İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canım normal adet oluyorsun diye biliyorum ama yanlışsa bilen düzeltsin

Umutsuz vakayım canım ben

Valla seymam bilmyorm 3 sendr hep bu ay mı milletin banaa acayip bakşları artk kocamın ne kadr özl3m çektgni görmek istedgni görmek o kadr kmtü olyorm ki bilmyorm ama eşim yürüyüşe izin vermyor bizim buralar pek tekin değil yüzmede bilmyorm kuzm öle bi ortamdaym ki eşim şuan yaralı eli kesildi çok fena onla ugrasyorm Allahım csnma sağlık versn ne diyeym

Allah yardım etsin canım senin sorun neydi

Kan vermeden önce söylemişti 1000 den aşağı çıktığı durumlarda 2güne 1 tekrarlanır demişti.Daha sonucu gostermedim.Yarın giderim,gitmisken kan veririm yine

Amin inşallah canım,sende sağ salim kucagina al inşallah.

Selam kizlar aklima bişey geldi eşimde bir sorun yok fakat. Keçi boynuzu kürü başlasammi fayda görürmüyüm kullananiniz oldumu
Ben eşime akşamları 1 tatlı kaşığı içiriyorum keçi boynuzu özü eğer sen yapabiliyorsan sabah akşam yap özellikle aç karnına canım bir de erkekler için çakşır otu iyiymiş sorun olmasa da fazladan zarar gelmez ben henüz onu içirmedim keçi boynuzuyla devam

Heeee öyle desene kız :))) belli marka var mı pekmezinde bilmiyorum da ben :) kendisini 2 3 kere yemek lazımmış suyunu içmeyi hiç duymadım canım sende iç tabiki bu arada :))
Harnuptu markası galiba eczaneden aldık canım tadıda güzel geldi eğriçayırın içmiştik daha önce o daha acıydı sanki pekmez değil öz olacak kuzu pekmez sıcak işlem görüyor soğuk sıkım keçiboynuzu özü olmasına dikkat et Meyvesini kaynatıp suyunu içen var öyle eline alıp yiyen var ama daha uğraştırıcı diye özünü kullanan çok

Kızlar pco ile ilgili bir çok yazı okudum dün oturdum nedir ne değildir diye şu aspir yağlarını da falan aldım ya ne işe yarıyorlar da sonuç alınabiliyor diye pco hastaları biliyorsunuzdur belki ama dikkati yeniden çekelim Pco aslında yenilmeyecek bir rahatsızlık değil alt katmanında insülin direnci yatıyor insülin direncini kırmamız için kilo vermemiz ufakta olsa vermemiz zayıf bile olsak bunu doktor söylerdi sebebini anlamazdım meğersem o direnci kırmak içinmişdaha sonra hayatımıza sporumuzu eklememiz gerekiyor. İnsülin direncini kıracak şekilde yemek düzenimizi oluşturmak beyaz ekmek ve türevlerini çıkarmak yerine sebze protein balık omega3 tarzı yağları almak gibi ve buna bağlı bitkisel kürleri denemek yararımıza olacak. Bitkisel içecekler hayıt tohumu + aslan pençesi + yeşil çay bunlar etkiliyor hormonları da düzenliyor. Aspir yağı ve keten tohumu yağı ekstradan sirke ve çörek otuna da başladım bunlarında tek amacı insülini düşürmek omega3 de sağlıyor buda hamile kalmaya yardımcı bununla beraber şeker ihtiyacımız azalıyor ve yumurtlamaya düzene girmeye tıkır tıkır çalışmaya başlıyor şeker tatlı ve aşırı meyvelerden kaçınmamız gerekiyor yani bizim asıl alt katmanda yatan sıkıntı insülin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…