İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

4-5 aydır bizim de canım. Çok yok aramızda. Ama ben bu ay adet olursam 3. Günü doktora gideceğim kesin kararlıyım. Onu da @Kutsal panter önerdi. Sağolsun.

2 ay dediğin nedir ki olacaksa o kadar kısa zamanda beklerim hiç de dert etmem. Aslında biz görürsük ya, biz ne silikler gördük canımcım❤️ :KK66: Cumayı iple çekiyorum canım. Hayır olsun inşallah. Güzel haberini almak beni çok mutlu edecek. ❤️

Kız bırak adamcağızı seslensin ❤️ :KK66:
inşAllah canım,seninde güzel haberlerin beni çoookkk mutlu edecek:emir_bebek:

Hayır canım,sağlık ocağında verdim ya yarın çıkar dediler ama şimdi baktım netten laboratuvara alınmış.Birkaç saate görürüm.Bulantim var,kahvaltı bile yapamadım bu saat oldu
senin sabah oluyor benm oglen. basliyor gece uyuyana kadrr. bende kahvalti yapmiyordum bugun cocuklarla yedim biseler

de get:KK66: sen oyle san
Ablaaaaa :))) de gettt ahahah ben az mı kullanırdım bu sözü lisedeyken yaaaa :))) tamam ben öyle sanayım boşver keşke melek olabilsek :) melek olsaydım uçar hepinizin yanına gelip güzel annelerin yanağına gizliden bi öpücük kondururdum :KK36::KK15:

Ablaaaaa :))) de gettt ahahah ben az mı kullanırdım bu sözü lisedeyken yaaaa :))) tamam ben öyle sanayım boşver keşke melek olabilsek :) melek olsaydım uçar hepinizin yanına gelip güzel annelerin yanağına gizliden bi öpücük kondururdum :KK36::KK15:
onun icin nelek olmana gerek yok emojelerle de yapabilirsin teknolojinin gozunu seveyim:)

X