İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Peri Tozuu Peri Tozuu biz seninle ilk haziranda konuşmaya başlamıştı isim farklyd ama o zmndan beri bende hala bisey yok eyluldeki kimyasal dışında...
Senin adina cok sevndm ama hamile haberini ilk duydugumda cok fqzla test yapirdun sen o zmn pco vardi snrm sende adetlerin duzensizdi oyle hatrliom
Aynen canm adetlerim düzensizdi hemde bayaaaa. Çok şükür meleğim geldi❤ Darısı senin başına ❤

Canım benim,ben evlendigim ay hamile kaldım kizimda.sonra 5sene korundum.4senedirde olmuyodu.Kaynanam bile iki insan görünce hemen bebek mevzusu açıyordu.İnsan hassas oluyor.En son aldım karşıma kaynanami dedim bana bak bu kızı ben dogurmadim mi,niye insan içinde bana kısır muamelesi yapiyosun.Ogün bugün açmadı konuyu.
Spirallemi korundunuz

Canım benim,ben evlendigim ay hamile kaldım kizimda.sonra 5sene korundum.4senedirde olmuyodu.Kaynanam bile iki insan görünce hemen bebek mevzusu açıyordu.İnsan hassas oluyor.En son aldım karşıma kaynanami dedim bana bak bu kızı ben dogurmadim mi,niye insan içinde bana kısır muamelesi yapiyosun.Ogün bugün açmadı konuyu.
Cok dusuncesizler cidden insan oncesinde olmus olsa da bi cocugun varkem boyle denmesi seni daha da stre yapiyor

Maşallah canım. Şükrünü yapmayı ihmal etme ve seni tanıyanlara yüzyüze de çok söyleme derim. Nazara çok inanırım da ben.❤️

Bak işte hiç belli olmuyor demekki tamamen nasip. Allah bir daha çok aratmazın çok bekletmesin inşallah. Tabi istediğin zaman. Bize de 48 ay sabretmen ders olsun ❤️

İstediğin zaman hep olmuş aslında. Canım inşallah bu son olur. Artık sağlıklı bür gebelik yaşarsın Zehraammm❤️

Bu ay son olsun inşallah. Kızın ne zaman olmuştu canım?

Canım evet sanki yaklaşmış gibi. Ama bak şu da olabiliyor bazen bir önceki günden daha çok silikleşiyor. Ben de öyle olmuştu hatta bırakıyordum yapmayı sanırım yumurtlamıyorum deyip, sonra ısrar üzerine devam ettim. Yani bazen de belli olmuyor. ❤️
İnsallah canım insallah hem sana hem bana hem de bütün isteyenlere ❤️❤️❤️

X