım ama yumurtlama zamanını anlayabiliyorum adetten itibaren genelde ben 12 13 günlerde oluyo evet çok akıntım oldu ıslak ıslak tuvalete gitmek zorunda kaldım heo ve kasıklarımda sancılanma ee sonrada geçti demekki yumurtladım

X