İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ya ben iradesi kuvvetli biri değilim ya bu yemek konusunda ben zayıftım da hafızlıkta aldım öyle kaldı bana :/
Ben bekarken de 70 kiloydum çok şikayetçi değildim kilomu belli etmiyordm 99 kiloykrnde kimse inanmiyorfu o kadar olduğuma... Benn 10 11 ayda yavaş yavaş 11 kiloya yakın verdim ama su an durdu işte birazda moral etkiliyor beni modum düşukken dikkat etmiyirum

Bana da kimse inanmıyo herkes 70 75 diyo amaaaa maalesef bildiğin 87 belki 89 bile olmus olabilir :/

Ben de aynı canim lohusayken sütün yok sütün yok bu cocuk ac deyip durdular sonra onu ye sut yapar bunu ye sut yapar al sana süt. Süt yok hepsi kilo oldu

Ben de aynı canim lohusayken sütün yok sütün yok bu cocuk ac deyip durdular sonra onu ye sut yapar bunu ye sut yapar al sana süt. Süt yok hepsi kilo oldu
Aynen kız benim kız emmedi de zaten bi ay sarılık olmuştu hastane git gel uyumuyordum da hastanede kalirkrn kiza bakacam diye abur cubur yedim 40 günde aldım zaten ne aldimsa doğumda hamile kaldığım kilomdydim

Aynen ya biz biliyoruz ya eski kikomuzu istiyoruz çok sinir bozucu yepyeni kıyafetlerim var dolap bekliyor içine giremiyorum
Bende böyle göbeksiz halimi özledim yaaaa dümdüz bi insandım ben bende triko elbiselere bayılıyorum dar elbiselere ama nerde giyebilmekkk

Bende bende kuzum varmi artiran
Aman artmasın sayımız, kız bu kasım ayı da herkese uğurlu gelmişti. Bizim de gelecek ay olsun inşallah. Anam ailede herkesin ilk denemesinde oldu bebişleri, hayır bi de öyle yumurtlama günğ falan hiçbişey bilmiyorşar soruyorum o ne ya diyorlar, yapıyon yatıyon oluyor işte çocuğun diyorlarBir benimki uzuyor

Yok tatlim iyi niyetinden kimsenin şüphesi yok oyle kendine stres yapma burasi herkese acik bir platform herkes kendi görüşünü belirtmekte özgür sonucta ❤ seviliyorsun ❤ çizkek sev
Sen de seviliyorsun canımcım. Çizkeki de severim seni de. O zaman yarın git erken gebelik testi al

Kuzu 19 Kasım bat artık adet olduktan sonra bakarım ona da benim adetim aksayacak mı ki:/
Canım sen tekrar adet olurmusun ki? Bu süreç nasıl oluyor tam bilmiyorum ama bence olmazsın sanki?

Kızlar ben de yıllarca zayıflığımla alay edilmesinden bıkmıştım. Hiç kilo alamazdım hep dalga geçerlerdi benimle, dünyayo yerdim de alamazdım boyum 1.65 bu arada. Evlendim 48 kiloyla. Sonra iyice zayıfladım 46 kiloyu gördüm. Artık psikolojim yerle bir olunca sıkı bir kilo alma diyetine başladım. 46 dan 58 kiloya çıktım. Ama 58 kiloda aşırı göbeğim çıktı. Biraz verdim. Şu an 55 kiloyum ama alana kadar öldüm sanırım vermek de öyle zor sizin için. İradeli olun isteyin yapabilirsiniz.

Tamam tamam alacağım ❤

Sanırım ikinci kez gelen şeffaf uzayan akıntı olunca tuttu benimki.Gecikmenin 4.günü bugün.Az mı acaba? A Annelerin en yorgunu
Hayırlı olsun canım inşallah sağlıkla kucağına almak nasip etsin Rabbim. Normal değerin bi sorun yok önemli olan 2 günde bir en az % 60 oranında değerin artıyor olması . 2 -3 günde bir bakalım dedimi doktor?

Artk cok kötym dua edin artk yorldm
Zehramm üzülme, kendini çok harap etme. İlk gün diye şimdi sen üzülürsün bak sıklıkla bıraya takıl, kafan dağılır. Yürüyüşe çıkmak da iyi geliyor. Seni öyle iyi anlıyorum ki ama kafanı ona odaklayınca hiç işin içinden çıkamazsın canım. Bak eğer belediyenin yüzme tesisi falan varsa yazıl, çok iyi gelir.

kizlar gozum kapaniyor sabah erken kalkacam zaten genelde erken kalkiyom hadi fazla gurultu yapmayin .uyyayim tammam mi
Gittikçe daha erken uyuyacaksın esmam. Hadi iyi geceler
Ahh şu insanlar. Ne geldiyse başımıza baskıdan geldi.

Bende böyle göbeksiz halimi özledim yaaaa dümdüz bi insandım ben bende triko elbiselere bayılıyorum dar elbiselere ama nerde giyebilmekkk
Oyy ne masum hayal. Sizleri anlıyorum inşallah verirsin canım.

Malesef canım car car konusur herkes bilip bilmeden ama stresi sana kalir sonuc ne oldu sütüm varken olmadığını düşünüp stres yaptim stres yaptikca yedim stres yaptikca sütüm azaldi doktor sütün yetiyor dedigi halde bi onlara yettiremedim sonra da sütü birakti zaten aylarca ugrastim. Kendimi hep eksik hissettim. Zordu yani benim icin. Simdi tecrübeliyim ama artik kimsenin dedigini takmayacağım bebegim saglikliysa kimsenin dedigini umursamayagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…