İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Sinyalleri başladi zatn bende kasiklarim batiyor bel ağrisi da başladi. Sabaha yerim kirmizi karti :duduk:
İnşallah olmazsın canım ya hayır konuş. ❤️

Kızlar benim kasiklarda adet sancısı gibi ağrılar oluyor.Bi sağ taraf bi sol taraf..normal mi acaba
Gayet normal canım, olmaması garip olurdu.❤️
Canim tuvalete gittigimde peceteye geliyordu bir iki damla simdi yok :KK43: 2 kere oldu bitti
Canım 12-24 saatte genelde sökülür adetse. O yüzden bekle bakalım inş yerleşmedir.

Ay ne bileyim @cheesecake-im ve @merylstreep için hep hamileler diye düşünüp konuşmuştum. Eğer yanılırsam daha kimseye kesin konuşacak durumum kalmaz valla utancımdan. İnşallah yanılmam❤️

Cevabı Yok bu sorunun Google amcaya bile arattım Yok :deli: combi sanırım daha çok vitamini içeriyor pco için deniyor şase de mcg olarak inozitol daha fazla combiyr göre mesela yumurtlama için günde 4 paket diyorlar 4000 mcg inozitol yapar ya da 2 içsen 2 bin yapar ama combide en fazla 1000mcg inozitol alıyoruz :110:
Canm bn inofolic combi kullandıktan snra 2 kez yumurtladm :) bndede pcos var ama bnm fsh ve lh hormonum normaldi pcos sadece ultrasonda görünmüştü

İnşallah olmazsın canım ya hayır konuş. ❤️

Gayet normal canım, olmaması garip olurdu.❤️

Canım 12-24 saatte genelde sökülür adetse. O yüzden bekle bakalım inş yerleşmedir.

Ay ne bileyim @cheesecake-im ve @merylstreep için hep hamileler diye düşünüp konuşmuştum. Eğer yanılırsam daha kimseye kesin konuşacak durumum kalmaz valla utancımdan. İnşallah yanılmam❤️

Insallah bakalim ❤

Canm OzgeMeteMoms OzgeMeteMoms klomen kullanmıs bu ay hamile oldugunu öğrendi :)
Inşallah canım. Sağlıcakla alın sizlerde yavrumuzu kucağınıza inşallah. Beni adetime 7 gün var ve sabah hapşırdığımda sağ kasığıma inanılmaz bir kramp girdi. Az önce oturduğum yerden kalkarken tekrar aynı krampı yaşadım aynı bölgede. Bakalım Beklemedeyim canım. Ocağa kadar gebelik olmazsa Ocak adetimde yumurta takibi için gidicem. Ama nasip belki de gerek kalmaz :) inşallah diyeyim :)

Inşallah canım. Sağlıcakla alın sizlerde yavrumuzu kucağınıza inşallah. Beni adetime 7 gün var ve sabah hapşırdığımda sağ kasığıma inanılmaz bir kramp girdi. Az önce oturduğum yerden kalkarken tekrar aynı krampı yaşadım aynı bölgede. Bakalım Beklemedeyim canım. Ocağa kadar gebelik olmazsa Ocak adetimde yumurta takibi için gidicem. Ama nasip belki de gerek kalmaz :) inşallah diyeyim :)
İnşaaaallllaaahhh bu ay hamile oldugunu öğrenirsinn allahın izniyle canm :) ❤

X