İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Aman artmasın sayımız, kız bu kasım ayı da herkese uğurlu gelmişti. Bizim de gelecek ay olsun inşallah. Anam ailede herkesin ilk denemesinde oldu bebişleri, hayır bi de öyle yumurtlama günğ falan hiçbişey bilmiyorşar soruyorum o ne ya diyorlar, yapıyon yatıyon oluyor işte çocuğun diyorlar:KK70:Bir benimki uzuyor :KK70:

Sen de seviliyorsun canımcım. Çizkeki de severim seni de. O zaman yarın git erken gebelik testi al:sopa:

Canım sen tekrar adet olurmusun ki? Bu süreç nasıl oluyor tam bilmiyorum ama bence olmazsın sanki?

Kızlar ben de yıllarca zayıflığımla alay edilmesinden bıkmıştım. Hiç kilo alamazdım hep dalga geçerlerdi benimle, dünyayo yerdim de alamazdım :KK43: boyum 1.65 bu arada. Evlendim 48 kiloyla. Sonra iyice zayıfladım 46 kiloyu gördüm. Artık psikolojim yerle bir olunca sıkı bir kilo alma diyetine başladım. 46 dan 58 kiloya çıktım. Ama 58 kiloda aşırı göbeğim çıktı. Biraz verdim. Şu an 55 kiloyum ama alana kadar öldüm sanırım vermek de öyle zor sizin için. İradeli olun isteyin yapabilirsiniz.
Canım normal adet oluyorsun diye biliyorum ama yanlışsa bilen düzeltsin

Zehramm üzülme, kendini çok harap etme. İlk gün diye şimdi sen üzülürsün bak sıklıkla bıraya takıl, kafan dağılır. Yürüyüşe çıkmak da iyi geliyor. Seni öyle iyi anlıyorum ki ama kafanı ona odaklayınca hiç işin içinden çıkamazsın canım. Bak eğer belediyenin yüzme tesisi falan varsa yazıl, çok iyi gelir.

Gittikçe daha erken uyuyacaksın esmam. Hadi iyi geceler :KK66:

Ahh şu insanlar. Ne geldiyse başımıza baskıdan geldi.

Oyy ne masum hayal. Sizleri anlıyorum inşallah verirsin canım.
Umutsuz vakayım canım ben :KK70:

Zehramm üzülme, kendini çok harap etme. İlk gün diye şimdi sen üzülürsün bak sıklıkla bıraya takıl, kafan dağılır. Yürüyüşe çıkmak da iyi geliyor. Seni öyle iyi anlıyorum ki ama kafanı ona odaklayınca hiç işin içinden çıkamazsın canım. Bak eğer belediyenin yüzme tesisi falan varsa yazıl, çok iyi gelir.

Gittikçe daha erken uyuyacaksın esmam. Hadi iyi geceler :KK66:

Ahh şu insanlar. Ne geldiyse başımıza baskıdan geldi.

Oyy ne masum hayal. Sizleri anlıyorum inşallah verirsin canım.
Valla seymam bilmyorm 3 sendr hep bu ay mı milletin banaa acayip bakşları artk kocamın ne kadr özl3m çektgni görmek istedgni görmek o kadr kmtü olyorm ki bilmyorm ama eşim yürüyüşe izin vermyor bizim buralar pek tekin değil yüzmede bilmyorm kuzm öle bi ortamdaym ki eşim şuan yaralı eli kesildi çok fena onla ugrasyorm Allahım csnma sağlık versn ne diyeym

Valla seymam bilmyorm 3 sendr hep bu ay mı milletin banaa acayip bakşları artk kocamın ne kadr özl3m çektgni görmek istedgni görmek o kadr kmtü olyorm ki bilmyorm ama eşim yürüyüşe izin vermyor bizim buralar pek tekin değil yüzmede bilmyorm kuzm öle bi ortamdaym ki eşim şuan yaralı eli kesildi çok fena onla ugrasyorm Allahım csnma sağlık versn ne diyeym
Allah yardım etsin canım senin sorun neydi

