İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ahahah kız aslında ben çok severim yaaa. Sen sevmiyor musun gerçekten. Eşim de bayılır.

Seni gördüm daha iyi oldum Zehram. Bitt mi adetin?

Kız şaka bir yana meryl streep meryl streep e hamilesin diye ısrar edip hamile çıkmayınca artık kimseye kesin konuşup yönlendirmek istemiyorum. Benim yüzümden insanlar umutlanmasınlar.
Canım bu konuda bir üzüntün veya kendi kendine aldığın bir kararın olmasin. Hiçbirimiz jinekolog ya da kader yazan değiliz. Sen hislerini söyledin sadece. ben de bana hamilesin dedi kesin hamileyim diye sevinmedim. senin tabirinle hamile çıkmayınca da üzülmedim çunku bir yere yönlenmiş değildim. rahat olabilirsin.

20181213_095010.jpg

Aman artmasın sayımız, kız bu kasım ayı da herkese uğurlu gelmişti. Bizim de gelecek ay olsun inşallah. Anam ailede herkesin ilk denemesinde oldu bebişleri, hayır bi de öyle yumurtlama günğ falan hiçbişey bilmiyorşar soruyorum o ne ya diyorlar, yapıyon yatıyon oluyor işte çocuğun diyorlar:KK70:Bir benimki uzuyor :KK70:

Sen de seviliyorsun canımcım. Çizkeki de severim seni de. O zaman yarın git erken gebelik testi al:sopa:

Canım sen tekrar adet olurmusun ki? Bu süreç nasıl oluyor tam bilmiyorum ama bence olmazsın sanki?

Kızlar ben de yıllarca zayıflığımla alay edilmesinden bıkmıştım. Hiç kilo alamazdım hep dalga geçerlerdi benimle, dünyayo yerdim de alamazdım :KK43: boyum 1.65 bu arada. Evlendim 48 kiloyla. Sonra iyice zayıfladım 46 kiloyu gördüm. Artık psikolojim yerle bir olunca sıkı bir kilo alma diyetine başladım. 46 dan 58 kiloya çıktım. Ama 58 kiloda aşırı göbeğim çıktı. Biraz verdim. Şu an 55 kiloyum ama alana kadar öldüm sanırım vermek de öyle zor sizin için. İradeli olun isteyin yapabilirsiniz.
Kız seyma nasıl kilo aldın banada anlat bende zayıfım alamıyorum yaa üff :KK43:

Ben de doktora gittim demiştimya doktor kesinlikle pco olmadığımı söyledi bu arada tedaviye başlamamızı önerdi polaktinim 30dan 50ye yükselmiş iki ayda inofolicdenmi oldu acaba cok yüksek dedi :KK43:

X