İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

millet rahatta ondan bak gecen bir kadin gordum hangi. ulke oldugunu demek istemiyorum anlmissinzdir bebek kucaginda 3 aylik gebelik testi almis kasmayin kendinizi cocuktan zarar gelmez. dunyaya gelen buyuyor
Allah tan hayırlısı fazla plan yapioruz snm herdey ondan oluyo biz hep kizimiz okula baslasin oyle olsun ikinci dioduk sonradan degst fikrimiz ama iste.. Bi laf var ya kul hesap yapar kader gulermis die nasip kismet hersey

Ikinci olursa insAllah belki 3u goze alabilirim biz 5 kardesiz esim 3
tabiki bitanm ole dusun iste ben esimle evlenirke n hic biseyimiz. yoktu ustelik borcumuz vardi ama hemn hamile. kaldim calistim. kizim 10 aylikken esim askere giitti ben gene calisiyorm kizim 17 aylikken ogluma hamile kaldim gene calistim kizim oldu gene calistim. isi biraktim cunku durumuz iyi oldu ben bu kadar cabalamasaydim ne cocuk olurdu ne de. borc kapanirdi gene oldu rabbime sukur olsun onda bakarim

tabiki bitanm ole dusun iste ben esimle evlenirke n hic biseyimiz. yoktu ustelik borcumuz vardi ama hemn hamile. kaldim calistim. kizim 10 aylikken esim askere giitti ben gene calisiyorm kizim 17 aylikken ogluma hamile kaldim gene calistim kizim oldu gene calistim. isi biraktim cunku durumuz iyi oldu ben bu kadar cabalamasaydim ne cocuk olurdu ne de. borc kapanirdi gene oldu rabbime sukur olsun onda bakarim
Su an bizim sadece ev borcumuz var ama gozumdr cok buyuyor snrm

kızlar bi bakarmısınız bu gitgide koyu oluyo acaba yumurtlama yaklaştığı içinmi yoksa hep böylemi

Eklentiler

• 80359434-ADE3-4AF6-8B15-C8929DB86581.jpeg
    80359434-ADE3-4AF6-8B15-C8929DB86581.jpeg
    103,7 KB · Görüntüleme: 31
kizlar birde. bise diyecm ben bu ay adetten sonra idrar sokturucu kullandim. idrar yollari temizlensin diye eger boyle bir sikayetinz varsa. kullanin derim hamile kalmayi kolaylastriyor
Doktor mu yazdi onu sanki kafamiza gore kullanamayiz gibime geliyor ben yeni kan idrar verdim enfeksiyon vs yok temiz çıktı

Evett size biiiirr soruuu. Herkes kaçıncı ay denemesi olduğunu yazabilir mi? Hamiş olanlarda kaçıncı ayında hamile kaldıklarını yazabilirler. Merakla bekliyorum cevapları. ❤️
36 ay sonra :) o da biraz zorla oldu :rapci: baktık biz yapamıyoruz bari tüp bebek olsun deyip doktorumuzun ellerine bıraktık kendimizi :KK19: çok şükür ilk seferde oldu..

İlk aydan hamile kaldım canım şükür ❤
Maşallah canım. Şükrünü yapmayı ihmal etme ve seni tanıyanlara yüzyüze de çok söyleme derim. Nazara çok inanırım da ben.❤️

Canım ya sorma,her ay hamileydim bana göre öyleki hayatımın en düzensiz regl zamanlarını yaşadım.Psikoloji yerlerdeydi.Kızım evlendiğim ilk ay tutunca ikincide öyle olur sandım.ilk deneme kasım 2014 dü.Nasıl adapte olduysam şubata kadar adet olamadım.Sonraki aylar da hep gecikmeli oldu.Heh tuttu diyordum hep hüsran.
Bak işte hiç belli olmuyor demekki tamamen nasip. Allah bir daha çok aratmazın çok bekletmesin inşallah. Tabi istediğin zaman. Bize de 48 ay sabretmen ders olsun ❤️

Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare kuzum benim şey ilk 1.5 ay olmadı zaten:olamaz::olamaz::olamaz: sonra öyle takip falan yok zaten ben bu siteye girene kadar hiçbişey bilmiyordum öyle sonra Nisan’da hamile kalmışım ama dış gebelikmiş megerse sonra onu kaybettikten sonra 6 ay korundum korunmayı bıraktığım zaman direk hamile kalmışım
İstediğin zaman hep olmuş aslında. Canım inşallah bu son olur. Artık sağlıklı bür gebelik yaşarsın Zehraammm❤️

Haziranda denemeye başlamıştık bu 7inci ay oluyor snrm cnm
Bu ay son olsun inşallah. Kızın ne zaman olmuştu canım?
kızlar bi bakarmısınız bu gitgide koyu oluyo acaba yumurtlama yaklaştığı içinmi yoksa hep böylemi
Canım evet sanki yaklaşmış gibi. Ama bak şu da olabiliyor bazen bir önceki günden daha çok silikleşiyor. Ben de öyle olmuştu hatta bırakıyordum yapmayı sanırım yumurtlamıyorum deyip, sonra ısrar üzerine devam ettim. Yani bazen de belli olmuyor. ❤️

36 ay sonra :) o da biraz zorla oldu :rapci: baktık biz yapamıyoruz bari tüp bebek olsun deyip doktorumuzun ellerine bıraktık kendimizi :KK19: çok şükür ilk seferde oldu..
Şükürler olsun ki tüp bebek işe yaramış, canım bir daha ki sefere hiç uğraşmazsınız inşallah. Kendiliğinden oluverir❤️

X