İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

doğru inanıyorum çünkü kendimden 17 yaş küçük bi erkek kardeşim var 8 yaşında şuanda ve gelip gidip karnımı okşuyodu abla bebek doğur abla dayı olcam ben diye.
Şimdi ultrason fotolarını saklıyo inşallah senin kızınada nasip olur Allah büyük canım
Kesinlikle oyle..
saniyor ki dua edinve hemen olacak anlatiyorum ama kendi istedikleri disinda kimseyi dinlemiyor sanki dediginden vazgeçilmiyor oyle ki cinsiyet istegi bile var yok kiz kardeş yok erkek kardes

kuzu 1 aydir gogsumu birakti zorla zorla diger gogsumu emiyordu. iki gundur sadece gece emziriyorm bakalim doktor emme konusunda ne diyecek ben sutun tadina baktim hala tatli geliyor bide benm sutum hep. fazla olurfu ama bu bebis iki firt cekip birakiyor. digerleri baya emmdi zaten. kilo ayina gore iti ama herkesz cok minyon sana cekmis. beslemiyor musun dedigi icin ek gidaya 2 aydan beridir veriyorm
Ben hamile kalınca emilmiyo diye biliyorum abla ama dr ne der bilmiyorum belki de sütten kesmen gerekebilir tamamen insallah öyle olmaZ da geceleri de olsa zorla emse çocuk

İnşallah canımcım isteyen herkese umarım❤️

Bak canımcım öncelikle hiç şaşmayan adetim benim bu ay 1 hafta gecikti burdaki herkes şahit, ben dedim "Kesin hamileyim" düşün yani burda dedim bunu. Gecikir de 3-4 gün geciksin, bu bir hafta kesin bişey var dedim yani ama hiçbir şey yokmuş. Stresin bendeki etkisini bizzat gördüm, bu ay o yüzden kendimi baya rahatlattım. Eğer aynı stresle gidersem senin gibi bütün düzenim şaşacak buna eminim, sen de kendini bu şekilde düşünebilirsin. Diğer bir mevzu kızının kardeş aşkı, acaba onun yanında çok mu bu konuyu konuştunuz ya da duymuş olabilir mi? Onlar var ya onlar herşeyi hissederler, hiçbir şey kaçmaz. Senin stresini hissedip onun da isteği alevlenmiş olabilir. Ama önce kendini sakinleştirmelisin, sonra kızın geliyor. Şu durumda kızını sakinleştirmeye çalışman inan bana pek işe yaramayacak. Kendini sakinleştirmek için de kızına şöyle açıklama yapabilirsin. Allah bizim için hep en iyisini düşünür ve verir, belki şimdi olmaması bizim için daha hayırlı, belki sen onu biraz özleyince onunla daha iyi anlaşacaksınız, bazen ettiğimiz dualar hemen kabul olmaz, Allah hepsini duyar ama bazen bazılarını geç kabul eder. Beklemesini sabretmeyi öğrenelim diye. Sürekli sırasını bekleyen öğrencinin öğretmen tatafından ödüllendirilmesi gibi. Böyle şeylerden bahsedebilirsin.

Canım sen çok iyi yapmışsın. Ben geç bile kalmışım demek.

Ahahahaahha sana nasıl kıydılar yaaa. Böyle tatlı dile :KK66:❤️
Ahh bilsemm kuzum tövbe ettim ama :cry::KK8::sus::KK200:

İnşallah canımcım isteyen herkese umarım❤️

Bak canımcım öncelikle hiç şaşmayan adetim benim bu ay 1 hafta gecikti burdaki herkes şahit, ben dedim "Kesin hamileyim" düşün yani burda dedim bunu. Gecikir de 3-4 gün geciksin, bu bir hafta kesin bişey var dedim yani ama hiçbir şey yokmuş. Stresin bendeki etkisini bizzat gördüm, bu ay o yüzden kendimi baya rahatlattım. Eğer aynı stresle gidersem senin gibi bütün düzenim şaşacak buna eminim, sen de kendini bu şekilde düşünebilirsin. Diğer bir mevzu kızının kardeş aşkı, acaba onun yanında çok mu bu konuyu konuştunuz ya da duymuş olabilir mi? Onlar var ya onlar herşeyi hissederler, hiçbir şey kaçmaz. Senin stresini hissedip onun da isteği alevlenmiş olabilir. Ama önce kendini sakinleştirmelisin, sonra kızın geliyor. Şu durumda kızını sakinleştirmeye çalışman inan bana pek işe yaramayacak. Kendini sakinleştirmek için de kızına şöyle açıklama yapabilirsin. Allah bizim için hep en iyisini düşünür ve verir, belki şimdi olmaması bizim için daha hayırlı, belki sen onu biraz özleyince onunla daha iyi anlaşacaksınız, bazen ettiğimiz dualar hemen kabul olmaz, Allah hepsini duyar ama bazen bazılarını geç kabul eder. Beklemesini sabretmeyi öğrenelim diye. Sürekli sırasını bekleyen öğrencinin öğretmen tatafından ödüllendirilmesi gibi. Böyle şeylerden bahsedebilirsin.

Canım sen çok iyi yapmışsın. Ben geç bile kalmışım demek.

Ahahahaahha sana nasıl kıydılar yaaa. Böyle tatlı dile :KK66:❤️
Ben eşime taktım kafayı bir kaç ay daha olmazsa onuda göndereceğim :KK45:ben pco olduğum için beklemedim hormonlarım sürekli değişiyor çünkü kuzum :110:

Ben hamile kalınca emilmiyo diye biliyorum abla ama dr ne der bilmiyorum belki de sütten kesmen gerekebilir tamamen insallah öyle olmaZ da geceleri de olsa zorla emse çocuk
kuzuu gorymcem 4 ayina kadar emzirdi birde sutten baska bir takviye almiyordu. ben. bagisikligi kuvvetlensin diye veriyom en azindan iki ay bakalim zaten kes derse bizimki anlamaz bile

X