İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Benimki de 22sinde geliyor. Yani seninkinden bir gün sonra düşün :KK66: hee bir de seninkinin mesela o günü boş, bir önü bir arkası dolu. Bu da şunu doğruluyor. Dün bir yazı okudum kızlar. Gebe kalma ihtimali en yüksek gün yumurglamadan önceki günmüş. Yalnız onun oranı da %26 düşünün yani. İkinci en yüksek oran da yumurtlamadan 2 gün önce %20lerde, 3. En yüksek gün ise yumurtlamadan bir gün sonra %10lara düşüyor yani. İhtimaller baya düşük. Zor olanı başaran hamişleri kutlar sağlık dilerim :KK66: ❤️

Demediysem düşündüm o zaman

Dedin dedin ❤ bakalım tutacak mi? Bir kac gune belli olur. Benim taslar yeni oturdu. Gecen hafta bugun 1 damla kan gelmis muhtemelen o gun ovulasyon gunumdu yani gec dollenme olmus olabilir. Yada adet olacagim kendimi avutuyorum

Ahahah sen de haklısın canımm :KK66:

çizkekim çizkek çok severim biliyorsun demi? Ben sana hamilesin bence demiş miydim?

Her ay aynı heycanla denemeye devam esmam sadece ekstra hiç bir şey yapmadan. Yapınca sonra ader olunca çok üzülüyorum. Ama bir dua öğrendim, hatta bugün o duayı okuduğu ay hamile kalan biriyle tanıştım. Sadece onu yapacağım.

Tabiki canım. Memnunsan sıkıntı yok. Sen baan bakma.

Oyy inşallah @Kutsal panter kutsalım panterim :KK66: ❤️
Yok canım ne demek estagfurullah

Yok daha belli degil Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare ortaligi karıştırdı :KK70:
Ahh şu dilim...
Ahh dilim dilim,
Sen ettin beni dilim dilim :KK66:

Allah söyletti belki ❤:KK66:
İnşallah.

O duayı biz de öğrenebiliyor muyuz ? :)
Yani kızlar herkesin bu konudaki inancını ve yaklaşımını bilemem ama ben deneyeceğim ve tabi inanarak. 7 kişi aynı elmaya bir kere ibrahim suresi okutuyorsun. Sonra onun yarısını eşin, yarısını kadın çekirdekleri ve kabukları dahil yiyorsun.

Ahh şu dilim...
Ahh dilim dilim,
Sen ettin beni dilim dilim :KK66:

İnşallah.

Yani kızlar herkesin bu konudaki inancını ve yaklaşımını bilemem ama ben deneyeceğim ve tabi inanarak. 7 kişi aynı elmaya bir kere ibrahim suresi okutuyorsun. Sonra onun yarısını eşin, yarısını kadın çekirdekleri ve kabukları dahil yiyorsun.
İçinde dua ve sure oldu mu inanırım da Allah’ın hikmeti sen dene canım ben de denemek isterim inşallah hayırlı sonuç alırsın

İyi gecelr kizlar @canli anne hayşrlı ugurlu olsun kuzum sağlikla al kucagına inşalalhh :anneadayı::KK200: @cheesecake-im sende hamilesin sanirim canım gözün aydin :KK200::anneadayı: çok sevindim vallahi
Sen de yakında hamiş olacaksın sanki :) cheesecake-im cheesecake-im inşallah Allah söyletiyordur bebeğin seninledir ❤️

X