İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar salı günkü beta hcg 1490 çıkmış.Bu akşam tekrar kan vericem İnşAllah sağlıklı artmıştır . Siz naptınız @canli anne @Ozgenin annesi kan verdnz mi?
oyy massallah bben bugun gidemdim. kise gelmedi cocuklara bakmaya esim izne ayrilacak pazartesi. gidecem. bitanm

kuzum diger ay bunu dene olmazsa birde adet biter bitmez basla. kuzum adete yakin daha munasebete girme. canmmm benmm diger aya daha guzel .sonuc alirsin giD gide yaklasiyon cancazim
Evet canim ates olcme yontemi deneyecegim ama bir iki ay vereceğim once biraz zayiflamam gerek insallah ondan sonra kaldigim yerden devam ❤

Ahaha hayırlısı ya üzülme ben üzülmedim daha önce de demistim artik hayirlisi neyse o olsun diyorum. Ben uzulmedim olsa da kabulum olmasa da ama eşim üzüldü kıyamam bu ay cok umutluydum cok çalıştım dedi :KK70:neyse canim ben bir iki ay ara verecegim zayiflamak icin hem okula baslayacagim yakinda daha iyi oldu Rabbim neylerse guzel eyler ❤ ben de seni severim şeyma bilirsin :KK66:
Canımm 2 ay sonra o zaman inşallah.❤️

Çok üzgünüm degerim 82.3 den 22ye düşmüş.İnşallah dış gebelik değildir:KK43:
Canım inan ben de çok üzüldüm :KK43: kimyasaldır bence. Geçmiş olsum :KK43:

Kızlar bişey sorcam ben demin gttim infolic combi aldm bu ilacı sadce pcolular mı kullanıyor bn pcolu değilm doktrda yazmadı bn aldm bişy olr mu

Allahım yaa o çol biliyor. Hiç canını sıkma. Nasıl arttığı önemli demiştim sana.

Aminn canım inşallah❤️

Canım test yapmak için çok erken. Eğer bir de kaset tipiyse varsa da çıkmaz.

Canım gerçekten mi? Çok üzüldüm inanki. Artık ben kimseye yorum yapmamayayom bence. Bak beraber bekleyeceğiz gelecek ayı. Sana arkadaş mı yok? Bak çizkeki severim ama seni daha çok :KK66:❤️
Kaset tipi olunca çıkmıyor mu ki?
Haklısın canım erken ama insan merak ediyor işte

X