İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

@Seymaaao kuzum benim şey ilk 1.5 ay olmadı zaten:olamaz::olamaz::olamaz: sonra öyle takip falan yok zaten ben bu siteye girene kadar hiçbişey bilmiyordum öyle sonra Nisan’da hamile kalmışım ama dış gebelikmiş megerse sonra onu kaybettikten sonra 6 ay korundum korunmayı bıraktığım zaman direk hamile kalmışım
Geçmiş olsun canım,Allah bir daha yasatmasin dış gebeligi..Bişey sorsam affına sığınarak.Omuzların ağrıyor muydu dış gebelikde?

Ah ah..30yasina kadar ikinciyi yapar çocuk işini bitiririm diye nasıl büyük konustuysam zamanında Allah nasip etmedi
dun benm evli gorumcem diyor ben iki den sonra aslA yapmam sen nasl edecen 4 cocukla dedim ole deme millet cocuk olsun diye dunyalarini satiyor allahin gucune gder guya beni asalayack ben onu kapak yaptikca yaptim en son sustu:)

Geçmiş olsun canım,Allah bir daha yasatmasin dış gebeligi..Bişey sorsam affına sığınarak.Omuzların ağrıyor muydu dış gebelikde?
Yok ne kuzum ne affı falan ask olsun yaşamışım geçirmişim tabiki sorabilirsin amin bu arada Rabbim hiç kimseye yasatmasın.. canım benim onda belim cok agırıyodu omuzlarımda agrıyodu sanki tam emin değilim de benim omuzlarım şuanki kimyasal gebeliğim de cokkk ağırdı böyle sürekli kütletiyodum rahatlayayım diye

dun benm evli gorumcem diyor ben iki den sonra aslA yapmam sen nasl edecen 4 cocukla dedim ole deme millet cocuk olsun diye dunyalarini satiyor allahin gucune gder guya beni asalayack ben onu kapak yaptikca yaptim en son sustu:)
Asla xemiyorum ama bende hep iki cocuk yeter maddi manevi yetmek icin diordum ama bklm Rabbim ikinciyi nasip edecek mi su an ki dusuncem daha farkli mesela

Gorumce görmeyim seni ömrümce diyeydin

millet rahatta ondan bak gecen bir kadin gordum hangi. ulke oldugunu demek istemiyorum anlmissinzdir bebek kucaginda 3 aylik gebelik testi almis kasmayin kendinizi cocuktan zarar gelmez. dunyaya gelen buyuyor
Dün test alırken ayni manzara vardı eczanede.Kucağında bebek test aliyodu göçmen arkadaş

X