İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ahahah sen de haklısın canımm :KK66:

çizkekim çizkek çok severim biliyorsun demi? Ben sana hamilesin bence demiş miydim?

Her ay aynı heycanla denemeye devam esmam sadece ekstra hiç bir şey yapmadan. Yapınca sonra ader olunca çok üzülüyorum. Ama bir dua öğrendim, hatta bugün o duayı okuduğu ay hamile kalan biriyle tanıştım. Sadece onu yapacağım.

Tabiki canım. Memnunsan sıkıntı yok. Sen baan bakma.

Oyy inşallah @Kutsal panter kutsalım panterim :KK66: ❤️
seymM tabiki rabbimden dilemek en onemli sey. amA ben inaniyorm

seymM tabiki rabbimden dilemek en onemli sey. amA ben inaniyorm
Ben de canımcım.

Niye canim daha sonra ayni yontemle hamile olup olmadigini da öğrenebilirsin
Sonucu öğrenmen açısından güzel bir yöntem haklısın onda. Ama her gün ölçmek not almak, bişeylere bağlı hissetmek beni daha da moda sokuyor. Sonra daha çok üzülüyorum.

Ben de canımcım.

Sonucu öğrenmen açısından güzel bir yöntem haklısın onda. Ama her gün ölçmek not almak, bişeylere bağlı hissetmek beni daha da moda sokuyor. Sonra daha çok üzülüyorum.

Haklısın canım ama bu son sefer olacaksa neden olmasin bu ay bir de bunu dene hic denemedin sonucta :KK66: hem ben de hamile degilsem deneyeceğim. Yanilma payi cok azmış

Kuzular nasılsınız hayırlı geceleriniz olsun:)

Bu arada hayırlı olsun ablam rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :KK200:

Haklısın canım ama bu son sefer olacaksa neden olmasin bu ay bir de bunu dene hic denemedin sonucta :KK66: hem ben de hamile degilsem deneyeceğim. Yanilma payi cok azmış
Çok haklısın çizzz'immm. Fakat bu ay bir salayım ayların stresini bir atayım. Gelecek adetimde doktor kontrolü sonrasında da ateş ölçeri yaparım. Daha iyi olur :KK66:

:) abla giremiyorum pek fazla iş güç kafayı fazla takmayayım diye geziyorum ancak . En son yumurtlama gününü silikleştiği günü değerlendirdim testi bıraktım işte hayırlısı artık
al iste. ikinci seyma yav. cocuk istemiyormusunz siz yahu yok takmiyorm falan demeyin .hem ne denemkten ne zarar gekir inss tutmustr .bitanm

X