İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Geçmiş olsun kaç kutu içmiştiniz bu ay ben de içtim de 1 kutu. Hata yaptım o halde 2. kutu almıştım içmeyeyim o halde :KK43:
Ben 6 kutu bitirdim canım pco var diye sen kafana göremi almıştın eğer açmadıysanız eczaneden folik asitle değiştir folidoce iyi bi folik asit ondan alabilirsin ya da doktorunuza danışın herkeste aynı etkiyi yaparmı bilemiyorum ama ben yaşadım gördüm malesef :KK43:

Ben 6 kutu bitirdim canım pco var diye sen kafana göremi almıştın eğer açmadıysanız eczaneden folik asitle değiştir folidoce iyi bi folik asit ondan alabilirsin ya da doktorunuza danışın herkeste aynı etkiyi yaparmı bilemiyorum ama ben yaşadım gördüm malesef :KK43:

Ben de doktora danışmadan denemek istemiştim hata yapmışım :KK43: İnşallah kötü bir etki yapmamıştır size çok geçmiş olsun inşallah hormon seviyeniz en kısa sürede düzelir :KK200:

ne bileyim canm. sabahtandir gorumcem yaziyorda yaxiyor dusuk degerin diue
Allahım yaa o çol biliyor. Hiç canını sıkma. Nasıl arttığı önemli demiştim sana.

Canlar kan verdim değerim 51 e düşmüş şükür insallah tamamen sıfırlanır :dua:
Aminn canım inşallah❤️

Canım test yaptım dayanamadım adete 3 gün kaldı kocaman bir negatif tertemiz
Canım test yapmak için çok erken. Eğer bir de kaset tipiyse varsa da çıkmaz.

Selam canlar :KK25:ben adet oldummm kesin yani hamile degilim :KK43: ne yapalim bu ay da nasip değilmiş :işsiz: herkese iyi gunler :kahve:
Canım gerçekten mi? Çok üzüldüm inanki. Artık ben kimseye yorum yapmamayayom bence. Bak beraber bekleyeceğiz gelecek ayı. Sana arkadaş mı yok? Bak çizkeki severim ama seni daha çok :KK66:❤️

Allahım yaa o çol biliyor. Hiç canını sıkma. Nasıl arttığı önemli demiştim sana.

Aminn canım inşallah❤️

Canım gerçekten mi? Çok üzüldüm inanki. Artık ben kimseye yorum yapmamayayom bence. Bak beraber bekleyeceğiz gelecek ayı. Sana arkadaş mı yok? Bak çizkeki severim ama seni daha çok :KK66:❤️
Ahaha hayırlısı ya üzülme ben üzülmedim daha önce de demistim artik hayirlisi neyse o olsun diyorum. Ben uzulmedim olsa da kabulum olmasa da ama eşim üzüldü kıyamam bu ay cok umutluydum cok çalıştım dedi :KK70:neyse canim ben bir iki ay ara verecegim zayiflamak icin hem okula baslayacagim yakinda daha iyi oldu Rabbim neylerse guzel eyler ❤ ben de seni severim şeyma bilirsin :KK66:

Ahaha hayırlısı ya üzülme ben üzülmedim daha önce de demistim artik hayirlisi neyse o olsun diyorum. Ben uzulmedim olsa da kabulum olmasa da ama eşim üzüldü kıyamam bu ay cok umutluydum cok çalıştım dedi :KK70:neyse canim ben bir iki ay ara verecegim zayiflamak icin hem okula baslayacagim yakinda daha iyi oldu Rabbim neylerse guzel eyler ❤ ben de seni severim şeyma bilirsin :KK66:
Hakkında hayırlısı canım vardır bunda da bi hayr :KK66:

Aminn canım inşallah❤️

bos konusuyor abisne dedim yuz verme dedi

X