İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Evett size biiiirr soruuu. Herkes kaçıncı ay denemesi olduğunu yazabilir mi? Hamiş olanlarda kaçıncı ayında hamile kaldıklarını yazabilirler. Merakla bekliyorum cevapları.
İlk gebelik 3.ayda korunurken ama düşük oldu.
Ben ara ara korundum canım. 2.ise en son memlekete gittim 1 ay kaldm orda geldim 3.ayda kaldm :)

Tam 48.ayimda hamile kalabildim.
Ayy lütfennnn bizlere hayat dersi ver. Nasıl sabrettin 48 ay. Maşallah sana

İlk gebelik 3.ayda korunurken ama düşük oldu.
Ben ara ara korundum canım. 2.ise en son memlekete gittim 1 ay kaldm orda geldim 3.ayda kaldm :)
Çok bekletmemiş seni meleğin canımcım

ben yazmak istemiyorum:):)
Ben senin yerine cevap versem olur mu?

Peri Tozuu biz seninle ilk haziranda konuşmaya başlamıştı isim farklyd ama o zmndan beri bende hala bisey yok eyluldeki kimyasal dışında...
Senin adina cok sevndm ama hamile haberini ilk duydugumda cok fqzla test yapirdun sen o zmn pco vardi snrm sende adetlerin duzensizdi oyle hatrliom

Ayy lütfennnn bizlere hayat dersi ver. Nasıl sabrettin 48 ay. Maşallah sana

Çok bekletmemiş seni meleğin canımcım

Ben senin yerine cevap versem olur mu?
Canım ya sorma,her ay hamileydim bana göre öyleki hayatımın en düzensiz regl zamanlarını yaşadım.Psikoloji yerlerdeydi.Kızım evlendiğim ilk ay tutunca ikincide öyle olur sandım.ilk deneme kasım 2014 dü.Nasıl adapte olduysam şubata kadar adet olamadım.Sonraki aylar da hep gecikmeli oldu.Heh tuttu diyordum hep hüsran.

Kutsalsekerpare kuzum benim şey ilk 1.5 ay olmadı zaten sonra öyle takip falan yok zaten ben bu siteye girene kadar hiçbişey bilmiyordum öyle sonra Nisan’da hamile kalmışım ama dış gebelikmiş megerse sonra onu kaybettikten sonra 6 ay korundum korunmayı bıraktığım zaman direk hamile kalmışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…