İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Hamile arkadaasları tebrik ederim bende prolaktin tedavisi görüyorum ilaç verdi 1 ay kullanıp tekrar hormon baktırıcam gögüslerim acayip ağrıyodu acıyodu bundanmıs demekki bu arada pco olmayanlar kafasına göre inofolic kullanmasın mutlaka doktora danışın
pco olmadigina cok sevindim canmm iyiki gittin ondan sonra bir skinti olmaz daha

Hamile arkadaasları tebrik ederim bende prolaktin tedavisi görüyorum ilaç verdi 1 ay kullanıp tekrar hormon baktırıcam gögüslerim acayip ağrıyodu acıyodu bundanmıs demekki bu arada pco olmayanlar kafasına göre inofolic kullanmasın mutlaka doktora danışın

Niye pco olmayanlar inofolic kullanmasın dediniz bir sıkıntı mı oldu sizde ?

pco olmadigina cok sevindim canmm iyiki gittin ondan sonra bir skinti olmaz daha
İnşallah zehracığım çok sağol :)

Niye pco olmayanlar inofolic kullanmasın dediniz bir sıkıntı mı oldu sizde ?

prolaktin degerini yukseltmis. buda gebelige engel oluyormus
evvet esma söylemiş kullanmadan önce 30 olan değerim yanlış tanı konulup pco denilince inofolic kullandım süt hormonumu dahada yükseltmiş bu da gebeliğe engel simdi onu düşürmek için uğraşıcam malesef bu 2 ayda inofolic harici birşey kullanmadım diğer değerlerimde yükselmiş fsh ve lh değerlerimide yükseltmiş inofolic pco tedavisinde kullanılan bi folik asit zaten içeriğinde yazıyor polikistik over tedavisinde kullanılır diye o yüzden doktorunuza danışarak alın normal folik asit kullanın ters etki yapabilir benimki gibi :KK43:

evvet esma söylemiş kullanmadan önce 30 olan değerim yanlış tanı konulup pco denilince inofolic kullandım süt hormonumu dahada yükseltmiş bu da gebeliğe engel simdi onu düşürmek için uğraşıcam malesef bu 2 ayda inofolic harici birşey kullanmadım diğer değerlerimde yükselmiş fsh ve lh değerlerimide yükseltmiş inofolic pco tedavisinde kullanılan bi folik asit zaten içeriğinde yazıyor polikistik over tedavisinde kullanılır diye o yüzden doktorunuza danışarak alın normal folik asit kullanın ters etki yapabilir benimki gibi :KK43:
ya kuzum. iyi ki fark ettin

ula .ne zehrasi esma:KK66:

sag ol canm benmm
Benim bir çocuğum var. Ama hatırlamıyorum 5 yıl oldu. sanırım adet günüm geçince test yapmıştım onda direk net iki çizgi görmüştüm. 2 gebeliğimde 2 aylık bir düşük oldu, onda da öğrendiğimde 7 haftalıktı :) bir cenaze vardı o zamanlar da adetimin geçtiğini hiç anlamamıştım. Sonra birgün baktım 2. adet bir hafta sonra ama ben bir öncekini olmamışım. e tabi teste ilk damlayı koyar koymaz C den önce T çizgisi çıkmıştı.
şimdide test delisi oldum:rolleyes: her ay yumurtlamadan sonra on defa yapıyorum yok yok :kahve:

çok tesekkur ederim canım amin bugün ultrasonda keseyi gördük doktor 4 hafta 2 günlük bebiş dedi allahım isteyen bekleyen herkese tatdirsin bu duyguyu muhteşem bir sey
Inş canım ya bizde çok ıstiyoruz allah nasip etsin bir an önce dualarınızı bekliyoruz :) bebiş günden güne daha sağlıklı olsun inş

X