Hayırlı olsun canım inşallah sağlıkla kucağına almak nasip etsin Rabbim. Normal değerin bi sorun yok önemli olan 2 günde bir en az % 60 oranında değerin artıyor olması . 2 -3 günde bir bakalım dedimi doktor?
Kan vermeden önce söylemişti 1000 den aşağı çıktığı durumlarda 2güne 1 tekrarlanır demişti.Daha sonucu gostermedim.Yarın giderim,gitmisken kan veririm yine

Hayırlı olsun canım inşallah sağlıkla kucağına almak nasip etsin Rabbim. Normal değerin bi sorun yok önemli olan 2 günde bir en az % 60 oranında değerin artıyor olması . 2 -3 günde bir bakalım dedimi doktor?
Amin inşallah canım,sende sağ salim kucagina al inşallah.

Günaydın kızlar

Eklentiler

• 60552F9C-CBB6-46D1-AF82-DABC8CAD9F0C.jpeg
    60552F9C-CBB6-46D1-AF82-DABC8CAD9F0C.jpeg
    49 KB · Görüntüleme: 21
Selam kizlar aklima bişey geldi eşimde bir sorun yok fakat. Keçi boynuzu kürü başlasammi fayda görürmüyüm kullananiniz oldumu :110:
Ben eşime akşamları 1 tatlı kaşığı içiriyorum keçi boynuzu özü eğer sen yapabiliyorsan sabah akşam yap özellikle aç karnına canım bir de erkekler için çakşır otu iyiymiş sorun olmasa da fazladan zarar gelmez ben henüz onu içirmedim keçi boynuzuyla devam :eğlence:

Heeee öyle desene kız :))) belli marka var mı pekmezinde bilmiyorum da ben :) kendisini 2 3 kere yemek lazımmış suyunu içmeyi hiç duymadım canım sende iç tabiki bu arada :))
Harnuptu markası galiba eczaneden aldık canım tadıda güzel geldi eğriçayırın içmiştik daha önce o daha acıydı sanki :KK45:pekmez değil öz olacak kuzu pekmez sıcak işlem görüyor soğuk sıkım keçiboynuzu özü olmasına dikkat et :KK16:Meyvesini kaynatıp suyunu içen var öyle eline alıp yiyen var ama daha uğraştırıcı diye özünü kullanan çok :kahve:

Kızlar pco ile ilgili bir çok yazı okudum dün oturdum nedir ne değildir diye şu aspir yağlarını da falan aldım ya ne işe yarıyorlar da sonuç alınabiliyor diye pco hastaları biliyorsunuzdur belki ama dikkati yeniden çekelim :deli:Pco aslında yenilmeyecek bir rahatsızlık değil alt katmanında insülin direnci yatıyor insülin direncini kırmamız için kilo vermemiz ufakta olsa vermemiz zayıf bile olsak bunu doktor söylerdi sebebini anlamazdım meğersem o direnci kırmak içinmiş:KK51:daha sonra hayatımıza sporumuzu eklememiz gerekiyor. İnsülin direncini kıracak şekilde yemek düzenimizi oluşturmak beyaz ekmek ve türevlerini çıkarmak yerine sebze protein balık omega3 tarzı yağları almak gibi ve buna bağlı bitkisel kürleri denemek yararımıza olacak. Bitkisel içecekler hayıt tohumu + aslan pençesi + yeşil çay bunlar etkiliyor hormonları da düzenliyor. Aspir yağı ve keten tohumu yağı ekstradan sirke ve çörek otuna da başladım bunlarında tek amacı insülini düşürmek omega3 de sağlıyor buda hamile kalmaya yardımcı :kahve:bununla beraber şeker ihtiyacımız azalıyor ve yumurtlamaya düzene girmeye tıkır tıkır çalışmaya başlıyor:KK75: şeker tatlı ve aşırı meyvelerden kaçınmamız gerekiyor yani bizim asıl alt katmanda yatan sıkıntı insülin :KK54:

X